Haven La Chance Desert Hotel(Hassilabied)(Świetna cena!)
68 USD
Luxury Camp Chebbi(Hassilabied)
Priceline
Erg Chebbi Camp(Hassilabied)
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

Rewelacyjne miejsce i bardzo miła obsługa! Szczerze polecam każdemu, kto chce przeżyć przygodę życia. Świetna lokalizacja – u wrót Sahary, pyszna kuchnia, wygodne zakwaterowanie, pomoc personelu w każdej sprawie. Możliwość przeżycia niezapomnianego doświadczenia – jazda na wielbłądach, noc na pustyni w otoczeniu Berberów, wszystko zorganizowane doskonale i bardzo profesjonalnie. Fantastyczne i pod każdym względem magiczne miejsce. Jeszcze raz gorąco polecam!!

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano 12 grudnia 2016

Słyszałam od koleżanek, że hotel robi wrażenie, ale nie spodziewałam się czegoś takiego gdzieś... po środku niczego (Sahara) Przyjechaliśmy w nocy, gdy hotel był niesamowicie oświetlony z pochodniami, światłami, basenem z cudownym klimatem. Tej nocy mieliśmy przygotowaną specjalną kolację z wyśmienitym jedzeniem serwowanym przez bereberów. Obsługa pierwsza klasa! Rano gdy słońce wstało, obudziłam w zadbanym, przyjemnym pokoju, wyszłam i podziwiałam widoki na Saharę. Sniadanie można zjesc przy basenie lub z widokiem na bramę i na pustynię. Wprawa 4x4 okazała się najlepszym wyborem, pomimo że nie bylam przekonana. Doświadczenie którego nie da sie opisać, trzeba to przeżyć! Niezwykle wzruszające chwile z biednymi rodzinami (można ich wesprzeć dając im jedzenie) w czasie tej atrakcji mozna takze zobaczyc wioski i posluchac muzyki bereberów. Inna atrakcja która zapadła w mojej pamięci była przejazdzka na wielbłądach oraz noc na pustyni. W tych czasach trudno znalezc miejsce gdzie nie ma sieci ani WIFI dlatego całkowicie możnabyło oddać się chwili. Spi sie w namiotach ktore naleza do hotelu, jest takze poczaestunek z pysznym jedzeniem, ognisko i muzyka afrykańska. Całą noc ogląda się gwiazdy a rano wschód słońca na pustyni... piękne przeżycie.

He oido de mis amigas que el hotel hace impresion buena pero no pensaba que en el medio de nada hay un hotel tak impresionante y bonito. Nos llegamos por la noche, el hotel estaba muy luminoso con antorchas, muy romantico con piscina y ambiente muy agradable. Esa noche tuvimos una cena especial con muy buena comida que nos servian los bereberes. Por la mañana me levanté en una habitación hermosa y cama muy comoda. Salí de habitación y podía admirar las vistas del desierto. El desayuno se puede comer al lado de piscina o con la vista a la puerta de SAHARA.La atraccion 4x4 resultó increible, se podia encontar con familias nómadas y darles comida, también habia posibilidad para escuchar musica berebere y beber mi té favorita ( verde con menta) la experiencia inolvidable. Después nos fuimos en camellos caminando 2 horas y viendo la puesta del sol. Nos llegamos a un campamento que pertenece a hotel. Nos servian comida muy buena, despues la noche irrepetible con hougera, musica y la gente berebere. Las estrellas se podia ver muy bien, lo mejor era que no habia ni red ni wifi ni nada, en total cada uno podia desconectarse del mundo y disfutar el momento. Por la mañana vimos cuando sale el sol. Algo que no se puede describir hay que verlo en sus propios ojos!!!!!!! Gracias!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: piękne widoki, basen, położenie idealne, atrakcje pełne wrażeń
  • Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, GosiaPolonia
Zrecenzowano 22 maja 2016

Hotel, do którego trafiliśmy podczas wycieczki po Maroku. Położony w Merzoudze, przy "bramie" Sahary, swoim wyglądem i designem idealnie wpasowuje się w klimat pustyni. Panuje w nim bardzo miła atmosfera, obsługa jest przyjazna i dba o gościa. Jedzenie pyszne, na dodatek mieliśmy urządzoną kolację z muzycznym pokazem berberów. Pokoje dość przestronne, z łazienką, a patio znajduje się basen, w którym można się schłodzić. W ramach naszej wycieczki pojechaliśmy na pustynię na wielbłądach w celu spędzenia na niej nocy, istnieje również możliwość przejażdżki quadami i autami terenowymi.

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paula Z
Zrecenzowano 1 lipca 2014

Hotel położony tuż przy pustyni , atrakcji turystycznych-do wyboru bardzo dużo : wielbłądy , quady , auta terenowe . A w hotelu wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu np po powrocie z Sahary. Obsługa rewelacyjna i wie jak dopieścić klienta . Polecam . Wiola

• Data pobytu: czerwiec 2014
Dziękujemy, wiolaWiola
Zrecenzowano 28 czerwca 2014

Hotel po prostu wspaniały : blisko Sahary, panuje tam bardzo miła i swojska atmosfera, jedzenie pyszne, mnóstwo atrakcji np. wyjazd wielbłądem na Saharę, nocowanie na pustyni w namiotach, posiada nawet basen. Mały hotelik ma swój nieodparty urok dzięki czemu według mnie jest wspaniałym miejscem dla ludzi pragnących naprawdę odpocząć na wakacjach.

• Data pobytu: czerwiec 2014
Dziękujemy, Agnieszka Z