Zrecenzowano: 17 października 2017

Hotel wywiera ogólnie bardzo dobre wrażenie, tym bardziej że w 2018 roku planowana jest rozbudowa. Program animacyjny organizowany dla dzieci przez zespół All Stars jest bardzo ciekawy, nasz maluch miał tam świetną rozrywkę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od strony bocznej w głównym budynku był idealny, trochę widoku na morze jak i spokój ponieważ życie nocne było mało odczuwalne.
Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, lukasz l
Zrecenzowano: 19 lipca 2017

SU TU VYBORNY ANIMATORY napr.SIMON.Su tu dobre restauracie pizza je tu dobra vynikajuce napoje a super barmani. Blizko ku plazi.Na plazi je cista voda a super atrakcie aj mojmu troj rocnemu bratovy sa tu pacilo.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, domoulo11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas A, General Manager, Olympic Lagoon ResortOdpowiedź udzielona 20 lipca 2017

Dear Domoulo11,

Thank you for commenting on our Trip Advisor forum.

We are happy to read that you had a great time with us and you enjoyed the food during your stay.

Thank you for your contribution.

Kind regards,

Andreas Antoniou

General Manager

Zrecenzowano: 22 maja 2016

Pobyt 22.04-03 .05 2016 , bardzo fajny hotel mila obsluga , czysto. Dobra animacja dla dzieci po angielsku . Blisko dopieknej lazurowej piaszczystej plazy. Baseny przy hotelu jak na zdjeciach. Pokoj mielismy z prywatnym ogrodem ale to maly kawalek porosniety trawa. Wyzywienie bardzo dobre . Nie ma sie do czego przyczepic , naprawde
Wypoczelam moja corka i maz rowniez
Zarok znowu tam jade

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, gosiaijaga
Zrecenzowano: 30 września 2014

Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100%. Jedzenie przepyszne, urozmaicone, wszędzie czysto. Opieka nad dziećmi rewelacyjna!!! Wieczorne animacje superowe. To najlepszy hotel w jakim dotychczas spędzałam wakacje. Brawo - należy Wam się 1 miejsce w Tripadvisor i 5 gwiazdka, bo na to w pełni zasługujecie!

Termin pobytu: wrzesień 2014
2  Dziękujemy, M M
Zrecenzowano: 2 lipca 2013

nie wiem czym ludzie się tak zachwycają......kiepskie pokoje,kiepskie jedzenie,a szczególnie Amerykańska......tragedia.Komunistyczne łazienki.......baseny jedynie ok.Ogólnie hotel jest zużyty.Na restauracji obsługa kiepska.......Nie polecam tego hotelu bardziej wymagającym......bo można sie rozczarować.Może dlatego że to jednak 4 gwiazdki a nie 5..........Jak ktoś ma jakieś wymagania już odnosnie hoteli bo już sporo widział to lepiej nie jechać do tego hotelu....a jeżeli pierwszy raz to bardzo proszę.

Wskazówka dotycząca pokoi: lepiej dopłacić i nie brać czasami pokoju w samym hotelu......bo to strasznie małe pokoje z okropnymi łazienkami
Termin pobytu: czerwiec 2013
5  Dziękujemy, Karolina W