Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt 2013 sierpien.Skromy hotel, porzadnie sprzatany. Bardzo mila obsluga. Jedzenie przepyszne. Bar przy basenie, w lobby. Dosyc kawalek od plazy. Ogolnie polecam niewymagajacym. Spedzilismy tam bardzo fajne wakacje.

3  Dziękujemy, Ania M
Zrecenzowano: 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu tydzień. Hotel tylko dla dorosłych. Położony blisko centrum i promenady. Duży hotel z dużą ilością gości. Sam hotel niezbyt nowy. Pokoje i łazienki odnowione. Nowe meble. Korytarze czyste. W pokoju wygodne łóżka. Płaski telewizor, telefon, balkon z dwoma krzesłami. Brak lodówki przy opcji all inclusive absolutnie nie przeszkadza. Zasłony, firanki, pościeł i ręczniki czysciutkie. W łazience suszarka i prysznic. Szampon, mydełka i żel pod prysznic. Uzupełniany w miarę potrzeby. Sprzątanie codzienne, dyskretne. Umeblowanie pokoju mało funkcjonalne. Szafa na zasadzie otwartej garderoby. Zero szuflad.
W pokoju sejf. Nie korzystaliśmy. Zostawialiśmy portfele, czytniki czasem telefony.
Pełne zaufanie. Po przyjeździe bardzo szybkie zakwaterowanie. Jedzenie i drinki bardzo ok. Smacznie i czysto. Obsługa grzeczna. Dwoiła się i troiła. Dużo owoców, ciast i deserów. Lody w kilku smakach.2 małe baseny. Leżaki stare. Bardzo ciasno.
W hotelu bardzo dużo gości. Duża rotacja i duży tłok. A windy niestety 2. Korzystaliśmy bo pokój mieliśmy na 5 piętrze. Do tego dziwnie się zachowywały. Często potrafiły kogoś przyciąć.
Animacje wieczorne ok ale bez szału
Goście namiętnie grali w bingo, bilard itp. Głośno. Do tego krzykliwa i pijana młodzież niemiecka. W duuuużej liczbie. Goście to Niemcy, Hiszpanie, Francuzi. Bardzo mało Polaków. Rosyjskiego nie słyszałam.
Miejscowość dla młodych Niemców. Bary kluby dyskoteki. Głośni, pijani, grupami się poruszali z piwem w ilości mierzonej zgrzewkami i ze śpiewem na ustach. O dziwo grzeczni Nikt się z nikim nie szarpał. Nikt nikogo nie zaczepiał. Może dobre miejsce dla młodych i pragnących zabawy. O ciszy na basenie lub w restauracjach można sobie pomarzyć. Mi przeszkadzał również brak szacunku do obsługi. Generalnie po odejściu od stolika zostawał.....jednak przemilczę. Atrakcyjna cena i dobre jedzenie plus czystość pokojów może zachęcić do tego hotelu. Zależy co kto lubi. Ja raczej nie skorzystam po raz drugi.

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, jolkasta1
Zrecenzowano: 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, miła obsługa. Mieliśmy piękny widok z balkonu. Jedzenie jest przepyszne a barmani zabawni :) Czułam się bardzo komfortowo i wszystko się zgadzało z naszymi oczekiwaniami. Cieszę się, że tam byłam i polecam wypić sangrie! :D

5  Dziękujemy, Izabela Ż
Zrecenzowano: 14 września 2017

Hotel widać ze wybudowany w latach 90. Potrzebny juz remont.
Pojechaliśmy jako grupa znajomych (6 osob), co do hotelu nie mieliśmy wielkich wymagań i dobrze bo byśmy się mocno zawiedli. Hotel jest już stary, pokoje sa nie duże, łazienki z poobijanymi wannami i kotara zamiast jakiegoś szkła.
Większość pokoju ma widoki tragiczne - na inny pokój, na inny budynek, na dach, na śmietnik itd. My z dziewczyna jako jedyni trafiliśmy pokój z widokiem na morze (nr 424).
Hotel nie polecany dla rodzin z dziećmi bo dużo młodych pijacy - to akurat nam pasowało.
Jedzenie niby duży wybór a słabe tzn pierwsze 3 dni to dramat później poprawiło sie i wybiórcze rzeczy były całkiem dobre - jest to opinia nas wszystkich (6 osób) a nie tylko moja.

Podsumowujac:
dałem 2/5 ponieważ hotelu nie skreślam totalnie, ale bym do niego drugi raz nie pojechał. Hotel dla młodych nie wymagajacych, oczekujacych taniego noclegu i jedzenia które da sie zjeść.
Wg mnie odpada jechanie tam z dziecmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 424 i pokoje obok - widok na morze. Tak samo na pietrze 5 czyli 524 i pokoje ościenne ten sam widok.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Puchal87
Zrecenzowano: 12 września 2017

Pobyt w Luna Park śmiało można zaliczyć do udanych. Hotel zadbany. W pokojach balkon, TV, ładna łazienka z prysznicem i przede wszystkim duże łóżka. Sprzątany codziennie. Niektórzy opisywali, że głośno, że nie da się spać - nic z tych rzeczy. Spokojnie można było poszaleć jak i wypocząć. Jedzenie super i dużo, no może poza śniadaniami - te były trochę gorsze i codziennie takie same. Miejsce fajne bo blisko do głównej ulicy czy bulwaru. Jeśli mielibyśmy wskazać jakieś minusy to sprawa basenu. Czynny tylko 10-19 i nie grają muzyki. Leżaki oczywiście zajmowane od samego rana do wieczora. Mieliśmy wrażenie, że niektórzy to jadą tylko po to by całymi dniami leżeć przed basenem... Jeśli chodzi o napoje, to wydają każdemu tylko po jednej sztuce w ramach all. Sporo Polaków w hotelu, jednak najwięcej oczywiście Niemców (tych to wszędzie pełno jak zwykle) Miejscowość mega rozrywkowa, bez ograniczeń. No może poza własnymi pieniędzmi :) My byliśmy jednak rozczarowani pogodą, gdyż przez pół pobytu były chmury ;/ Ogólnie polecamy! :)

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
4  Dziękujemy, 90sebastianp123