Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Recenzja na gorąco. Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu i w kilku (nastu) zdaniach opiszę nasz pobyt rodzinny w hotelu Delphi Beach w Grecji. Byliśmy w tym hotelu w lipcu 2019 roku. Wyjazd zorganizowany z biurem podróży TUI. Po przybyciu do hotelu (ok. godz. 11.00) zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez hotelową recepcjonistkę i od razu otrzymaliśmy pokoje. Byliśmy w 5 osób i dostaliśmy 2 pokoje obok siebie połączone drzwiami (2 piętro, ale jakby 1) z widokiem na wejście i plażę hotelową. Ale o tym później.
Pokoje wystarczająco przestronne dla 2 i 3 osób (w 1 pokoju dostawka dla najmłodszego syna - jakoś "przetrwał" na niej tydzień). Wyposażenie standardowe, łóżka pełnowymiarowe bardzo wygodne, telewizor z 2 kanałami polskimi, łazienka ładna i przestronna z suszarką i prysznicem. Codziennie pokoje sprzątane i wymieniane ręczniki (nie jest to wszędzie oczywiste).
Basen nie za duży, ale czysty z zawsze wolnymi leżakami. Nie trzeba wstawać o 4 rano i "rezerwować", jak to w swoim zwyczaju robią rodacy.
Bar przy basenie z bardzo miłymi barmanami (Nicos i Giannis) serwuje co się zapragnie. Kawa, herbata i drinki oraz lody. Niestety alkohole słabe procentowo. Trzeba poprosić o mocniejszą dawkę ;)
Zespół animatorów cały czas miał pełne ręce roboty (animacje w 90% w języku francuskim, pozostałe 10% to czeski, angielski i minimalnie polski). Jest stół do tenisa, boiska do siatkówki i koszykówki. Sprzet (piłki) do wypożyczenia u animatorów za symboliczne 5 Euro.
Plaża jest położona dosłownie po drugiej stronie ulicy w odległości ok 50 m od hotelu. Również leżaki zawsze dostępne, ale plaża (niestety) żwirkowo-kamienista. Przydadzą się buty gumowe do wody. Jest też prysznic. Czasami wieje i są też niewielkie fale (byliśmy chyba raz).
Rezydentka z biura podróży TUI powitała nas na lotnisku i później na spotkaniu organizacyjnym w hotelu. Standardowo opowiadała o hotelu i wycieczkach (w ofercie tylko 2 wycieczki: całodniowa do Aten w (niemałej) cenie 91 euro od osoby dorosłej i 55 euro za dzieci do 12 roku życia (bez wyżywienia i wstępu na Akropol) oraz półdniowa do Nafpaktos i na wyspę Trizonia za 39 euro od osoby dorosłej i 25 euro od dziecka. Na tej wycieczce byliśmy i możemy polecić z czystym sumieniem.
Na koniec zostawiam najlepsze. WYŻYWIENIE. Cokolwiek można napisać o wyżywieniu w tym hotelu to i tak będzie za mało. Po prostu niebo w gębie. Wybór i jakość podawanych potraw jest tak doskonały, że nie sposób tutaj wszystkiego opisać. Wspomnę tylko o wspaniałym wieczorze francuskim z pokazem fajerwerków na plaży, greckim, włoskim i chyba najlepszym - meksykańskim. Magda G. byłaby wniebowzięta, a szef kuchni powinien dostać nie 1, ale ze 2 gwiazdki MICHELIN. POEZJA SMAKÓW!!!
Obsługa hotelu bardzo pomocna i przemiła.
To były plusy...
A teraz minusy (będzie ich mało). Hotel położony w totalnym zadu... Z lotniska jedzie się ponad 1,5 h. Do najbliższego miasteczka Erateini jest 40 minut spacerkiem wzdłuż morza. A tam knajpki i kilka sklepów. Przynajmniej nie ma gdzie wydawać kasy. Jak już wspomniałem wcześniej wszelkie animacje w ciągu dnia i wieczorem są w większości po francusku (dla nas niestety). Grupa animatorów się bardzo stara, ale jak nic nie rozumiesz to ... idziesz do pokoju.
Trochę się rozpisałem, ale taki hotel warto opisać (pozytywnie) dla potomnych.
Ogólna ocena nie może być inna jak 5,5/6. (te 0,5 pkt za lokalizację i francuski).
Z całego serca POLECAM Hotel Delphi Beach!!!

1  Dziękujemy, vacekw76
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alexandra K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Hotel Delphi BeachOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear guests,
We thank you for taking the time to share your opinion following your stay at Dellphi beach hotel.
We are delighted that you have enjoyed your stay with us and we would be very happy to receive you again during one of your next trips in Greece.

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

W hotelu spędziliśmy tydzień - jakość, czystość, wysokiej klasy obsługa, świetne jedzenie, cisza i spokój to największe plusy tego miejsca. Goście to w większości Francuzi - animacje po francusku, ale w odpoczynku to nie przeszkadza. Okolica odludna, więc o spacerach nie ma co myśleć - niemniej jednak przy tygodniowym pobycie nie traktuję tego jako dużego minusa. Serwis plażowy i basenowy bardzo fajny - leżaki i parasole dostępne cały dzień. Okolica wietrzna, więc upał nie doskwiera. Hotel w pełni zasługuje na swoje 4 gwiazdki i polecienie.

1  Dziękujemy, KKarasiewicz

Dear guests,

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel położony na uboczu.Do najbliższej wioski 3 km. (2 sklepy i tawerny ).Miejsce na typowe leniuchowanie.Jeśli chodzi o sam hotel to same superlatywy.Bardzo dobre jedzenie ( kolacje tematyczne).Obsługa począwszy od recepcji, obsługi sprzątającej, kelnerów, animatorów a kończąc na obsłudze baru na najwyższym poziomie.Na basenie oraz plaży nie było problemów z leżakami(nie było rannego rezerwowania poprzez zostawianie ręczników).W pokoju bezpłatny sejf oraz lodówka bez napojów. Woda butelkowana dostępna w barze 1,5l - 1 euro. Polecam ten hotel lubiącym spokój i dobrą obsługę.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, WTSI
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

wszystko o czym pomyślisz na wakacjach o wypoczynku tam dostaniesz polecam w 100% czysto smacznie i pięknie , gdybym miał się wybrać ponownie do grecji to na pewno bym tam pojechał jeszcze raz byliśmy w trójkę ja,żona i córka , barmani przy basenie Nikos i Janis bardzo pomocni w każdej sytuacji a nawet ratownik Christo , jak chcecie więcej info piszcie na priw pozdrwwiam i udanego wypoczynku

Dziękujemy, pavlos1971
Zrecenzowano: 15 maja 2019

W hotelu Delphi Beach spędziliśmy wakacje z dziećmi w wieku 5 lat i roczek.
Wszyscy wspominamy je bardzo dobrze. I żeby tu nie nudzić wypunktuję kilka rzeczy:
JEDZENIE - pyszne, pięknie podawane, różnorodne na 6 :)
CZYSTOŚĆ - bez zastrzeżeń! Idealnie
REZYDENCI - super Panie z dużą wiedzą i chętnie niosące pomoc w razie potrzeby
ANIMATORZY - nasi (mam na myśli Polską ekipę) wspaniali, b. zaangażowani- pozostaną w naszym sercu. Pozostali również o nas dbali i bawili.
PERSONEL- cudowny, pomocny, miły, uprzejmy

I tutaj pytanie dlaczego ocena 5, a nie 6....... LOKALIZACJA hotelu..... wokół nudno, mała plaża, do miasteczka kawałek. Myślę, że dla niektórych osób może to być zaleta, dla nas była to wada.
Ogólnie wakacje udane, przyjemne. Poznaliśmy tam wiele wspaniałych osób.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, natasza5454