“Super”
Taverna Napa est. 1976 — recenzja

Taverna Napa est. 1976
Nr 14 wśród 237 Restauracje (Ayia Napa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Wspaniałe jedzenie . Przemiła obsługa. Miejsce z klimatem godne polecenia . Uczta dla ciała i duszy.

Dziękujemy, TomekP1979

Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, rodzinna atmosfera a jedzenie wyśmienite. Polecamy Meze które, jest nie do przejedzenia

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam restauracje Taverna Napa. Niesamowity klimat, miła obsługa oraz wspaniałe jedzenie.
Miły właściciel, dający ci do zrozumienia, iz jesteś wyjątkowy i zawsze mile widziany.
Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Kajetan G
Zrecenzowano 4 października 2018

Bardzo klimatyczne miejsce, mila obsluga, grecka muzyka w tle. Przystawki bardzo dobre, glowne danie rowniez, natomiast ryz ktory podany byl i do ryby i do steak´a - okropny, jak dla nas prosto ze stolowki all inc. Pozatym, fajne miejsce, warto odwiedzic! :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, AgaBH
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajdowała się niedaleko naszego hotelu. Po pierwszej wizycie nie umieliśmy przejść obok restauracji obojętnie. Klimat tego miejsca jest niesamowity :) Jedzenie pyszne :) Obsługa profesjonalna. I wspomnienie na całe życie gdy wróciliśmy po całym dniu z plaży, a kelnerka powiedziała cyt. ,,You look like a lobster ’’ jak wspomnę sobie te słowa to uśmiech nie schodzi mi z twarzy Pozdrawiam Panią oraz cała obsługę Trzymajcie się i życzę sukcesów Powodzenia

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, edon210869

Taverna Napa est. 1976 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ayia Napa, Famagusta District

Byłeś(-aś) w Taverna Napa est. 1976? Podziel się wrażeniami!