Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Obecnie jestem w tym hotelu jeszcze dwie noce.Zacznę od pozytywnej opinii to jedzenie jest dobre.Napoje jak wszędzie.
Natomiast cała reszta to jakaś pomyłka!!!Pokój obskurny i brudny.Szafa mała i brudna a wieszaki klejące.Łazienka straszna aż się brzydze jej używać.Posciel czysta ale zapach w pokoju mdlacy
.Animacje: Pani z recepcji robi co może.
Nie polecam nikomu tego hotelu a przede wszystkim rodzinom z dziećmi.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Venture590993
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2016

Pobyt wart ceny last minute. Plusy hotelu: duże pokoje, zadbane łazienki, dobre jedzenie, bezpłatna klimatyzacja, położenie na obrzeżach miasta, a jednocześnie blisko wszystkiego. Minusy: okropna wykładzina w hallu!!! oraz sama miejscowość El Arenal (niezadbana, głośna itp.) Absolutnie El Arenal nie nadaje się do polecenia rodzinom z dziećmi. Goście hotelu to zarówno osoby młode, jak i rodziny z dziećmi oraz emeryci. Podczas naszego pobytu zdarzało się, że ktoś w nocy głośno krzyczał, wracajac z nocnej imprezy, ale zazwyczaj trwało to max 30 minut. Jeśli wybrałabym drugi raz Majorkę to na pewno nie miejscowość El Arenal.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, klaudia77777
Zrecenzowano: 4 lipca 2016

z hotelu wrocilam wczoraj i jestem zalamana tym, co tam zastalam; jedzenie ok, cieple, smaczne, w ogromnych ilosciach i dokladane na bierzaco, ale jezeli chodzi o atmosfere TRAGEDIA! pierwsze trzy noce nieprzespane, przez mlodziez hiszpanska, ktora codziennie dojrzdza do hotlu po kilkanascie nowych osob ( wiek 15-18 lat); calonocne libacje alkoholowe na korytarzu i na balkonach, fruwające materace przez okno, interwencje policji, walenie pięściami po drzwiach innych gosci hotelowych; jedyny mozliwy sen w godzinach od 1-4 w nocy, kiedy grupowo ruszaja na dyskoteki do stolicy, pozniej do samego rana darcie sie i bieganie po pokojach trzaskajac przy tym drzwiami; hotel bezradny w tej sytuacji, kazal sam lokatorom dzwonic po policje, a ochrona skuteczna tylko na chwile; mimo ze to jest ostatni hotel w miescie i dzielnica powinna byc spokojna, tak nie bylo... poza tym wszystko ok, pokoje czyste, reczniki tez, pilot do tv dostepny w recepcji razem z telefonem do pokoju, slaby zasieg wi-fi tylko w lobby

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, AnnaM12379
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Blue Sea H, Director de Relaciones Públicas, Blue Sea Costa VerdeOdpowiedź udzielona 8 lipca 2016

Good morning Anna M,

Thanks for your review. We are glad to read your positive comments about the food. As said to other guests, we are sad to read your issues with other noisy guests. We will try to avoid situations like these to happen in the future.
We hope to see you back with us.
Kind Regards, Andreu. Customer Experience

Zrecenzowano: 5 maja 2016

WITAM. Na wstępie chcę powiedzieć że to nie były moje pierwsze wczasy zagraniczne.:)
Przedstawię zalety i wady.
ZALETY:
1.Lokalizacja . Przystanek autobusowy do stolicy 100 m od hotelu.Cicha i spokojna okolica. Plaża 10 min pieszej drogi. Piękne stare miasto w PALMIE.Duża plaża.
WADY:
1 Słaby zasięg internetu w holu.Telewizja bez pilota.
2 Monotonne i tłuste jedzenie.Kawa okropna . Lepiej iść na miasto większy wybór.
3 Brudne pokoje . ,,koty pod łóżkiem,, W łazience grzyb przy sylikonach. Brudne koce.
4 Podczas opadu deszczu sufit przeciekał. Przez zamknięte okna woda w dużej ilości się przedostawała do naszego pokoju. Cała podłoga zalana.(mam zdjęcia:)
5 Brak rozrywek w obrębie hotelu. Jedynie gra w Bingo dla seniorów za opłatą 10 e.
6 Klimatyzacja w pokoju nie działała, a znajomym wręcz grzała jak kaloryfer.

Termin pobytu: październik 2015
4  Dziękujemy, piotrek28w
Zrecenzowano: 26 października 2015

Cena noclegu adekwatna do warunków jakie panują w hotelu :) Dla osób, które jak my zwracają uwagę na cenę...polecam :) czysto, bez luksusów ale wszystko co potrzebne do życia jest ... hotel oddalony od plaży ok 10 min ale nie jest to kłopotliwe. Jeżeli chodzi o jedzenie w hotelu - obiady i kolacje były na prawdę w porządku - każdy znajdzie coś dla siebie (trochę kuchni regionalnej, owoców morza, ryb, trochę frytek i innych dobrodziejstw). Śniadania były dość ubogie.

Termin pobytu: październik 2015
2  Dziękujemy, Daria G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jose miguel m, Gerente, Blue Sea Costa VerdeOdpowiedź udzielona 10 listopada 2015

Hola Maria, bardzo dziękuję za komentarze , dzięki za docenienie naszych usług, Do zobaczenia ponownie.
Saludos.