“Naleśniki”
NordKapp — recenzja

NordKapp
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Honningsvag)
Zrecenzowano 4 grudnia 2017

Czysto, sympatycznie (miła obsługa), szybko. Kupiliśmy naleśniki- były dobre, w znośniej cenie. Wokół nas inni turysci próbowali innych dań- widać było że jedzą ze smakiem.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Podrozomaniak

Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Północny kraniec Europy jest co prawda parę kilometrów w bok ale ten punkt to wielka atrakcja, znakomicie przygotowana dla turystów. Koniecznie trzeba zobaczyć film i odpocząć w grocie muzyki i obrazu

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, pawe_r822
Zrecenzowano 21 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, które każdy powinien zobaczyć. Nie polecam w zimie bo z dojazdem na sam przylądek bywa różnie, nam sie udało tam dojechać raz ale znamy ludzi którym pogoda niestety nie dopisała jak nam.
W sezonie letnim tj czerwiec- sierpień jest mnóstwo turystów ale i restauracja wtedy działa i jest otwarte muzeum.
My byliśmy w kwietniu, masa śniegu No i niestety nic sie kompletnie na wyspie nie działo,ale i tak jesteśmy szczęśliwi ze tam byliśmy :)

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, GrandTour670088
Zrecenzowano 29 grudnia 2016

Z uwagi na silne podmuchy wiatru trzeba uważać podczas podjeżdżania na szczyt. W rotundzie z przeszklonymi ścianami, można zjeść, wypić dobrą kawę. Skorzystać z innych dóbr cywilizacji. Ceny jak na polskie realia wysokie. Ale można wytrzymać.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, jzal633
Zrecenzowano 1 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki i non stop . Jedyny minus to wiatr. Parking duży i można rozbić namioty. Nam pogoda dopisała polecam zobaczyć koniec Europy

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Szymon Ł

NordKapp — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Honningsvag, Nordkapp Municipality

Byłeś(-aś) w NordKapp? Podziel się wrażeniami!