Zrecenzowano: 18 kwietnia 2015

Wizyta w kwietniu 2015 więc praktycznie jeszcze przed sezonem. Cisza i spokój. Dobre wyżywienie. Mało atrakcji antycznych w okolicy. Hotel chyba faktycznie pod imprezowiczów. Do plaży dość daleko ok. 10-15 minut spacerem ale plaża bardzo ładna, piasek jak nad Bałtykiem. Basen w hotelu jest ale w kwietniu woda w nim jest zbyt zimna na kąpiele. Podobnie zresztą jak w morzu. Wyżywienie w hotelu bardzo dobre.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój od strony basenu zaraz przy windzie więc WiFi z lobby docierało do pokoju ale sygnał był dość słaby.
Termin pobytu: kwiecień 2015
Dziękujemy, R S
Zrecenzowano: 27 lipca 2014

hotel w samym centrum, nie zachwyca, nie powala, jest najzupełniej przeciętny, koniecznie trzeba wybrać pokój z widokiem na basen. w innym przypadku dostanie sie pokój o wiele niższym standardzie z huczącą muzyką za oknem do wczesnych godzin porannych. jedzenie montonne i bardzo mały wybór. Mały basen, obsługa całkiem uprzejma i pomocna. Generalnie nie polecam

Termin pobytu: sierpień 2013
1  Dziękujemy, 1scarlet1
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2012

Hotel położony w samym centrum Ayia Napa, blisko sklepów, barów, kawiarni i DYSKOTEK. Nowoczesny hotel, dla tych którzy lubią się bawić! Wysoki standard pokojów, znakomity bar Sushi.
Świetne wieczory z DJ-em! Polecam tym, którzy chcą poznać nocne życie w Ayia Napie!

Termin pobytu: lipiec 2012
Dziękujemy, Ola D
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2012

Hotel Napa Plaza jest w samym centrum Ayia Napa, prezentuje się niepozornie jednak już w lobby widać jego nowoczesny charakter. Jest to hotel tylko dla osób dorosłych i mimo lokalizacji tuż obok głównych ulic można tam się fajnie zrelaksować. Pokoje wyposażone minimalistycznie jednak z pomysłem.
Do plaży faktycznie ok. 600-700m, jednak baseny również bardzo dobrze sprawdzają się podczas wypoczynku.
Hotel ten jest typowo dla imprezowiczów- tuż obok jest tętniące życiem centrum. Fani różnych nurtów muzycznych znajdą tutaj coś dla siebie w fantastycznie przygotowanych tematycznie klubach. Tutaj naprawdę jest co robić Przed, W trakcie i Po głównej imprezie m.in, dyskoteki z basenami, Senior Frogg czy The Castle i wiele wiele innych...

Termin pobytu: kwiecień 2012
Dziękujemy, GosiaW319
Zrecenzowano: 30 stycznia 2012

Spędziłam w Napa Plaza tydzień w czerwcu 2011 i mam bardzo miłe wspomnienia. Obsługa była fantastyczna i jedzenie też było bez zarzutu. Kolacje były tematyczne, co jest fajnym urozmaiceniem, gdyż co wieczór była inna kuchnia, np. chińska czy barbecue. Hotel był w samym centrum miasteczka co było super sprawą, wszędzie bliziutko. Wokół hotelu mnóstwo restauracji i dyskotek. Plaża oddalona jest od hotelu zaledwie 10 minut pieszo, jest piaszczysta i bardzo czysta z łagodnym zejściem do morza. Jeżeli chodzi o pokoje to nie trafił nam się pokój o wysokim standardzie, ale pokój był adekwatny do ceny. Hotel ogólnie polecam dla ludzi lubiących nocne życie, do tego jest wręcz idealny.

Termin pobytu: czerwiec 2011
Dziękujemy, Kate S