Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel ma wady i zalety. Na plus na pewno pokój: mieliśmy widok na morze, mimo tego, że nie wybraliśmy dodatkowo płatnej opcji. Pokój po remoncie, bardzo czysty i codziennie starannie sprzątany. Drzwi zamykane na kartę. Klimatyzacja działa sprawnie. Hotel usytuowany jest w pobliżu dwóch publicznych, bardzo ładnych plaż (5min pieszo). Obsługa hotelowa jest bardzo pracowita i uprzejma (szczególnie panie sprzątaczki, barmani i pracownicy stołówki). Jedyne zastrzeżenia mamy do recepcji - ciężko było cokolwiek załatwić, personel jest przerażony i mało pomocny, mimo tego, że byliśmy bardzo uprzejmi i komunikowaliśmy się po angielsku i hiszpańsku. Nigdy nie prosiliśmy o nic nadzwyczajnego, a zawsze trzeba było wszystko tłumaczyć 10 razy. Największą wadą hotelu są niestety goście. Hałasy, głośna muzyka i krzyki są na porządku dziennym (i nocnym). Dotyczy to zarówno korytarza, pokoi, jak i basenu. Tutaj też widać niedociągnięcia ze strony hotelu, który zezwala na takie zachowania i nie reaguje. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość gości zachowuje się kulturalnie, a kilka niewielkich grup skutecznie zakłóca porządek. Wydaje nam się, że choćby niewielkie zaangażowanie hotelu rozwiązałoby lub chociaż zmniejszyło ten problem. Warto wspomnieć, że dużym minusem jest jedzenie i napoje: wszystko tłuste, mało regionalne i niezróżnicowane. Gdy ktoś lubi na każdy posiłek jeść frytki i burgery to będzie zadowolony - my szukaliśmy czegoś innego. Ewidentnie jest to wina skąpstwa hotelu, ponieważ widać, że kucharze potrafią gotować, ale nie mają z czego. Napoje są bardzo słodkie i praktycznie wszystkie gazowane. Na koniec warto dodać, że hotel w ogóle nie dba o środowisko: codziennie marnuje się tysiące plastikowych sztućców i kubeczków. Podsumowując: hotel ma potencjał na bycie bardzo przyjemnym miejscem na wypoczynek, ale go marnuje przez złe zarządzanie. Na razie jest idealnym miejscem dla fanów niemieckiego techno puszczanego zza ściany.

1  Dziękujemy, been2wrong
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Santi best DJ ever...
Manu best bartender ever...
Niesamowite miejsce. Bawiliśmy się dobrze. Czas zleciał szybko. Hotel ma swój urok. Na pewno polecimy go naszym znajomym jako niesamowite miejsce do imprezowania i nie tylko.

Dziękujemy, TamUnaj123r
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Do hotelu wybraliśmy się na ośmiodniowy pobyt. Hotelu nie wybieraliśmy z najwyższej półki więc nie spodziewaliśmy się nie wiadomo czego, ale... zacznę od minusów, pod względem jedzenia był to najgorszy hotel w jakim gościliśmy do tej pory. Śniadania bardzo przeciętne, monotonne, praktycznie codziennie to samo. Obiady i obiadokolacje również bardzo przeciętne, pomimo, że nie jesteśmy wybredni w jedzeniu to w trakcie pobytu może były dwa dni gdzie któryś z posiłków nam smakował. Najlepiej kucharzom wychodzą ziemniaki w różnej postaci... Dodatkowo jedzenia jest stosunkowo mało, więc polecamy udawać się na posiłki w pierwszych godzinach bo może być tak, że z tego małego wyboru nie będzie żadnego. Druga sprawa to goście, wiem, że hotel jest od 16 roku życia, ludzie przyjeżdżają się pobawić. Natomiast jeżeli wybieracie się na odpoczynek to stanowczo odradzam hotel jeżeli nie chcecie słyszeć gry w piłkę na korytarzu o 3:00 nad ranem, ciągłego trzaskania drzwiami wejściowymi i balkonowymi, ciągłych krzyków jak by stado zwierząt się polowało.. to było nie do zniesienia. Niestety rano budziliśmy się nie wyspani po takich atrakcjach nocnych. Ludzie których poznaliśmy zgłaszali sprawę do recepcji i oczywiście zmieniali dwa razy pokój (+ dla obsługi recepcji) ale nic to nie zmieniało, więc my zrezygnowaliśmy ze zgłoszeń bo nie chciało nam się pakować rozpakowanych bagaży ponownie i przenosić do innego pokoju gdzie słyszelibyśmy to samo. Po trzecie ciągłe kolejki w barach przy basenie oraz wewnątrz budynku po kolacji. Bary stosunkowo za małe do obsługi tylu goście. Barmani wydawali tylko po jednym drinku dla osoby, która czekała w kolejce a przecież wiadomo, że druga osoba siedziała przy stoliku, aby ktoś inny go nie zajął (czasami dostawałem dwa drinki jak kolejka była mniejsza lub bardzo prosiłem). Bar był zamykany o 23. Wymeldowanie z pokoju jest o 10 a zameldowanie od 15 więc jeżeli przylecicie wcześnie może być tak że pół dnia będziecie czekać na pokój, choć nie zawsze tak jest. Przy leżakach nie ma parasolek a sejf (chyba 20 Euro) oraz WiFi ( 6 Euro dzień) to opcje dodatkowo płatne...

Na plus mogę zapisać, że pokoje były sprzątane codziennie, hotel ma stosunkowo dobrą lokalizację do stolicy Majorki oraz jest dobrą bazą wypadową. Do plaży jest również w mirę blisko ok 10 min spacerkiem.

Niestety jest to pierwszy hotel którego bym nie polecam.

Dziękujemy, Jarek R
Zrecenzowano: 3 października 2018

Hotel dla nie wymagających, którzy tylko nocują i sporadycznie korzystają z All Inclusive. Dla nas była to dobra baza wypadowa, rano opuszczaliśmy hotel i wracaliśmy wieczorem, bliskość Palmy i innych atrakcyjnych miejsc na wyspie. Szwedzki stół standardowy, z alkoholi najlepsza sangria, program rozrywkowy na niskim poziomie, mały basen, rekompensuje bliskość długiej piaszczyste plaży i promenady, można zrealizować tym sposobem interesujący spacer do Palmy.j

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Cezary B
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemny trzy gwiazdkowy hotel w El Arenal. Miałem okazję tam gościć z biura podróży. Jedzenie bardzo dobre, stan pokoi również. Minusem może być głośna okolica w której przeważają równie głośni niemcy. Obsługa bez zarzutu. W hotelu znajdują się dwie windy, które działają całkiem sprawnie jednak przyda się trochę uzbroić w cierpliwość. Basen całkiem schludny ale otwarty w godz. 10-19.

Oczywiście hotelu się to nie tyczy ale ja chciałbym przestrzec przed typowo 'wyspową' pogodzą na Majorce. Na 7 prawie pełnych dni pobytu uswiadczylem ok. 3 i pół dnia pogody a myślę, że i tak trochę naciągam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 611filipl