“Szybki obiad”
Restaurante Del Sol — recenzja

Restaurante Del Sol
Nr 4 wśród 73 Restauracje (El Arenal)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam knajpkę, jest bardzo blisko plaży, ma bardzo miły personel, obsługa bez zarzutów, jest bardzo pomocna i rozmawia w kilku językach. Jedliśmy paellę z owocami morza, pizzę i kurczaka z sosem z orzeszków arachidowych. Wszystkie dania dobre, choć wygrało danie z karty dla dzieci - frytki i kotlet z kurczaka, a także pyszna sangria, choć to już z karty dla dorosłych :) i lemoniada bez cukru zrobiona specjalnie dla nas.

Dziękujemy, Agnieszka R

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czasu i pieniędzy. Burgera spieprzyć raczej trudno, a tu im to wyszło. Suchy kotlet w tekturowej bułce z kawałkiem zielonego pomidora, do tego suche frytki i zero sosu czy ketchupu chociażby. Kelnerzy latają chaotycznie między stolikami, w efekcie czego ktoś skończył z husteczka zrzucona na głowę. Pół godziny czekania na zapłacenie rachunku. Obnośni handlarze przeszkadzający w jedzeniu z produktami odkurzonymi z aliexpress. Sangria ok

Dziękujemy, Z4469HUmarcinw
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie zupełnie normalne- dobre i można polecić
Bardzo miła obsługa
W przypadku zamówienia Paeli przy dużej grupie dość długi czas oczekiwania

Dziękujemy, Ola B
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, na jedzenie nigdy długo nie czekaliśmy. Długo szukałam miejsce gdzie będzie jakieś fajne wegetariańskie jedzenie i znalazłam

Dziękujemy, ma_gorzataw361
Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja przyjemna. Kelnerzy mili i pomocni. Jedzenie podali nam bardzo szybko, czekaliśmy ok 10-15 min. Bardzo dobra pizza i makarony. Drinki duże i dobre. Polecam drinki: pina colada i Mojito naprawdę pyszne. Super taras na górze z widokiem na plaże. Ceny średnie ale jak na restauracje prawie przy samej plaży i w centrum były naprawdę w porządku. Niestety mieliśmy przykry incydent. W spagetii znaleźliśmy kawałek foliowej torebki po szpinaku :( było to dość nieprzyjemne. Po zawiadomieniu kelnerki od razu dostaliśmy nowy talerz ze spagetii oraz dwa małe szoty gratis. Mimo niesmacznego zdarzenia polecam tą restauracje. Myśle ze każdemu może zdarzyć się pomyłka. Mam nadzieję że więcej się to nikomu nie przydarzy i daje im drugą szansę. :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, olka9553

Restaurante Del Sol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

El Arenal, Majorka

Byłeś(-aś) w Restaurante Del Sol? Podziel się wrażeniami!