Zrecenzowano: 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Na pokój trzeba czekać dość długo. Jedzenie ujdzie, nie ma dużego wyboru (dobre zupy). Drinki bardzo kiepskie, chyba najgorsze jakie do tej pory trafiliśmy. Hałas z ulicy przez całą dobę... Nie polecam dla rodzin z dzieckiem. Pokoje bardzo czyste. Bardzo blisko do plaży około 400m. Za cenę jaką zapłaciliśmy byliśmy zadowoleni.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof-August
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bayhotels15, Guest Relations Manager, MLL Hotel Caribbean BayOdpowiedź udzielona 14 września 2017

Dear Krzysztof,

Thank you so much for choosing our Caribbean Bay Hotel as your vacation destination on Mallorca. We very much appreciate the time you have taken to review your experience with us.

We would like to apologise for not answering in your native language but in English. We are not fluent enough in Polish so, as English is considered the international language, we are using it to answer you.

Thanks for mentioning just how ideally located our hotel is; set in one of the best areas in El Arenal, just 100 metres from the beach and a large shopping and leisure area, the Caribbean Bay, as you have mentioned, is the ideal spot for your holiday in Mallorca.

We have taken note of your suggestion to improve our food. Sometimes it is difficult to fully meet the culinary preferences of each of our guests, especially when they are from different nationalities and backgrounds. However, it is our aim to ensure all guests are 100% satisfied with our kitchen and for this reason we will keep trying our best and working hard.

Thank you again for your feedback. We are glad to hear that you were satisfied with the overall staff, facilities, and amenities at our hotel and we are pleased to hear that you enjoyed your stay with us.

We look forward to welcoming you back.
Best regards from the entire team at Caribbean Bay Hotel

Zrecenzowano: 18 lutego 2017

hotel masakra, na dzien dobry odsunieto nas od kolejki i kazano czekac ( recepcja w tym czasie obslugiwala innych klientow), nastepnie w czasie pobytu nas wymeldowano,
zaby tego bylo malo jedzenie okropne i po terminie waznosci, widoki... coz czulem sie jak na komunistycznym osiedlu z wielkiej plyty - widzialem jedynie inne hotele, halas od ulicy, a na koniec najlepsze... mrowki byly wszedzie - po spryskaniu jakims smierdzielem wyniosly sie na balkon na jakies 4 dni i potem wrocily wraz z jakimis innymi insektami. to byl hotel ktory wg. mojego touroperatora mial podwyzszony standard higieny. polecam kazdemu kto chce zepsus sobie opinie o tej niewatpliwie ladnej wyspie

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, arnie209
Zrecenzowano: 15 września 2016

Generalnie hotel porażka! Jedzenie ciągle to samo... widok z pokoi żaden od strony ulicy hałas i ciągle przejeżdżające samochody i autokary z drugiej strony widok na stare budynki. Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie hotelu i miejsca służę pomocą
tomek.bph@op.pl

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Tomaaaaaasz
Zrecenzowano: 18 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny i czysty. Jedzenie bez rewelacji (pyszne zupy)jak ktoś lubi dobrze zjeść to nie polecam. Drinki all inclusive tragedia. Za tą cenę nie było źle ale tylko dla par, nie polecam dla rodzin. Obsługa przemiła i pomocna. Świetna lokalizacja!

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Krzysztof-August
Zrecenzowano: 15 lipca 2015

Hotel posiada ciekawą lokalizacje - centralnie a jednak spokojnie (blisko do miejsc rozrywki, plaży, sklepów). Obsługa w recepcji bardzo miła - mówi w wielu językach. Pokoje wyposażone standardowo (trochę ciasnawe) jest TV, telefon, klimatyzacja, sejf (za opłatą). Balkon i łazienka z prysznicem. Pokoje były sprzątane codziennie i dokładnie.
Posiłki serwowane w hotelowej restauracji są obfite i smaczne (całkiem ciekawie urozmaicone) inne potrawy każdego dnia.
Jest kącik internetowy z drukarką, bilard i mały bar. Sympatyczna atmosfera i w naszym przypadku całkowicie bezproblemowy pobyt.
Basen znajduje się na dachu hotelu (dość mały) w średnim stopniu satysfakcjonujący.
Przy hotelu jest przystanek autobusowy (mniej więcej co godzinę jest autobus do Palmy w cenie 1,5€ (stan na kwiecień 2015). Hotel nie posiada własnego parkingu, do lotniska jest ok. 15 km.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych pietrach lepsze - ze względu na widok.
Termin pobytu: kwiecień 2015
5  Dziękujemy, Alvaro-Cuba