Zrecenzowano: 5 czerwca 2017

Hotel ogolnie nie jest zly plusem lokalizacja bo blisko aquapark i 10 min do plazy. Pokoje nie Sprztane wogole tylko reczniki wymienione podloga nie pozamiatana i klejaca . Jedzenie bez rewelacji. Obsluga klienta strszna ... zero pomocy ze strony recepcji przy potwierdzeniu transferu... Zero pomocy kiedy bylo bardzo glosno w nocy przez niemieckich gosc...dobijanie sie do pokoi i glosne krzyki. Recepcja nie reagowala...w dzien wyjazdu allinclusive konczylo sie w poludnie gdzie my do 19 bylsmy w hotelu. Z jednym barmanem mozna bylo sie porozumiec po angielsku bardzo mily i uprzjemy ... zero rozrywek dla dzieci ...mojito i pina colada sztuczne drinki zero smaku nie dalo sie pic... nie polecam hotelu wogole

Termin pobytu: czerwiec 2017
3  Dziękujemy, maydayka83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Customer Reviews Manager, Blue Sea Costa VerdeOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2017

Dear maydayka83,
We apologize for the fact that your satisfaction is low. We are very sad to learn that we have failed to meet your expectations and we apologize for it.

The Blue Sea Costa Verde Hotel is generally well-reputed among our international clients, but we see that this has not been the case. The location is ideal for a holiday in Mallorca: Well located near the airport and close to the beach. Not forgetting that it is right in front of the Aquapark where our clients enjoy special discounts.
We read carefully the rest of your suggestions and criticisms. We will try to improve all aspects mentioned.

We say goodbye with cordial greetings.

Zrecenzowano: 20 marca 2017

Jedynymi plusami byla bardzo mila obsluga i bardzo uprzejma Polka, pracujaca w restauracji, ktora sluzyla dobra rada " co i gdzie". Na pierwszy rzut zakwaterowali nas w pokoju nr 2. Ufff porazka, gorzej niz w piwnicy. Po 15 minutach bylam na recepcji, niestety z powodu braku wolnych miejsc, musielismy poczekac na inny pokoj do nastepnego dnia. To byla najdluzsza noc w naszym zyciu

Wskazówka dotycząca pokoi: Nigdy nie zgadzac sie na pokoj nr 2!!!!!!!!!!
Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, Klaudia R
Zrecenzowano: 10 września 2016

Hotel 3 gwiazdki polozony na koncu miejscowosci - plus bo jest cicho, minus bo daleko do plazy, ok. 800 m przez miasto. Drogaz ekwipunkiem plazowym i malymi dziecmi - raczej nie polecam. Hotel skromny, ale czysty, zmiana recnikow i sprzatanie nawet codziennie, czsami reczniki byly jak nowe, czasami juz iekowe i trudno wchlaniajace wode. Pokoj nasz 3-osobowy z klimatyzacja i lazienka z oknem, co przy 3 osobach bioracych prysznic( w gorace dni jest wazneniestety wanna z lepiaca sie mokra firanka niezbyt fajnie. Bylo jednak okno i duze lustro nad umywalka spora. dobre dla kobiet, ktore czesto robia make-up. Nasz pokoj mial duzy taras z rozgwizdzonym niebem, niestety noce dosc zimne ok. 20 stopni i sporo wiatrow. W dzien ok. 30 stopni ( poczatek sierpnia`). Jedzenie dobre i bardzo roznorodne - mozna brac co sie chce i ile sie chce - nikt nie stoi nad glowa jak cerber. Wystroj stolowki skromny, ale czysto i obsluga bardzo mila. W hotelu maly basen okupowany w dzien przez dzieci. Jesli chodzi o animacje to bardzo slaby punkt hotelu. `~codziennie bingo po hiszpansku i muzyka z lat 70-tych. Nie warto byc. Jesli chodzi o rozrywki dla osob 40 plus - nic i jeszcze raz nic. Miasto w wiekszosci opanowane przez 20-latki z Niemiec i Anglii. Brak kafejek z muzyka na zywo, jeden lub 2 puby gdzie krolowaly pijane nastolatki. Jedyny klub `MEGAPARK" oddalony o ok .5 km. `Nie bylysmy tam, po podobno znow same malolaty. Co pozostalo? Wieczory na balkonie lub chodzenie wzdluz promenady ciagnacej sie 11 km wzdluz wybrzeza. `ile mozna? Plaza wzgledna, dosc czysta, mozna kupic sobie parasol za ok 12 euro- to nie jest duzo gdy codzienne chodzi sie na plaze przez 11-12 dni, tak jak my. Piasek bardzo mialki i zolty, jednak dosc ubity. Ladny widok z plazy na gory i zaglowki. Moze nie do pobicia, szmaragd i dosc dlugo plytkie ze stopniowym obnizaniem dna. Woda ciepla ok 27 stopni, dopiero pod koniec pobytu temp wody spadla do 20 stopni ( ok 11 sierpnia) a temp piwetrza do 27. Czy polecam Majorke? Nie, nie polecam. Jest, wedlug mnie, nieuzasadnienie drogo i dosc nudno. Ogolnie, Majorka jest przereklamowana. Sadze, ze za te pieniadze ( zaplacilysmy 3200 zl od osoby w hotelu 3-gwiazdkowym z half board) mozna pojechac inne miejsce w Europie i swietnie spedzic czas. Owsze, sa male urokliwe miasteczka i zatoczki, ale to za malo na taka kase.

Wskazówka dotycząca pokoi: My mialysmy 4 pietro z duzym tarasem, malo jest takich pokoi
Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Hanna K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Obecnie jestem w tym hotelu jeszcze dwie noce.Zacznę od pozytywnej opinii to jedzenie jest dobre.Napoje jak wszędzie.
Natomiast cała reszta to jakaś pomyłka!!!Pokój obskurny i brudny.Szafa mała i brudna a wieszaki klejące.Łazienka straszna aż się brzydze jej używać.Posciel czysta ale zapach w pokoju mdlacy
.Animacje: Pani z recepcji robi co może.
Nie polecam nikomu tego hotelu a przede wszystkim rodzinom z dziećmi.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Venture590993
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2016

Pobyt wart ceny last minute. Plusy hotelu: duże pokoje, zadbane łazienki, dobre jedzenie, bezpłatna klimatyzacja, położenie na obrzeżach miasta, a jednocześnie blisko wszystkiego. Minusy: okropna wykładzina w hallu!!! oraz sama miejscowość El Arenal (niezadbana, głośna itp.) Absolutnie El Arenal nie nadaje się do polecenia rodzinom z dziećmi. Goście hotelu to zarówno osoby młode, jak i rodziny z dziećmi oraz emeryci. Podczas naszego pobytu zdarzało się, że ktoś w nocy głośno krzyczał, wracajac z nocnej imprezy, ale zazwyczaj trwało to max 30 minut. Jeśli wybrałabym drugi raz Majorkę to na pewno nie miejscowość El Arenal.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, klaudia77777