“ W domu u rybaka:)”
Las Sirenas — recenzja

Las Sirenas
Nr 6 wśród 70 Restauracje (El Arenal)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce. Trafiłem tam zwabiony li tylko zapachem. Atmosfera jest bardzo domowa i rodzinna - wielu gości to znajomi... Potrawy pyszne w środku znajdują się lodówki ze świeżym rybami i owocami morza. Wystrój lekko tandetny, ale pasuje do knajpy i wręcz lekko bawi w tym pozytywnym stopniu. Zdecydowanie polecam miejsce

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, grzegorzm664

Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Wysoki poziom, świeże dobre owoce morza, ale najbardziej utkwił mi w pamięci podany wcześniej chlebek z wyśmienitym masłem czosnkowym.. Nigdy lepszego nie jadłam :-) Łosoś lepszy niż krewetki tygrysie ;-)

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Karolina W
Zrecenzowano 6 października 2016 z urządzeń przenośnych

Tu naprawdę wspaniale się jada. I całkiem nie drogo. Dużo by wymieniać począwszy od steków po dania rybne - duży wybór i duże porcje. Często zaczynam i kończę na tapasach. Jedyna "wada" - to lokal zawsze jest pełny - trzeba rezerwować stolik czasem na parę dni naprzód . Jest czynny prawie cały rok - w środy zamknięte.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Majkii
Zrecenzowano 5 października 2016 z urządzeń przenośnych

Ogólnie spoko, ale musiałem trzy razy prosić o rachunek i niepotrzebnie siedzieliśmy o pół godziny dłużej, dlatego zabieram jedna gwiazdkę.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Łukasz Z
Zrecenzowano 15 lutego 2016

Restaurację Las Sirenas odwiedziłam z mężem w lipcu 2015 roku, podczas pobytu w El Arenal na Majorce. Zamówiliśmy przepyszną ośmiornicę w wędzonej papryce i półmisek owoców morza. Nie na darmo ta restauracja cieszy się opinią jednej z najlepszych na wyspie.Wszystko było świeże i pyszne! Do dziś wspominamy ten posiłek. Do tego rachunek mile nas zaskoczył :-).
Dodam tylko , że miejsca na kolację trzeba rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Julita H

Las Sirenas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Palma de Mallorca, Majorka

El Arenal, Majorka

Palma de Mallorca, Majorka
Playa de Palma, Majorka

Byłeś(-aś) w Las Sirenas? Podziel się wrażeniami!