Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Asterias Beach ma 4 gwiazdki i na tyle zasługuje, śniadanie w tym hotelu jest oś 8 do 10 więc nie szans na dłuższe wyspanie się szkoda to idzie na minus i do tego śniadania dzień w dzień takie same nic specjalnego monotonia ! Hotel czysty bardzo czysty sprzątają dziennie tylko panie co sprzątają przychodzą do pracy już o 7 rano i bardzo głośno rozmawiają i budzą gości hotelowych to jest bardzo duży minus, uwagę zwróciłam ale kobiety nic nie rozumią! tragedia ! To minusy ! A na plus smaczne kolację, codziennie inne bardzo smaczne ,obsługa miła pomocna, a szczególnie z Polski kelnerzy super !! Plaża czysta biały piasek pięknie! Leżków wystarczająco, polecam ten hotel mimo moich minusów!

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, marzanna1101
Zrecenzowano: 21 maja 2018

Wczasy maj 2018 . Wyjazd bardzo udany.W obsłudze 12 osób z Polski. Brawo dla Malwiny i Magdy-restauracja i Aleksandry i Sylwi - bar .Duży uścisk dla Mari -Cypryjki z restauracji. Kuchnia super,jedzonko smaczne - kolacje tematyczne. Drinki super nie oszukane.Pokoje czyste . Wszystko na plus ,a jestem wymagająca i to mój nie pierwszy wyjazd,a kolejny. Hotel zasługuje na 5 gwiazdek ,a ma 4 . Naprawdę warto ,chętnie tam wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdy pokój posiada balkon i od wschodniej strony widok na morze.
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, d0r0tka15
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AsteriasHotel, Owner, Asterias Beach HotelOdpowiedź udzielona 28 maja 2018

Dziekuje bardzo za wasze hojne pochwaly w Waszej recenzji pobytu w Asterias Beach Hotel.
Jestem zachwycony tym, ze cieszyliscie sie pobytem w naszym hotelu i chetnie przekaze Panstwa pochwaly personelowi.
Prosze pamietac o poleceniu nas swojej rodzinie i przyjaciolom.
Czekam z niecierpliwoscia na Wasz powrot do naszego hotelu.
Panicos Hadjisotiriou

Zrecenzowano: 11 października 2017

Byliśmy w hotelu na przełomie września i października. Pogoda była piękna ( 27-28 stopni w dzień 19-21 w nocy) do tego super plaża i ciepłe morze. Leżaki na plaży płatne ale zostaliśmy o tym poinformowani przed wyborem hotelu więc nie mogliśmy byś zaskoczeni. Plaże są publiczne więc Państwo pobiera opłaty i już. Zawsze można zająć bezpłatny leżak przy basenie.
Przywitała nas bardzo miła obsługa do tego mówiąca po Polsku.
Poczekaliśmy nieco na pokój ponieważ byliśmy koło 11.00 ale od razu dostaliśmy opaski all inclusive i mogliśmy korzystać z tej usługi oraz karty do pobrania ręczników plażowych.
All inclusive jak w 90% hoteli czyli lokalne alkohole i napoje( słodkie i daleko im do soku ) tak jak w ofercie którą otrzymaliśmy.
Hotel czysty i bardzo dobrze utrzymany. Panie sprzątały codziennie i codziennie mieliśmy świeże ręczniki. Ręczniki plażowe trzeba było pobrać ze strefy wellness i można było je wymieniać w zależności od potrzeby wrzucając brudny do kosza pobierając czysty a na koniec trzeba było oddać i odebrać karty.
Nad jedzeniem można by jeszcze popracować bo nie wszystko smaczne a mięsa często twarde ale zawsze można było wybrać coś co nam bardzo smakowało.
Zaskoczeniem było woda gazowana w butelce płatna i niegazowana w butelce płatna do śniadań ale o tym też kelnerka nas w porę uprzedziła. Braliśmy bezpłatną wodę niegazowaną w butelce do obiadu i kolacji i mogliśmy uzupełniać butelki w barze tak że nie była tak źle.
W hotelu dosyć dużo rodzin a dziećmi więc na absolutna ciszę nie ma co liczyć ale też nie jest to hotel typu 18+ tylko rodzinny w tam gdzie są dzieci sami wiemy jak jest.
Animacje międzynarodowe codziennie. Fajna, sympatyczna ekipa animatorów z 4 krajów która organizowała zabawy dla dzieci i codziennie inny występ muzyczny, taneczny, pan z papugami i takie tam jak my to nazywamy "popierdółki" ale można było zawsze na czymś zawiesić oko.
Obsługa w restauracji i barze sympatyczna i miłe zaskoczenie, część obsługi to fajni, młodzi, ludzie z Polski.
Hotel przy samej plaży, żółty piasek, dużo leżaków, spokojne, lazurowe morze. Troszkę trzeba było uważać na skałki, które gdzie nie gdzie się zdarzały.
Ogólnie mieliśmy super wczasy i hotel możemy śmiało polecić.

Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Dorota J
Zrecenzowano: 4 października 2017

Hotel bardzo dobry. Przy samej plaży. Plaża przepiękna. Leżaki płatne 7,5 EURO. Blisko lotniska. Bardzo słodkie soki z dozowników w opcji all inclusive. Pokój jak nowy. Polecam dla osób ceniących sobie spokój.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mój pokój nr 42 był na parterze z widokiem na podjazd do recepcji. Pokój bardzo dobrze wyposażony. Lodówka w pokoju. Sejf extra płatny.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, arturp2
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Wszystko tak jak powinno być, pokoje, jedzenie, drinki, obsługa. Lokalizacja wyśmienita, przepiękna plaża i woda, bardzo kameralnie, można naprawdę wypocząć od codziennego zgiełku. Hotel został rozbudowany na duży plus. Mieliśmy pokój w nowej części, wszystko zgodnie z folderami reklamowymi, boczny widok na morze zupełnie wystarczający. Kiedyś na pewno wrócimy!

Termin pobytu: czerwiec 2017
5  Dziękujemy, Myvonne12