Pokoje czyste ale ciasne. o 18 wyproszono nas z basenu nie wiadomo dlaczego, dzieciom było przykro. Dotarliśmy po 22 do hotelu pierwszego dnia i nie dostaliśmy kolacji, wyjeżdżaliśmy o 6 dostaliśmy po kanapce bez butelki wody więc całodniowe wyżywienie nas ominęło. Nastawione na zysk na maxa.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie mam doświadczenia
Dziękujemy, jasinskaa2018

Pokoje nowoczesne, zadbane, czyściutkie. Codzienna wymiana ręczników, sprzątanie pokoje. Pokoje z widokami na morze, basen - pięknie! <3
Do plaży 5 min drogi, Makronissos- najlepszej plaży, do reszty plaż prowadzi promenada wzdłuż morza, więc przyjemnie się idzie :)
Do miasta ok. 20 min na nogach. Taxi, busy tanie więc także warto.
Jedzenie przepyszne, każdy wybierze coś dla siebie. Strefa grillu, która na śniadanie serfowała omlety, naleśniki, gofry. Zdarzały się jeszcze ciepłe, świerze bułeczki. Na kolację podawana pieczeń. Obsługa miła, odrazu gdy wiedzieli, że polacy wchodzą na stołówkę to włączali na głośnikach Disco Polo :)
Jeśli ktoś chce popróbować małż, krewetek to także będzie mieć okazję. Animacje na basenie: aerobic, rzutki. Wieczorne pokazy na hotelu.
Owoce, słodycze, ciasta. ciasteczka, wszystkooo!
Blisko hotelu tani sklep. W odleglości 30 km można zobaczyć najpiękniejsze zakamarki Południowej części wyspy.

Dziękujemy, _salii_malii_
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo ładny, nowy hotel z obsługą na najwyższym poziomie. Czyste pokoje, fajny basen oraz duży wybór jedzenia, które było wręcz za dobre Niecałe 10 minut spacerkiem do plaży. Do tego niezastąpiony animator, który robił wszystko by uatrakcyjnić pobyt Bardzo polecam hotel, pobyt był naprawdę udany!

Dziękujemy, Julcia99
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel położony 3 min drogi od piaszczystej, czystej i chyba najlepszej w Ayia Napa, plaży Makronissos. Hotel elegancki, nowowczesny, cichy, z czystym basenem. Pokój duży, nowocześnie urządzony. Wygodne łóżko, codzienne sprzątanie, kanapa, lodówka i wygodny blat wzdłuż ściany oraz duże lustro. Pokój dobrze oświetlony. Przy każdym pokoju balkon ze stolikiem i krzesłami. Wszystkie pokoje mają widok na morze. Klimatyzacja sprawna, w pokoju panował przyjemny chłód. Łazienka czysta, duży prysznic z deszczownicą. Wygodna z dużym lustrem i półką przy umywalce.
Jedzenie - bardzo dobre, szeroki wybór dań, przekąsek, codziennie inny motyw przewodni jedzenia. Jedzenie zawsze świeże, z dużym wyborem deserów. Sala jadalna czysta, stoliki sprzątane na bieżąco. O gości dbał manager Aggelos, obecny cały czas w hotelu. Kuchnia europejska i śródziemnomorska. W all inclusive mieliśmy też drinki - szeroki wybór, dobre (pozdrawiam barmana Emiliosa) i bez kolejek do baru. Pobyt uważam za bardzo udany, był to wspaniały czas. Hotel i personel stanął na wysokości zadania. Czułem się tam dopieszczony, nie mógłbym wyobrazić sobie lepszych wakacji.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje są w części wzdłuż drogi
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 493mattt
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Super hotel. Dobre animacje, fajna atmosfera,smaczne jedzenie i servis na wysokim poziomie. Niedaleko piękne plaże publiczne. Czasem tylko był problem z leżakami przy basenie. Ogólnie hotel robi dobre wrażenie.

Dziękujemy, Mariusz B