Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel położony 3 min drogi od piaszczystej, czystej i chyba najlepszej w Ayia Napa, plaży Makronissos. Hotel elegancki, nowowczesny, cichy, z czystym basenem. Pokój duży, nowocześnie urządzony. Wygodne łóżko, codzienne sprzątanie, kanapa, lodówka i wygodny blat wzdłuż ściany oraz duże lustro. Pokój dobrze oświetlony. Przy każdym pokoju balkon ze stolikiem i krzesłami. Wszystkie pokoje mają widok na morze. Klimatyzacja sprawna, w pokoju panował przyjemny chłód. Łazienka czysta, duży prysznic z deszczownicą. Wygodna z dużym lustrem i półką przy umywalce.
Jedzenie - bardzo dobre, szeroki wybór dań, przekąsek, codziennie inny motyw przewodni jedzenia. Jedzenie zawsze świeże, z dużym wyborem deserów. Sala jadalna czysta, stoliki sprzątane na bieżąco. O gości dbał manager Aggelos, obecny cały czas w hotelu. Kuchnia europejska i śródziemnomorska. W all inclusive mieliśmy też drinki - szeroki wybór, dobre (pozdrawiam barmana Emiliosa) i bez kolejek do baru. Pobyt uważam za bardzo udany, był to wspaniały czas. Hotel i personel stanął na wysokości zadania. Czułem się tam dopieszczony, nie mógłbym wyobrazić sobie lepszych wakacji.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje są w części wzdłuż drogi
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 493mattt
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Super hotel. Dobre animacje, fajna atmosfera,smaczne jedzenie i servis na wysokim poziomie. Niedaleko piękne plaże publiczne. Czasem tylko był problem z leżakami przy basenie. Ogólnie hotel robi dobre wrażenie.

Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel bardzo czysty, nowy i piękny. Pokoje bardzo ładnie urządzone. Codziennie sprzątane. Duży plus dla personelu sprzątającego. Jedzenie bardzo dobre, praktycznie codziennie coś innego. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Bardzo pomocna i przyjazna. Pani z recepcji także miła i sympatyczna. Udzieliła nam wielu cennych informacji. Minusem były animacje. Bylo ich bardzo mało.. Wydaje mi, ze powinno być wiecej. Basen czysty, woda cieplutka. Nie podobało nam się, że na basen przychodzą ludzie z zewnątrz i zajmują leżaki. I to za darmo. Kiedy goście hotelowi zaplacili za pobyt w tym hotelu gruba kase. Drinki na all inclusive byly dobre ale tylko wieczorem, kiedy zmieniał się barman. Ten który był rano, młody człowiek- nigdy nie był uśmiechnięty I pracował jakby za karę. Drinki także robił byle tylko zrobić. Okolica cicha, spokojna. Super plaże, łagodne wejscia do wody, mega czysta woda w morzu i ciepła! :) do centrum bardzo blisko. Pobyt zaliczamy do udanych. Aczkolwiek kilka rzeczy nam się nie podobało. Z racji tego, że hotel jest nowy, mam nadzieje, że jeśli wrócimy tam za kilka lat to będzie już wszystko na 5+:) Polecamy,
Marta&Adrian

Dziękujemy, MARTA M
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

+Hotel jest nowy, ładny, jedzenie smaczne i urozmaicone, basen czysty, wieczorne występy ciekawe.
-Szafa na ubrania nie ma frontów, wieczorna rozrywka kończy się ok. 21.30, a potem nic się nie dzieje.

Wskazówka dotycząca pokoi: ładny i dość przestronny pokój
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Podroznikowdwoch
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Bardzo ładny hotel, który działa dopiero 2 sezon. Pokoje ładne, sprzątane codziennie, codziennie wymiana ręczników, bardzo częsta wymiana pościeli (bywało, że dzień po dniu). Problem grubości ścian od sąsiadów zależy od ich zachowania ale o tym napiszę później. Słowa uznania dla architekta za projekt samego budynku oraz infrastruktury wokół hotelu. W hotelu byliśmy z mężem 2 tygodnie, wykupiliśmy formułę HB. Po zachłyśnięciu się all inclusive robimy tak od 2 lat. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne, fajne desery, owoce (w drugim tygodniu pojawiły się dopiero banany i melony), słaba jakość lodów, świetna kawa z automatów (espresso, americano black, capuccino). Bardzo przyjemne były śniadania i kolacje w tym hotelu w otoczeniu miłej i sympatycznej obsługi. Duży plus dla rezydenta TUI pani Agnieszki - bardzo miła, życzliwa osoba, która na spotkaniu powitalnym poświeciła większość czasu na informacje przede wszystkim lokalne, na wycieczki fakultatywne poświęcając minimalną część spotkania. Brawo pani Agnieszko, tak powinien pracować rezydent. Hotel nie jest położony przy plaży co w pewnym sensie jest jego atutem. Najbliższe 2 plaże to: Macronissos Beach oraz Landa Beach. Na pierwszej byliśmy 2 pierwsze dni, później chodziliśmy wyłącznie na Landę. Do pierwszej plaży jest 600 m, do drugiej 700 m - spacerem 8-9 minut. Do Nissi Beach dwa razy dalej, byliśmy na szczęście tylko ją zobaczyć - tłok, głośna muzyka, istne szaleństwo. Wracając do hotelu: fajny basen, sporo leżaków. Znaleźli system na wrzucanie ręczników na leżaki w celu ich zajęcia przed otwartym basenem. Jeżeli wrzuci się przed otwarciem basenu na leżak ręcznik wypożyczony z hotelu - zabierają go i traci się zwrotną kaucję 10 EUR za jego wypożyczenie. Nie wiem jak by było w przypadku swojego własnego ręcznika. Dla nas nie było to istotne bo z basenu korzystaliśmy krótko po południu po powrocie z plaży. Teraz pora przejść do minusów. Słabe animacje jak na hotel 4 gwiazdkowy. Właściwie nigdzie w hotelu nie można znaleźć informacji, że hotel posiada 4 gwiazdki. Zapytaliśmy o to recepcjonistkę - odpowiedziała, że hotel ma 4 gwiazdki.Ok - moim zdaniem zasługuje na nie. Wracając do wieczornych animacji - przez połowę tygodnia albo nic nie ma albo jest coś marnej jakości. W hotelu jest na stałe 1 animator - Coco. Fantastyczny młody chłopak, aż strach pomyśleć co by było gdyby jego zabrakło. Prawdą jest to co pisali poprzednicy - na terenie hotelu pojawiali się obcy, którzy korzystali z basenu i leżaków. To jest rzecz niedopuszczalna ze względu zarówno na fair wobec gości hotelowych, który za swój pobyt zapłacili nie małe pieniądze, a także a może przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa (to że Cypr jest w UE nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa). Zauważyliśmy, że klika dni przed naszym wyjazdem ten proceder się skończył. Następny minus: mając wykupione HB wieczorem płaciliśmy za drinki i otrzymywaliśmy takie same jak goście z all inclusive. Dla nas minus, ponieważ w poprzednich latach gdy mieliśmy formułę all inclusive drinki były zróżnicowane dla płacących za nie i dla gości z all inclusive. Nie rozumiem wcześniejszej opinii, że w tym hotelu jest zróżnicowanie w kontekście drinków na gości płacących za nie oraz gości z all inclusive. Może było tak w innych niż wieczór porach dnia. Na koniec największy minus jaki nas konkretnie spotkał. Na początku napisałam, że problem grubości ścian zależy od sąsiadów i ich zachowania. Przez pierwszych 8 dni było wszystko ok, prawie nie było słychać sąsiadów, spokojnie można było się wyspać. Ale nadeszła 9 noc... Z jednej strony graniczyliśmy z pokojem rodzinnym (TUI tych pokoi nie oferuje gościom z Polski). Po godzinie 24 z impetem przeszła korytarzem grupa głośnych facetów i otworzyła właśnie ten pokój rodzinny. Prawie zasypialiśmy... Panowie poprzez swoje zachowanie w pokoju niestety nie dali nam zasnąć. Około godziny 1 w nocy z głośnym impetem wyszli z pokoju - pewnie szukać atrakcji poza hotelem, bo nie było ich 3 godziny. O godzinie 4 nad ranem znowu nas obudzili, bo wrócili do pokoju. Myśleliśmy, że w końcu pójdą spać - ale nic z tych rzeczy. Zeszliśmy więc do recepcji i przedstawiliśmy recepcjoniście całą sytuację. Recepcjonista zadzwonił do nich prosząc ich o zachowanie ciszy nocnej. Nie wiem co mu odpowiedzieli ale po tej rozmowie był wyraźnie zdenerwowany. Powiedział nam, że jeżeli się nie uspokoją mamy do niego zadzwonić. Zapytaliśmy się jakiej są narodowości. I tutaj największa bomba: ci panowie to 4 młodych Arabów ze Szwecji!!! W tym momencie ciśnienie nam skoczyło - wiedzieliśmy że za wszelką cenę musimy nasz pokój zmienić. Wróciliśmy do pokoju, próbowaliśmy zasnąć ale takiej możliwości nie było. Około 6 rano zadzwoniliśmy do recepcji przekazując informację, że dalej przez głośne zachowanie Arabów ze Szwecji nie możemy spać. Po kilku minutach panowie się wreszcie uciszyli a my z wielki trudem zasnęliśmy i spaliśmy może 1- 1,5 godziny. Rano nawiązaliśmy kontakt z naszą rezydentką i z jej pomocą zmieniliśmy pokój. Za zapłaconą i nieprzespaną noc dostaliśmy tylko tyle. Po tym incydencie następne 5 nocy przespaliśmy bezproblemowo a sąsiadów prawie wcale nie słyszeliśmy nawet wciągu dnia. Można powiedzieć przez to sąsiedztwo mieliśmy wyjątkowego pecha. Nie możemy jednak zrozumieć jak można do pokoju rodzinnego, który z samej nazwy jest przeznaczony dla rodziny, zakwaterować 4 młodych facetów, którzy na wakacje z reguły przyjeżdżają się wyszaleć, bez względu na swoją narodowość. Jeżeli się doda do tego, że są to osoby pochodzenia arabskiego mieszkające w bogatym europejskim państwie - to w tym momencie włos się na głowie jeży, bo dochodzi jeszcze wątek bezpieczeństwa (niestety nie wszyscy szaleńcy, którzy walczyli w szeregach ISIS zginęli, niektórzy wrócili do Europy, do swoich bogatych krajów). Podsumowując powyższy incydent - wiemy, że panowie tuż po naszej nie przespanej nocy dostali pisemne upomnienie oraz przebywali w tym hotelu przynajmniej do naszego wyjazdu z hotelu. Czy ktoś mieszkał podczas ich pobytu w sąsiednim pokoju. Trudno powiedzieć - nie zdziwilibyśmy się gdyby podczas ich całego pobytu sąsiedni pokój był pusty.

1  Dziękujemy, JolantaW590