Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemny trzy gwiazdkowy hotel w El Arenal. Miałem okazję tam gościć z biura podróży. Jedzenie bardzo dobre, stan pokoi również. Minusem może być głośna okolica w której przeważają równie głośni niemcy. Obsługa bez zarzutu. W hotelu znajdują się dwie windy, które działają całkiem sprawnie jednak przyda się trochę uzbroić w cierpliwość. Basen całkiem schludny ale otwarty w godz. 10-19.

Oczywiście hotelu się to nie tyczy ale ja chciałbym przestrzec przed typowo 'wyspową' pogodzą na Majorce. Na 7 prawie pełnych dni pobytu uswiadczylem ok. 3 i pół dnia pogody a myślę, że i tak trochę naciągam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 611filipl
Zrecenzowano: 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Pojechalismy z dziewczyna pod koniec sierpnia. Bardzo kulturalna i mila obsluga ,dostalismy klucz od pokoju o 7 rano! Jedzenie dobre ale mogloby byc troszke wiecej rodzajow dan bo czasami sie powtarzalo. Udziec pyszny! A tak ogolnie to miesa makarony frytki rybki desery co bys nie chcial. Basen fajny z barem (drinki bardzo dobre). Pokoje sprzatane codziennie i dyskretnie. Miejsce hotelu dla ludzi ktorzy nie baluja cale noce idealne. Na plaze kawalek trzeba dojsc ale za to w nocy nie jest tak glosno. Minusem jest opita niemiecka mlodziez ale hotel ma profil imprezowy (16+) wiec to nie ich wina. Podczas zbyt glosnego zachowywania sie na basenie ratownik zwraca uwage. Ogolnie to co hotel moze dopilnowac jest dopilnowane. Mila obsluga,czyste toalety,fajna atmosfera w barze (kelnerzy rewelacja) i w razie potrzeby pomoc.Jak za ta cene to super. Jestem zadowolony polecam jechac! Komentarze o balaganie na basenie itp dla mnie wyssane z palca. Czasami ponosi ludzi impreza ale to w koncu wakacje. Chcesz ciszy jedz w tatry z rodzicamy :)

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Zenon C
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Musze przyznać, że wybierając hotel wiedziałam na co się piszę i to właśnie z tego portalu, ale mimo wszystko nie było tak źle, bywałam w lepszych hotelach z lepszą lokalizacją ale to był mój wybór na szybko z last minute.
Plusy:.
-Pokoje były czyste i nowo wyremontowane - to był szok, spodziewałam się wystroju jak na jadalni i w recepcji ale było super
-nie było aż tak głośno, a byłam w połowie sierpnia
-kolacje były bardzo dobre, na lunch zdążyłam tylko raz i też był spoko
- było czysto

Co do minusów:
-śniadania często się powtarzały ale mimo wszystko każdy mógł wybrać coś dla siebie, czasem jedzenie było skwaśniałe - co było okropne i powróżyło się kilka razy ( sosy czy fasolka )
- baseny brudne, niektórzy goście hotelowi nie dawali nawet normalnie popływać ja nawet nie próbowałam

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, JoannaM2207
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt 2013 sierpien.Skromy hotel, porzadnie sprzatany. Bardzo mila obsluga. Jedzenie przepyszne. Bar przy basenie, w lobby. Dosyc kawalek od plazy. Ogolnie polecam niewymagajacym. Spedzilismy tam bardzo fajne wakacje.

Termin pobytu: wrzesień 2017
3  Dziękujemy, Ania M
Zrecenzowano: 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu tydzień. Hotel tylko dla dorosłych. Położony blisko centrum i promenady. Duży hotel z dużą ilością gości. Sam hotel niezbyt nowy. Pokoje i łazienki odnowione. Nowe meble. Korytarze czyste. W pokoju wygodne łóżka. Płaski telewizor, telefon, balkon z dwoma krzesłami. Brak lodówki przy opcji all inclusive absolutnie nie przeszkadza. Zasłony, firanki, pościeł i ręczniki czysciutkie. W łazience suszarka i prysznic. Szampon, mydełka i żel pod prysznic. Uzupełniany w miarę potrzeby. Sprzątanie codzienne, dyskretne. Umeblowanie pokoju mało funkcjonalne. Szafa na zasadzie otwartej garderoby. Zero szuflad.
W pokoju sejf. Nie korzystaliśmy. Zostawialiśmy portfele, czytniki czasem telefony.
Pełne zaufanie. Po przyjeździe bardzo szybkie zakwaterowanie. Jedzenie i drinki bardzo ok. Smacznie i czysto. Obsługa grzeczna. Dwoiła się i troiła. Dużo owoców, ciast i deserów. Lody w kilku smakach.2 małe baseny. Leżaki stare. Bardzo ciasno.
W hotelu bardzo dużo gości. Duża rotacja i duży tłok. A windy niestety 2. Korzystaliśmy bo pokój mieliśmy na 5 piętrze. Do tego dziwnie się zachowywały. Często potrafiły kogoś przyciąć.
Animacje wieczorne ok ale bez szału
Goście namiętnie grali w bingo, bilard itp. Głośno. Do tego krzykliwa i pijana młodzież niemiecka. W duuuużej liczbie. Goście to Niemcy, Hiszpanie, Francuzi. Bardzo mało Polaków. Rosyjskiego nie słyszałam.
Miejscowość dla młodych Niemców. Bary kluby dyskoteki. Głośni, pijani, grupami się poruszali z piwem w ilości mierzonej zgrzewkami i ze śpiewem na ustach. O dziwo grzeczni Nikt się z nikim nie szarpał. Nikt nikogo nie zaczepiał. Może dobre miejsce dla młodych i pragnących zabawy. O ciszy na basenie lub w restauracjach można sobie pomarzyć. Mi przeszkadzał również brak szacunku do obsługi. Generalnie po odejściu od stolika zostawał.....jednak przemilczę. Atrakcyjna cena i dobre jedzenie plus czystość pokojów może zachęcić do tego hotelu. Zależy co kto lubi. Ja raczej nie skorzystam po raz drugi.

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, jolkasta1