Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje z TUI zaczęliśmy na początku września, Hotel jak na 3 gwiazdki spoko: jest TV, lodówka, codziennie wymieniana pościel oraz ręczniki, czysto i schludnie nie ma się do czego doczepić - lokalizacja: mistrzostwo świata: piękne widoki ! W okolicy hotelu 2 sklepy, apteka, wypożyczalnia samochodów. Co do All Inclusive: śniadania zimne (żeby zjeść ciepłą jajecznicę trzeba przyjść na sam początek lub liczyć na zamianę na świeżą porcję) obiady i kolacje pyszne, różnorodne - każdy znajdzie coś dla siebie! Drinki ? Na karcie oznaczone skrótem „Ai” słabe - żeby się najebać musiałem pić piwko albo wino
Daje 5 gwiazdek bo pracownicy, ekipa i cały staff to mega sympatyczni, uśmiechnięci ludzie ! Zawsze pomogą - wielka piona dla animatorów za świetną zabawę i dużo atrakcji na miejscu.

Dziękujemy, orquell
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Witam byłam w tym hotelu w lipcu ogolnie oceniam hotel miejsce bardzo dobrze...codziennie inne animacje..zróżnicowane dobre jedzenie obsługa bardzo mila..basen co prawda mały ale wystarczajacy wokół 3 plaze gdzie idzize sie doslownie 3 minuty nie ma problemu z lezakami przy basenie...generalnie miejscowosc mała spokojna brakowało mi nocnego zycia ale wystarczy za pare euro pojechac taxi do port de pollenca tam nocą życie w pełni

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, EwelinaE29
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w wakacje 2019, pełen tydzień za 6800 zł za 2 os. Po kolei:
- miejscowość mała, położona 50min drogi od lotniska. Raczej spokojna, kilka knajpek przy morzu, bez żadnych klubów. Dwa sklepy pod hotelem, ceny ok.
- otoczenie i widoki: Rewelacja, jeżeli wiesz czego się spodziewasz. Nie będzie tam długich i szerokich piaszczystych plaż. Wokół 3 plaze, jedna tylko piaszczysta, ale sympatyczna, blisko hotelu. Jednak nie dla plaż się tam tylko jedzie, bo widoki wokół zapieraja dech w piersiach. Skały, kręte drogi, góry, kolor morza - piękne. Można odpocząć, wyspacerować i pooddychać.
- morze: pocztówki nie kłamią, woda naprawdę ma taki kolor. Warto o maskę do snorkelingu, można podziwiać pod wodą śródziemnomorskie ryby, ukwiały i jezowce. Woda jest tak słona, że mogą w niej pływać osoby, które normalnie pływać nie umieją. Wystarczy się położyć i woda sama unosi człowieka na powierzchni. Jest to jednak zatoka i zdarzają się dni z czerwoną flagą że względu na zbyt duży wiatr i fale (2/7 dni podczas naszego pobytu)
- hotel: 3*, nie mniej, ni więcej. Pokoje w środku ok, czyste brak jednak chociażby czajnika, a klimatyzacja w sierpniowe noce nie wyrabiala. Sejf płatny 32 euro za tydzień. Leżaki z parasolem na plaży 22 euro za dzień. Drzwi na taras jakby się uprzec to można otworzyć od zewnątrz. Pokój bez dopłaty za widok na morze: jak źle trafisz to dostaniesz parter z widokiem na śmietnik. Basen jeden, do południa bez słońca.
- jedzenie: śniadania codziennie te same (parówki, jajecznica z proszku, jajko, fasolka, pieczywo, wędlina, sery, owoce), obiady i kolacje o wiele lepsze, każdy znajdzie coś dla siebie (live cooking, ryby, owoce morza, codziennie pizza i makarony). Dwa razy w tygodniu kolacja tematyczna, można spróbować np hiszpańskich przekąsek lub deserów.
- opcje allin: bar przekaskowy to ser, szynka, pieczywo tostowe, hotdog self made. Baru nie ma po kolacji wbrew temu co jest w opisie. 6 drinków w opcji allin plus mixy alkoholi z napojami. Alkohole lokalne ale smaczne. Drinki bez udziwnień (alko, syrop, sok), mohito lub kamikadze nie dostaniecie. Braliśmy udział tylko w wieczornych animacjach, które były fajne jak prowadził je ktoś z zewnątrz (występy hiszpańskich tancerek, muzyka na żywo różnych wykonawców). Animatorzy na miejscu niestety słabi. Polskie animatorki widoczne tylko w czasie obiadów.

Wynajem samochodu w wypożyczalni naprzeciw (Fiesta od 45 Euro za dzien). Warto zwiedzić wyspę: jeden dzień Valdemossa (rano, do 9, póki nie zjeżdżają się autokary z wycieczkami, parkingi płatne wokół miasteczka wtedy są puste), potem punkt widokowy przy Deia, plaża i wąwóz sa Calobra (najbardziej kręta droga jaką widzieliście, 12 km można pokonać i w godzinę. Uwaga: 13-15 jest wzmożony ruch autokarów, które nie mieszczą się na ostrych zakrętach. Dojazd jest wtedy jeszcze bardziej utrudniony, polecam ominąć te godziny), klasztor w Lluc i na koniec zachód słońca na punkcie widokowym w drodze na na Formentor (dojazd do samej latarni jest możliwy tylko od 19 do 10 rano). W Pamie koniecznie zwiedzanie katedry Gaudiego. Niesamowite wrażenia. Pollence warto odwiedzić 2.08 kiedy to jest święto tego miasta i wszyscy mieszkańcy przebrani świętują zwycięstwo nad piratami w bitwie na ulicach miasta. W środy i niedziele w Alcudii odbywa się targ, można zaopatrzyć się w oliwki, bakalie czy lokalne wyroby.

Generalnie, hotel na 3, jedzenie 3.5, udogodnienia 3, lokalizacja 4.5, wyspa 4.5.

Dziękujemy, siemat_
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Piękna lokalizacja, urzekający kolor wody. I to chyba tyle plusów. Potwierdziły się moje obawy dotyczące warunków w hotelu. Pokoje z widokiem na morze były bez zarzutów, ja niestety miałam pokój na parterze, z widokiem na ulicę i okropnym zapachem z kanalizacji... Po dwóch dniach zmieniono mi na wyższą kondygnację, co odrobinę poprawiło sytuację. Po nocnych ulewach po ścianach korytarzy spływała woda. Kolejny minus to mały basen, przy którym wprawdzie stały leżaki, ale już parasoli było jak na lekarstwo. Na szczęście smaczne, urozmaicone jedzenie i dobre towarzystwo pozwalały przymknąć oko na liczne niedociągnięcia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych piętrach od strony morza nie czuć zapachów z kanalizacji.
1  Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Pobyt jak najbardziej udany. Piękna lokalizacją, pokój mieliśmy ekonomiczny z widokiem na góry, więc nie było źle. W pokoju klimatyzacja, która bardzo się przydała. Koło hotelu pełno sklepów jak i wypożyczalnia samochodów z której skorzystaliśmy. Mieliśmy opcje All, jakość alkoholi na wysokim poziomie ( porównując moje poprzednie wakacje Zante i Egipt ) Jedzenie.... niebo w gębie, nie było monotonii, pyszne posiłki, owoce czy desery. Spokojna okolicy idealna na odpoczynek. W okolicy pełno szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. polecam snorkeling w zatoczkach . Ja mam 27 lat i cieszę się ze nie była to imprezowania ;-) Majorka to piękna wyspa

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, agaagnieszka2