Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziłam w hotelu 10 dni.Hotel bardzo przyjemny.Pokoje bardzo ładne a najważniejsze czyste.Panie sprzątające dbały i sprzątały pokój codziennie.Hotel przy samej plaży. Na samej górze jest bar na dachu i dwa baseny.Widoki cudowne.Relaks z drinkiem na dachu z takim widokiem coś wspaniałego.Jedyny minus to bar na dachu otwarty dla gości all inclusive tylko do godziny 20. To jest bardzo duży minus.Kolejny bar na parterze.Nie ma możliwości siedzenia na dworze.Przewaznie siedziało się w holu hotelu i piło drinki bo na dworze są tylko 4malutkie stoliki a na dachu po 20 nie ma możliwości siedzenia.Obsliga hotelu miła i sympatyczna. Śniadania bardzo smaczne,świeże przepyszne bułeczki. Obiad dość skromny.Jest co wybrać ale bardzo mało osób korzysta z oferty all inclusive i chyba dlatego.Kolacje smaczne,codziennie coś innego ale jadalnia jest bardzo przepełniona i ciężko dostać się do posiłków. Przy hotelu piękna i szeroka plaża a do tego cudowne morze.Bardzo ładna duża miejscowość a plaża ciągnie się do samej Pallmy.Dlugi spacer samym deptakiem do stolicy z pięknym widokiem na morze.Na przeciw hotelu jest wypożyczalnia rowerów z której warto skorzystać . Do samej Pallmy mamy piękna drogę rowerowa a po prawej stronie od partu super ścieżkę rowerowa i cudowne widoki. Jeszcze jeden wielki minus to winda przy recepcji.Bardoz często się zacinała.Winda bardzo mała.Pokij mieliśmy na 8 piętrze i często chodziliśmy piechotą po schodach.Doatac się do windy graniczyło z cudem,bo dużo osób korzystało z baru,który mieścił się na dachu.Jak dla mnie hotel dobry a najważniejsze świetna lokalizacja.Polecam...mam nadzieję,że kierownictwo zrobi porządek z windą a szczególnie osoby z all inclusive będą mogli korzystać z baru na dachu po godzinie 20. Nie było możliwości,bo bar był dla gości,którzy nie mieli oferty all inclusive i płacili przy barze.Rozumiem to ale mija oferta była bardzo droga i ja więcej wydałam niż osoba która nie miała pełnego pakietu.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, ania19812003
Zrecenzowano: 21 października 2018

Na zakwaterowanie kazali czekac 8 godzin, po kilku prośbach udało się poprosić o zakwaterowanie po 6 godzinach. Miał być pokój z widokiem na morze..... Jest pokój z widokiem na budynek..... Korytarze jak w bursie, w pokoju brudno i poniszczone meble.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepiej omijać
Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Paweł A
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Moje wrażenia są podobne do jednego z wcześniejszych opisów.
Przyjechaliśmy do hotelu po 6 rano, 3-osobowa obsługa w pustej recepcji chyba przez 40 min przydzielała nam pokój. Dostaliśmy informację że i tak robią nam przysługę, bo powinniśmy czekać do 14. Śniadania nie dostaliśmy w tym dniu, gdyż pobyt mamy niby od 14:00, jeśli chcemy śniadanie to odpłatnie (chyba 10 lub 15 Euro za osobę), nie interesuje ich tłumaczenie, że nie będziemy korzystać z ostatniego śniadania, bo wyjazd z hotelu mamy o 4 nad ranem.
Analogicznie przy wyjeździe z hotelu - nie otrzymaliśmy lunch boxów, gdyż hotel ich nie oferuje. Na wczesne śniadania zaproponowano nam kawę i mandarynkę. Serio! Fajny mix akurat na lot samolotem.
Co do hotelu:
Hotel fajnie umiejscowiony, praktycznie przy plaży, z dachu świetny widok na okolicę. Natomiast czystość w hotelu to dość duży problem. Przeważająca część korytarzy jest wyłożona ciemną wykładziną dywanową, co w połączeniu z bliskością piaszczystej plaży powoduje mieszankę wybuchową - wszędzie pełno piachu i widoczny brud.Hotel może nie wygląda, ale jest dość duży. Składa się z wielu krętych korytarzy, na początku łatwo się pogubić.
Mieliśmy wybrany apartament, ogólnie był w porządku, widok na uliczkę ale nie stanowiło to problemu. Większym zaskoczeniem był fakt że apartament jest sprzątany chyba raz czy 2 razy w tygodniu, a pokoje (czyli tańsza opcja) codziennie. Generalnie w apartamencie była masa piachu wniesiona wprost z korytarza.
Ogólnie największą zaletą jest położenie hotelu i widoki z tarasów na dachu.

Termin pobytu: październik 2017
1  Dziękujemy, one_caffe_latte
Zrecenzowano: 6 maja 2018

Bardzo polecam to miejsce. Hotel położony dosłownie 1 minute od plaży. Sklepy całodobowe są jeszcze bliżej. Do przystanku autobusowego około 3-5 minut, także jest to bardzo fajne miejsce "wypadowe". Na dachu hotelu jest taras, super sprawa ale czasami jest tam tłok. Śniadania bardzo dobre, wszystko świeże, smaczne i dosyć różnorodne, tylko kawa niedobra. Pokoje czyste, sprzątane codziennie.
Jedyny minus to: piesek którego widzieliśmy z balkon i co noc wył z tęsknoty za właścicielami. A drugi minus to trochę nie nadążają za sprzątaniem korytarzy bo nocnych "imprezach", ale to wina braku kultury "imprezujących"

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, kjedrz
Zrecenzowano: 31 października 2017

Zakwaterowanie w pierwszym dniu po godzinie 12, przyjazd do hotelu o 6:15 rano, obsługi nie interesuje, co mamy ze sobą zrobić przez 5,5 godziny, odmawiają śniadania, bo zaczynamy pobyt obiadokolacją.Chcemy zjeść, to mamy zapłacić, nieważne tłumaczenie, że nie zjemy ostatniego śniadania, bo wylot mamy w nocy. Rozmawiając po pobycie z grupą Polaków, którzy byli w okolicznych hotelach, pomimo, że też niektórzy mieli problem z dostępnością od razu pokoju, wszyscy dostali śniadanie. Tutaj jakaś znieczulica.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, danka929