Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel w przyzwoitej cenie, wcześniejsze niepochlebne opinie nie dostarczyły nas, a po przyjeździe bardzo miłe zaskoczenie. Hotel w doskonałej alokacji, do plaży rzut beretem, pokoje odnowione, czysto, schludnie i przyjemnie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo dobre, obsługa dba o brzuszki gości hotelowych. Zupełny brak odzwierciedlenia negatywnych opinii. Ja ten hotel polecam z czystym sumieniem.

1  Dziękujemy, 77WojtekGrzebieta
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Arenal TowerOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Witaj 77WojtekGrzebieta
Dziękujemy za ten komentarz i za to, że zechciał się Pan podzielić swoim pozytywnym doświadczeniem z innymi czytelnikami. Jest nam niezmiernie miło, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania i miło zaskoczyć wysokim standardem naszych usług jak i instalacji hotelowych. Jak Pan zauważył, nasz hotel jest bardzo dobra opcją na wakacje.
Dziękujemy bardzo za wybranie nas i za polecenie nas.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 17 maja 2019

Hotel niedawno odnowiony,czysto,jedzenie dobre chodz trochę mały wybór.Przesympatyczna obsługa(pani Alicja za barem to superuśmiech dla każdego gościa i pełen profesjonalizm).Polecam bar na dachu hotelu z którego rozciągają się wspaniałe widoki.W pobliżu sklepy i knajpki,do plaży 3min.spacerkiem.Na minus pijana niemiecka hołota przy której nasi rodacy to szczyt kultury i elegancji.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, pawelbez
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Arenal TowerOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Witaj pawelbez
Jest nam bardzo miło przeczytać Pana komentarz i dziękujemy bardzo za przyznanie nam wysokiej oceny. Cieszy nas, że miał Pan udany pobyt i, że nasza wysoka jakość w stosunku do ceny i nasza dogodna lokalizacja przyczyniły się do tego. Najbardziej jesteśmy dumni, że wspomniał Pan o wspaniałej pacy naszego personelu, a konkretnie Alicji która również serdecznie dziękuje za wyróżnienie.
Pozdrawiamy z Majorki i zapraszamy ponownie do BLS Arenal Tower

Zrecenzowano: 13 maja 2019

Nasz pobyt w hotelu Blue Sea Arenal Tower uważam za bardzo udany! Czyste pokoje i łazienki. Bardzo dobre, urozmaicone posiłki, świeże i pysznie podane. Ogromne wrażenie wywarł na nas widok z 11 piętra na którym mieści się jeden z hotelowych barów, nie ma chyba lepszego miejsca na podziwianie zachodu słońca.
Ogromne podziękowania należą się dla pracowników Blue Sea Arenal Tower - zaczynając od Alicji, która pracuje na barze, za ogromny uśmiech, profesjonalną i bardzo, bardzo symaptyczną obsługę oraz Borja, który serwuje przepyszne drinki i jest niesamowicie pomocną osobą, po przesympatyczne Panie z obsługi jadalni, które uwijają się jak mrówki. Obsługa hotelu zasługuje na medal, są bardzo nastawieni na pomoc gościom i ich praca jest naprawdę na najwyższym poziomie.
Odległość do plaży to przyjemny, krótki spacerek, gdzie w pobliskich sklepikach można nabyć wszystko od pamiątek z podróży po ręczniki na plażę i olejki do opalania.
Z ogromną przyjemnością polecam hotel jak i samą Majorkę w maju, która jest przepiękna i cudownie ciepła!
Z czystym sercem polecam,

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, olgbuj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Arenal TowerOdpowiedź udzielona 15 maja 2019

Witaj olgbuj
Bardzo dziękujemy za napisanie tego komentarza. Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy tak wysoką ocenę.
Cieszy nas to, że mieli Państwo udany pobyt i jesteśmy dumni z tego , że mogliśmy się do tego przyczynić. Dziękujemy bardzo, ze wyróżnienie naszego personelu Alicji i Borjy, a także innych. Jak Państwo zauważyli nasza epika jest niezwykle pomocna, profesjonalna i uprzejma. Są to osoby, które po prostu bardzo lubią swoją prace i dają z siebie wszystko. Dziękujemy również za wspomnienie o naszej dogodnej lokalizacji I naszej oferty gastronomicznej. Są to jedne z wielu aspektów które czynią nasz hotel idealną opcją na udane wakacje nad Majorce.
Jesteśmy wdzięczni za wizytę i za polecenie nas.
Zapraszamy ponownie.
Blue Sea Arenal Tower

Zrecenzowano: 9 października 2018

Wbrew wielu różnych - często niezbyt dobrych opinii, mój pobyt w hotelu zaliczam do bardzo udanych. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Hotel położony jest bardzo blisko plaży. Obsługa profesjonalna, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Pokój z balkonem - choć nie zbyt nowocześnie urządzony - czysty i codziennie sprzątany. Łazienka wygląda jakby niedawno była remontowana. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Posiłki świeże, bardzo dobre i urozmaicone. Na dachu hotelu jest możliwość skorzystania z tarasu (piękny widok na całą okolicę) do opalania i małego basenu. Hotel posiada trzy gwiazdki i w takim standardzie się mieści! Polecam bardzo.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Łukasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Arenal TowerOdpowiedź udzielona 22 października 2018

Witaj Łukaszu K

Bardzo nas cieszy opublikowany przez Pana komentarz. Miło nam, że Pana doświadczenie w naszym hotelu było tak pozytywne i wnioskujemy, że wcześniejsze, mniej pozytywne opinie były po prostu napisane dawniej i aktualnie są przedawnione.

Tak się składa, że kilka miesięcy temu odbył się remont pokoi i ponad to dokonaliśmy innych zmian aby podnieść standard tego obiektu. Cieszy nas bardzo, że nasza praca i trud zaowocowały zadowoleniem naszych gości.

Jeszcze raz dziękujemy za wizytę i komentarz i zapraszamy ponownie to BLS Arenal Tower Hotel.

Zrecenzowano: 24 lipca 2018

W hotelu przebywalam w terminie od 08.07 do 15.07. Hotel ok. jedyny minus to droga z plazy do niego pod gore i po schodach, w upale tragiczne. W pokoju brak szafek, ta przy lozku miala tylko blat, a wiec wszystkie drobiazgi poniewieray sie po pokoju, szafa w korytarzu miala tylko krotka polke na wieszaki wiec dluzsze rzeczy sie gniotly. W lazience brak przynajmniej jednej polki na kosmetyki i jednej pod prysznicem. Dodam tylko ze swietnie dzialala klimatyzacja. Uprzedzano nas o halasujacych Niemcach, ale bylo ok. nie przeszkadzali tak bardzo. Zawiedziona jestem kuchnia, bo posilki przygotowywane pod Niemcow czyli kielbacha, kielbacha, brakowalo mi bardzo kuchni lokalnej, owocow. Basen na dole i na 11 pietrze, lezaki dostepne. Obsluga mila i uczynna, a juz super przyjazna, pomocna i usmiechnieta pani Ala.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje sa na wyzszych pietrach, na nizszych moga byc z widokiem na slamsy, biegajace szczury i okropny smrod z hotelowych zsypow.
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Anna G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Blue Sea Arenal TowerOdpowiedź udzielona 26 września 2018

Hello Anna G,
We must firstly apologise for the delay in responding to your published review. All of our clients feedback is very important to us but unfortunately we were unable to reply to you immediately. Many thanks for taking the time to share this information with other readers. It is useful for not only other readers but for us too as we can use this to see what you liked the most and any areas we can improve on. We are pleased that you found our customer service friendly and helpful and you liked the facilities. On the other hand, we are sorry if the food was not to your personal preference but we try hard to cater to all different nationalities. We must bid farewell with our thanks for your visit and best wishes from all of the team at BLS Arenal Tower Hotel.