Zrecenzowano: 20 marca 2017

Jedynymi plusami byla bardzo mila obsluga i bardzo uprzejma Polka, pracujaca w restauracji, ktora sluzyla dobra rada " co i gdzie". Na pierwszy rzut zakwaterowali nas w pokoju nr 2. Ufff porazka, gorzej niz w piwnicy. Po 15 minutach bylam na recepcji, niestety z powodu braku wolnych miejsc, musielismy poczekac na inny pokoj do nastepnego dnia. To byla najdluzsza noc w naszym zyciu

Wskazówka dotycząca pokoi: Nigdy nie zgadzac sie na pokoj nr 2!!!!!!!!!!
Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, Klaudia R
Zrecenzowano: 10 września 2016

Hotel 3 gwiazdki polozony na koncu miejscowosci - plus bo jest cicho, minus bo daleko do plazy, ok. 800 m przez miasto. Drogaz ekwipunkiem plazowym i malymi dziecmi - raczej nie polecam. Hotel skromny, ale czysty, zmiana recnikow i sprzatanie nawet codziennie, czsami reczniki byly jak nowe, czasami juz iekowe i trudno wchlaniajace wode. Pokoj nasz 3-osobowy z klimatyzacja i lazienka z oknem, co przy 3 osobach bioracych prysznic( w gorace dni jest wazneniestety wanna z lepiaca sie mokra firanka niezbyt fajnie. Bylo jednak okno i duze lustro nad umywalka spora. dobre dla kobiet, ktore czesto robia make-up. Nasz pokoj mial duzy taras z rozgwizdzonym niebem, niestety noce dosc zimne ok. 20 stopni i sporo wiatrow. W dzien ok. 30 stopni ( poczatek sierpnia`). Jedzenie dobre i bardzo roznorodne - mozna brac co sie chce i ile sie chce - nikt nie stoi nad glowa jak cerber. Wystroj stolowki skromny, ale czysto i obsluga bardzo mila. W hotelu maly basen okupowany w dzien przez dzieci. Jesli chodzi o animacje to bardzo slaby punkt hotelu. `~codziennie bingo po hiszpansku i muzyka z lat 70-tych. Nie warto byc. Jesli chodzi o rozrywki dla osob 40 plus - nic i jeszcze raz nic. Miasto w wiekszosci opanowane przez 20-latki z Niemiec i Anglii. Brak kafejek z muzyka na zywo, jeden lub 2 puby gdzie krolowaly pijane nastolatki. Jedyny klub `MEGAPARK" oddalony o ok .5 km. `Nie bylysmy tam, po podobno znow same malolaty. Co pozostalo? Wieczory na balkonie lub chodzenie wzdluz promenady ciagnacej sie 11 km wzdluz wybrzeza. `ile mozna? Plaza wzgledna, dosc czysta, mozna kupic sobie parasol za ok 12 euro- to nie jest duzo gdy codzienne chodzi sie na plaze przez 11-12 dni, tak jak my. Piasek bardzo mialki i zolty, jednak dosc ubity. Ladny widok z plazy na gory i zaglowki. Moze nie do pobicia, szmaragd i dosc dlugo plytkie ze stopniowym obnizaniem dna. Woda ciepla ok 27 stopni, dopiero pod koniec pobytu temp wody spadla do 20 stopni ( ok 11 sierpnia) a temp piwetrza do 27. Czy polecam Majorke? Nie, nie polecam. Jest, wedlug mnie, nieuzasadnienie drogo i dosc nudno. Ogolnie, Majorka jest przereklamowana. Sadze, ze za te pieniadze ( zaplacilysmy 3200 zl od osoby w hotelu 3-gwiazdkowym z half board) mozna pojechac inne miejsce w Europie i swietnie spedzic czas. Owsze, sa male urokliwe miasteczka i zatoczki, ale to za malo na taka kase.

Wskazówka dotycząca pokoi: My mialysmy 4 pietro z duzym tarasem, malo jest takich pokoi
Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Hanna K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Obecnie jestem w tym hotelu jeszcze dwie noce.Zacznę od pozytywnej opinii to jedzenie jest dobre.Napoje jak wszędzie.
Natomiast cała reszta to jakaś pomyłka!!!Pokój obskurny i brudny.Szafa mała i brudna a wieszaki klejące.Łazienka straszna aż się brzydze jej używać.Posciel czysta ale zapach w pokoju mdlacy
.Animacje: Pani z recepcji robi co może.
Nie polecam nikomu tego hotelu a przede wszystkim rodzinom z dziećmi.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Venture590993
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2016

Pobyt wart ceny last minute. Plusy hotelu: duże pokoje, zadbane łazienki, dobre jedzenie, bezpłatna klimatyzacja, położenie na obrzeżach miasta, a jednocześnie blisko wszystkiego. Minusy: okropna wykładzina w hallu!!! oraz sama miejscowość El Arenal (niezadbana, głośna itp.) Absolutnie El Arenal nie nadaje się do polecenia rodzinom z dziećmi. Goście hotelu to zarówno osoby młode, jak i rodziny z dziećmi oraz emeryci. Podczas naszego pobytu zdarzało się, że ktoś w nocy głośno krzyczał, wracajac z nocnej imprezy, ale zazwyczaj trwało to max 30 minut. Jeśli wybrałabym drugi raz Majorkę to na pewno nie miejscowość El Arenal.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, klaudia77777
Zrecenzowano: 4 lipca 2016

z hotelu wrocilam wczoraj i jestem zalamana tym, co tam zastalam; jedzenie ok, cieple, smaczne, w ogromnych ilosciach i dokladane na bierzaco, ale jezeli chodzi o atmosfere TRAGEDIA! pierwsze trzy noce nieprzespane, przez mlodziez hiszpanska, ktora codziennie dojrzdza do hotlu po kilkanascie nowych osob ( wiek 15-18 lat); calonocne libacje alkoholowe na korytarzu i na balkonach, fruwające materace przez okno, interwencje policji, walenie pięściami po drzwiach innych gosci hotelowych; jedyny mozliwy sen w godzinach od 1-4 w nocy, kiedy grupowo ruszaja na dyskoteki do stolicy, pozniej do samego rana darcie sie i bieganie po pokojach trzaskajac przy tym drzwiami; hotel bezradny w tej sytuacji, kazal sam lokatorom dzwonic po policje, a ochrona skuteczna tylko na chwile; mimo ze to jest ostatni hotel w miescie i dzielnica powinna byc spokojna, tak nie bylo... poza tym wszystko ok, pokoje czyste, reczniki tez, pilot do tv dostepny w recepcji razem z telefonem do pokoju, slaby zasieg wi-fi tylko w lobby

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, AnnaM12379
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Blue Sea H, Director de Relaciones Públicas, Blue Sea Costa VerdeOdpowiedź udzielona 8 lipca 2016

Good morning Anna M,

Thanks for your review. We are glad to read your positive comments about the food. As said to other guests, we are sad to read your issues with other noisy guests. We will try to avoid situations like these to happen in the future.
We hope to see you back with us.
Kind Regards, Andreu. Customer Experience