El Arenal

Wylatywalismy z Holandi oczekując nieco wyższego standartu gdyż wycieczka nie kosztowała nas 300€ tylko 2 razy tyle I jakie było nasze rozczarowanie gdy podczas check In przedstawiono nam ofertę PŁATNEGO wifi!!Jest 2019 rok..To już czułem że będzie niezły hotel...Ale pokój był czysty schludny po renowacji, śniadania znów sprowadzily mnie do parteru bida z nedza tluste parowy plywajace w oleju naprawdę ludzie jedzą takie rzeczy rano...świeże owoce to pokrojony pomarańcz I jakieś kwaśne kiwi twarde ohydne sorry jestem w Hiszpanii oczekuje pysznych świeżych owoców ..no ale trzeba przyznać że obiady i kolacje były smaczne podawano dużo ryb ,alkohol barmani serwują bardzo hojnie .Duży plus.
Baseny są dwa nie można nic zarzucić.
Generalnie Hotel nie jest tragedia pełno mlodych ludzi atmosfera typowo pod mlodych TO NIE JEST HOTEL DLA STARSZYCH LUDZI .
POZDRAWIAM

Dziękujemy, kamilk593

Nikomu nie polecam tego hotelu.
Wady:
- basen zamykany o 19
- taras zamykany o 23 jedyne co to można przed hotelem na murku posiedzieć
- all inclusive kończy się o 23 a później nawet nie można kupić nic w barze bo tez jest zamykany
Jeśli masz 60 lat i idziesz spać o 23 to polecam hotel.
Dla młodych ludzi jest beznadziejny.
Nikomu kto jedzie z grupka znajomych nie polecam. Zanudzicie się na smierć
Zalety:
- dobre jedzenie
- mocne drinki

Dziękujemy, Laura A
Zrecenzowano: 12 września 2019

Przebywaliśmy w hotelu 7 dni we wrześniu. Hotel wybrany świadomie pod bazę wypadową do zwiedzania Majorki autem także nie oczekiwaliśmy cudów i super basenów a opinie tez były różne. Okazało się ze hotel miło nas zaskoczył. Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie widać ze niedawno remontowane bo nie było się do czego przyczepić wiec pokoje jak najbardziej na plus jak w hotelach 4 gwiazdki wzwyż. Sam budynek ma
Swoje lata ale jest czysty i zadbany, obsługa miła, uczynna oraz bardzo pracowita. Panie w recepcji trochę słabo z angielskim stoją. Czytałem dużo opinii ze jedzenie słabe i monotonne i tu tez byliśmy miłe zaskoczenie. Sprawdziła się cześć opinii ze jedzenie tluste i mało regionalne ale widać ze kucharze maja fach w ręku tylko maja ograniczone pole do popisu mimo tego nie chodziliśmy głodni. Każdy znalazł coś dla siebie. Codziennie było inne danie smażone przy gościach na patelni. Na plus oryginalna pepsi z automatu i pyszna sangria do oporu). Basenu jak i jedzenia przy barze polecam unikać. Woda mocno chlorowana, jedzenie przy basenie beznadziejne(jakies pseudo burgery z ketchupem i tosty), oraz dużo głośnych Niemców. Jeżeli ktoś szuka ciszy w nocy to na pewno nie w tym hotelu. W hotelu przebywało dużo młodych i imprezowych osób wiec w nocy potrafiło być głośno w hotelu jak i w jego okolicach. Odgłosy seksu dochodzące z innych pokoi to tez nie było nic dziwnego. Ściany hotelu do grubych nie należy. Nam osobiście to wszystko nie przeszkadzało. Co do okolicy to Arenal opanowany przez Niemców. Zachowują się gorzej niż najwięksi przysłowiowi „polscy Janusze”. Takiej trzody jak robią Niemcy to chyba nikt nie robi. Myślą ze są pępkami świata. Prostaki jakich mało, głośni ze słychać ich w promieniu kilkunastu metrów.

1  Dziękujemy, Tomaszhall
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel ma wady i zalety. Na plus na pewno pokój: mieliśmy widok na morze, mimo tego, że nie wybraliśmy dodatkowo płatnej opcji. Pokój po remoncie, bardzo czysty i codziennie starannie sprzątany. Drzwi zamykane na kartę. Klimatyzacja działa sprawnie. Hotel usytuowany jest w pobliżu dwóch publicznych, bardzo ładnych plaż (5min pieszo). Obsługa hotelowa jest bardzo pracowita i uprzejma (szczególnie panie sprzątaczki, barmani i pracownicy stołówki). Jedyne zastrzeżenia mamy do recepcji - ciężko było cokolwiek załatwić, personel jest przerażony i mało pomocny, mimo tego, że byliśmy bardzo uprzejmi i komunikowaliśmy się po angielsku i hiszpańsku. Nigdy nie prosiliśmy o nic nadzwyczajnego, a zawsze trzeba było wszystko tłumaczyć 10 razy. Największą wadą hotelu są niestety goście. Hałasy, głośna muzyka i krzyki są na porządku dziennym (i nocnym). Dotyczy to zarówno korytarza, pokoi, jak i basenu. Tutaj też widać niedociągnięcia ze strony hotelu, który zezwala na takie zachowania i nie reaguje. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość gości zachowuje się kulturalnie, a kilka niewielkich grup skutecznie zakłóca porządek. Wydaje nam się, że choćby niewielkie zaangażowanie hotelu rozwiązałoby lub chociaż zmniejszyło ten problem. Warto wspomnieć, że dużym minusem jest jedzenie i napoje: wszystko tłuste, mało regionalne i niezróżnicowane. Gdy ktoś lubi na każdy posiłek jeść frytki i burgery to będzie zadowolony - my szukaliśmy czegoś innego. Ewidentnie jest to wina skąpstwa hotelu, ponieważ widać, że kucharze potrafią gotować, ale nie mają z czego. Napoje są bardzo słodkie i praktycznie wszystkie gazowane. Na koniec warto dodać, że hotel w ogóle nie dba o środowisko: codziennie marnuje się tysiące plastikowych sztućców i kubeczków. Podsumowując: hotel ma potencjał na bycie bardzo przyjemnym miejscem na wypoczynek, ale go marnuje przez złe zarządzanie. Na razie jest idealnym miejscem dla fanów niemieckiego techno puszczanego zza ściany.

1  Dziękujemy, been2wrong
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Santi best DJ ever...
Manu best bartender ever...
Niesamowite miejsce. Bawiliśmy się dobrze. Czas zleciał szybko. Hotel ma swój urok. Na pewno polecimy go naszym znajomym jako niesamowite miejsce do imprezowania i nie tylko.

Dziękujemy, TamUnaj123r