Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy w sobotę, więc recenzja na gorąco :) Zacznę od plusów:

* bardzo dobre jedzenie
* blisko plaża
* pokoje sprzątane codziennie
* sympatyczni animatorzy
* miły personel
* dbałość o czystość na plaży
* bardzo dobre desery i spory wybór dań
* duży balkon z widokiem na morze

Minusy:
* brak rozrywki dla dorosłych, codziennie animacje dla dzieci do późnych godzin wieczornych (21.00) hotel nastawiony typowo na dzieci, jeśli chcesz odpocząć to słabo, ciągle krzyki, bieganie wokół basenu, po hotelu, plaży, animacje wokół basenu tylko dla dzieci, nie można siąść i w spokoju się napić

* Nie miła obsługa baru obok basenu, piwo lane z dużą ilością piany, średni alkohol (bardzo słaby). Jeden miły Pan mówiący po polsku, reszta traktuje polaków z góry (wiedzą kto jest jakiej narodowości, gdyż polacy mają zielone bransoletki)

* brak rozpiski przy barze co można zjeść, wypić

* druga restauracja która jest wpisana w ofertę hotelu - zamknięta, dostępny jest tylko bar obok basenu, więc piwo lane jest do plastiku (małe kubki)

* bardzo drogie wycieczki (jedna 40 euro, druga 90 euro plus 20 euro wstęp na Olimp) z braku zainteresowania wycieczki nie odbyły się

* do najbliższego miasteczka 40 min pieszo, ale warto zobaczyć

* kelnerzy na sali nie spieszą się by sprzatac stoliki, jeśli przyjdziesz później nie ma wody na stole i sztućców (ludzie brali z sąsiednich stolików, jeśli jeszcze coś było)

* kłótnia menagerki restauracji z kuchnią (przy gościach), którzy słyszeli krzyki czekając na kolacje

* panie sprzątające wchodzą do pokoju nie pukajac, gdyż są przekonane że nikogo być nie powinno po śniadaniu

* zapach brudnej szmaty po sprzątaniu pokoju

* bardzo słabe ciśnienie wody pod prysznicem i w umywalce, chcąc umyć głowę musisz się nameczyc

Podsumowujac - hotel nie jest wart swojej ceny w sezonie, zdecydowanie za dużo animacji tylko dla dzieci, brak rozrywki dla dorosłych i traktowanie Polaków z góry - w barze.
Hotel na totalnym zadupiu, z lotniska 90 minut.
Zmienili nam godziny wyjazdu z hotelu ze względu na pożar na lotnisku Araxos. Trzeba było wyjechać o 4 nad ranem aż do Aten (ponad 200 km), nie dostaliśmy ekwiwalentu na drogę, choć obiecano nam śniadanie.
Malo miejsca na plaży, morze codziennie wzburzone, że względu na wiejacy wiatr, ciężko pływać.

Dziękujemy, 971paulinam
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel oceniam w skali 0-10 na 8. Pokoje są sprzątane i ręczniki wymieniane codziennie , jedzenie jest pyszne i jest go dużo. Basen jest ok , ale my leżeliśmy na plaży i tu ważne " kup buty do wody " inaczej nie da rady chodzić po plaży a o wejściu do wody można zapomnieć. Obsługa hotelowa mila i uczynna, barman przy basenie Nikos przemiły i robi przepyszne drinki. Teraz minusy - Żadnego animatora z polski , sami Francuzi i Czesi. ( momentami czułam się jak we Francji ) po godzinie 23 nic się nie działo a szkoda, mogli by coś zorganizować by goście hotelowi się bardziej zintegrowali. Chyba tyle z minusów . Do miasteczka Eratini raz wybraliśmy się na spacer, drugi busikiem hotelowym 1 euro/os w 1 stronę, polecam usiąść w tamtejszej ( nieturystycznej ) tawernie i napić się pysznej kawy w towarzystwie starszych przemiłych Greków :) . Polecam ten hotel , można tu naprawdę wypocząć.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, IwonaKam
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Recenzja na gorąco. Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu i w kilku (nastu) zdaniach opiszę nasz pobyt rodzinny w hotelu Delphi Beach w Grecji. Byliśmy w tym hotelu w lipcu 2019 roku. Wyjazd zorganizowany z biurem podróży TUI. Po przybyciu do hotelu (ok. godz. 11.00) zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez hotelową recepcjonistkę i od razu otrzymaliśmy pokoje. Byliśmy w 5 osób i dostaliśmy 2 pokoje obok siebie połączone drzwiami (2 piętro, ale jakby 1) z widokiem na wejście i plażę hotelową. Ale o tym później.
Pokoje wystarczająco przestronne dla 2 i 3 osób (w 1 pokoju dostawka dla najmłodszego syna - jakoś "przetrwał" na niej tydzień). Wyposażenie standardowe, łóżka pełnowymiarowe bardzo wygodne, telewizor z 2 kanałami polskimi, łazienka ładna i przestronna z suszarką i prysznicem. Codziennie pokoje sprzątane i wymieniane ręczniki (nie jest to wszędzie oczywiste).
Basen nie za duży, ale czysty z zawsze wolnymi leżakami. Nie trzeba wstawać o 4 rano i "rezerwować", jak to w swoim zwyczaju robią rodacy.
Bar przy basenie z bardzo miłymi barmanami (Nicos i Giannis) serwuje co się zapragnie. Kawa, herbata i drinki oraz lody. Niestety alkohole słabe procentowo. Trzeba poprosić o mocniejszą dawkę ;)
Zespół animatorów cały czas miał pełne ręce roboty (animacje w 90% w języku francuskim, pozostałe 10% to czeski, angielski i minimalnie polski). Jest stół do tenisa, boiska do siatkówki i koszykówki. Sprzet (piłki) do wypożyczenia u animatorów za symboliczne 5 Euro.
Plaża jest położona dosłownie po drugiej stronie ulicy w odległości ok 50 m od hotelu. Również leżaki zawsze dostępne, ale plaża (niestety) żwirkowo-kamienista. Przydadzą się buty gumowe do wody. Jest też prysznic. Czasami wieje i są też niewielkie fale (byliśmy chyba raz).
Rezydentka z biura podróży TUI powitała nas na lotnisku i później na spotkaniu organizacyjnym w hotelu. Standardowo opowiadała o hotelu i wycieczkach (w ofercie tylko 2 wycieczki: całodniowa do Aten w (niemałej) cenie 91 euro od osoby dorosłej i 55 euro za dzieci do 12 roku życia (bez wyżywienia i wstępu na Akropol) oraz półdniowa do Nafpaktos i na wyspę Trizonia za 39 euro od osoby dorosłej i 25 euro od dziecka. Na tej wycieczce byliśmy i możemy polecić z czystym sumieniem.
Na koniec zostawiam najlepsze. WYŻYWIENIE. Cokolwiek można napisać o wyżywieniu w tym hotelu to i tak będzie za mało. Po prostu niebo w gębie. Wybór i jakość podawanych potraw jest tak doskonały, że nie sposób tutaj wszystkiego opisać. Wspomnę tylko o wspaniałym wieczorze francuskim z pokazem fajerwerków na plaży, greckim, włoskim i chyba najlepszym - meksykańskim. Magda G. byłaby wniebowzięta, a szef kuchni powinien dostać nie 1, ale ze 2 gwiazdki MICHELIN. POEZJA SMAKÓW!!!
Obsługa hotelu bardzo pomocna i przemiła.
To były plusy...
A teraz minusy (będzie ich mało). Hotel położony w totalnym zadu... Z lotniska jedzie się ponad 1,5 h. Do najbliższego miasteczka Erateini jest 40 minut spacerkiem wzdłuż morza. A tam knajpki i kilka sklepów. Przynajmniej nie ma gdzie wydawać kasy. Jak już wspomniałem wcześniej wszelkie animacje w ciągu dnia i wieczorem są w większości po francusku (dla nas niestety). Grupa animatorów się bardzo stara, ale jak nic nie rozumiesz to ... idziesz do pokoju.
Trochę się rozpisałem, ale taki hotel warto opisać (pozytywnie) dla potomnych.
Ogólna ocena nie może być inna jak 5,5/6. (te 0,5 pkt za lokalizację i francuski).
Z całego serca POLECAM Hotel Delphi Beach!!!

1  Dziękujemy, vacekw76
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alexandra K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Hotel Delphi BeachOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear guests,
We thank you for taking the time to share your opinion following your stay at Dellphi beach hotel.
We are delighted that you have enjoyed your stay with us and we would be very happy to receive you again during one of your next trips in Greece.

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

W hotelu spędziliśmy tydzień - jakość, czystość, wysokiej klasy obsługa, świetne jedzenie, cisza i spokój to największe plusy tego miejsca. Goście to w większości Francuzi - animacje po francusku, ale w odpoczynku to nie przeszkadza. Okolica odludna, więc o spacerach nie ma co myśleć - niemniej jednak przy tygodniowym pobycie nie traktuję tego jako dużego minusa. Serwis plażowy i basenowy bardzo fajny - leżaki i parasole dostępne cały dzień. Okolica wietrzna, więc upał nie doskwiera. Hotel w pełni zasługuje na swoje 4 gwiazdki i polecienie.

1  Dziękujemy, KKarasiewicz

Dear guests,

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel położony na uboczu.Do najbliższej wioski 3 km. (2 sklepy i tawerny ).Miejsce na typowe leniuchowanie.Jeśli chodzi o sam hotel to same superlatywy.Bardzo dobre jedzenie ( kolacje tematyczne).Obsługa począwszy od recepcji, obsługi sprzątającej, kelnerów, animatorów a kończąc na obsłudze baru na najwyższym poziomie.Na basenie oraz plaży nie było problemów z leżakami(nie było rannego rezerwowania poprzez zostawianie ręczników).W pokoju bezpłatny sejf oraz lodówka bez napojów. Woda butelkowana dostępna w barze 1,5l - 1 euro. Polecam ten hotel lubiącym spokój i dobrą obsługę.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, WTSI