“Smacznie i dużo ”
Restaurant Cafe Fatima — recenzja

Restaurant Cafe Fatima
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Hassilabied)
Kuchnie: Marokańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Piękny widok, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy danie z szaszłykami z mięsem i omlet z pomidorami. Fajny wystrój restauracji ! Właściciel posiada sklepik z pamiątkami gdzie jest wszystko ! Jedzenie niedrogie i smaczne ! Można posiedzieć i odpocząć !

Dziękujemy, magdalenam806

Zrecenzowano 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tam na kawę, ok 12 + było pusto i cicho....po pół godzinie restauracja zaczęła się wypełnić ludźmi...po godzinie było prawie pełno. Postanowiliśmy coś zamówić. 2 dorosłych, 2ka dzieci. Wzięliśmy dwa zestawy za 90 dirhamow + dodatkowo tadżin - dla dzieci za 55 zdaje się. To co dostaliśmy przerosło nasze oczekiwania. Jedna sałatka z zestawu najadły by się spokojnie 3 osoby, dalej przyszly nasze tadżiny z zestawu ( uwaga, na tadżin czeka się 45 min czyli tyle ile powinno, na kuskus 4 h! ) - były ogromne i pisane. Spokojnie najadlaby się nimi cała nasza rodzina i koty spod stołu ;) Jak dostaliśmy deser, myślałam, se się przewróce. Z restauracji się wytaczalismy. Jedzenie było pyszne. Warte swojej ceny. Dziwny jest tylko zdaje się właściciel - nie umiem napisać na czym ta dziwność polega, przekonajcie się sami ;)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, anulagadula
Zrecenzowano 12 listopada 2017

Najlepsze jedzenie jakie jedliśmy w Maroku!!
Nie spodziewaliśmy się - w dodatku bardzo duże porcje.
Miejsce jest w drugiej linii budynków przy głownej ulicy - więc trzeba wejść pomiędzy domy. My w dodatku w ciemnościach nocy szukaliśmy - ale był drogowskaz i trafiliśmy. I byliśmy jedyni w restauracji. To przeważnie wróży słaba jakość.
A dostaliśmy wspaniałe marokańskie dania.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, GrzegorzPietras
Zrecenzowano 23 maja 2016

Do tej restauracji zabrał nas przewodnik naszej wyprawy, i bardzo nam się tam spodobało. Przytulne, klimatyczne miejsce, miła obsługa, smaczne dania, a do tego duże porcje - nie byłam w stanie zjeść swojej!
Jedynie dziwna sytuacja miała miejsce w sklepiku tuż przy restauracji, nie jestem pewna czy należy on do tego samego właściciela.. Mianowicie pan sprzedawca zachęcał do wejścia do środka, jak wszędzie w krajach arabskich, niepewnie postawiłam dwa kroki i zatrzymałam się widząc dosłownie labirynt z regałów. Na to pan powiedział żebym szła dalej, weszła w głąb i tam czeka mnie masaż (?!) Bardzo dziwne, od razu wyszłam. Zaistniała sytuacja nie ma jednak wpływu na ocenę restauracji, jedynie ostrzegam i informuję.

Termin wizyty: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Paulaczek
Zrecenzowano 22 maja 2016

Jedynie dziwna sytuacja miała miejsce w sklepiku tuż przy restauracji, nie jestem pewna czy należy on do tego samego właściciela.. Mianowicie pan sprzedawca zachęcał do wejścia do środka, jak wszędzie w krajach arabskich, niepewnie postawiłam dwa kroki i zatrzymałam się widząc dosłownie labirynt z regałów. Na to pan powiedział żebym szła dalej, weszła w głąb i tam czeka mnie masaż?! Bardzo dziwne, od razu wyszłam. Zaistniała sytuacja nie ma jednak wpływu na ocenę restauracji, jedynie ostrzegam i informuję.

Termin wizyty: czerwiec 2015
Dziękujemy, Paulaczek

Restaurant Cafe Fatima — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hassilabied, Merzouga

Merzouga, Meknes-Tafilalet Region

Byłeś(-aś) w Restaurant Cafe Fatima? Podziel się wrażeniami!