Zrecenzowano: 1 września 2019

Razem z Mężem spędziliśmy tydzień w tym hotelu w ramach oferty all inclusive. Były to najlepsze wakacje w takiej formie. Hotel zadbany, czysty, wokół piękny ogród. Jedzenie przepyszne - najlepsza musaka jaką jadłam to właśnie tam, podobnie tiramisu. Obsługa na 5 + - zawsze uśmiechnięci, pomocni. Ogromnym plusem jest plaża - piękna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza. Na miejscu było organizowanych mnóstwo animacji - tańce, zajęcia fitness, aqua aerobik, gry i zabawy. Obiekt posiada siłownię - stąd i CI lubiący aktywny wypoczynek będą zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu. Jedzenie, bary, obsługa i animacje zasługuja na 5 gwiazdek ale pokoje już niestety wymagałyby remontu. My wychodzimy z założenia że w pokoju się tylko śpi więc wystrój nie jest zbytnio istotny na wakacjach. Najważniejsze że pokój był codziennie sprzatany i uzupełniane wszystkie kosmetyki oraz minibar. Może jeszcze dodam że obsługa zwłaszcza w barach była przemiła. Fantastyczni ludzie którzy mimo ciężkiej pracy zawsze mieli uśmiech na twarzach. Alkoholu nie żałowali , koktajle były bardzo smaczne i nie było kolejek. Polecam!

Dziękujemy, Wojtek W
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

W sierpniu spędziłyśmy tydzień w hotelu Palmariva Beach. Prywatna plaża z pięknymi widokami, nigdy nie zdażyło się żeby zabrakło leżaków dla gości. Basen dość duży i czysty. Bary bardzo dobrze zaopatrzone w rożnego rodzaju drinki na wszelakich alkoholach, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;) jedzenie bardzo dobre, dania w bufecie szwedzkim się powtarzają ale na live cooking’u codziennie jest coś innego. Podczas pobytu były dwa wieczory tematyczne: kuchnia włoska i grecka. Podczas całego dnia dostępne są kanapki i lody. Wieczorami jest dużo miejsca do posiedzenia zarówno na zewnątrz baru głównego jak i przy basenie. Obsługa bardzo miła, pokoje sprzątane codziennie i zaopatrywane w kosmetyki, wodę i piwko ;) jedyne na co warto zwrócić uwagę to fakt ze w ofercie hotelu zakwaterowanie jest w pokoju hotelowym lub bungalow. Niestety nie wszyscy zwracali na to uwagę i przy rejestracji było rozczarowanie. Bungalowy są kawałek dalej od hotelu, basenu i plaży, co niekoniecznie może się każdemu podobać. Pokoje w bungalowie raczej na trzy gwiazdki, ale cała reszta otoczenia i bogate all inclusive nadrabia ;)

Dziękujemy, ewelina1104
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, w pokojach czysciutko, codziennie dokładnie sprzątane (co jest dla mnie szczególnie istotne). Jedzenie różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie łącznie z miejscowymi specjalami.
Dobra robotę wykonują animatorzy, którzy zapewniają rozrywkę przez wiekszosc dnia. Od tańców i gimnastyk po siatkówki i wieczorne show.
W otoczeniu hotelu raczej spokojnie, do miasteczka oddalonego o 3km da się dojść, ale zdecydowanie wygodniej jest czymś dojechać. Polecam dla wszytskcih którzy naprawdę chcą wypocząć.

Dziękujemy, dormindo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bomopalmariva, Менеджер по связям с общественностью, Bomo Palmariva Beach HotelOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dear Guest,
We really appreciate the time you have taken to share your review with us as it’s important that our guests let us know about their stay with us. This constructive feedback allows us to monitor and – where necessary – improve the service we offer as a Bomo Palmariva Beach Hotel.

Best regards,

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sierpniu wraz z moją dziewczyną udaliśmy się do Bomo Palmariva Beach.
Wystrój hotelu lekko przestarzały ale aż tak bardzo nie rzuca się to w oczy. Pokoje normalne, za taka cenę nie ma się co czepiać. Miłe Panie z obsługi hotelowej codziennie sprzątały pokój oraz donosiły piwo i wodę do pokojowej lodówki. Co do jedzenia, wszystko było bardzo smaczne ale po kilku dniach już monotonne. Na obiady jako główne danie zazwyczaj była smazona wieprzowina. Na kolację to samo. Raz się zdarzyło że z okazji Greckiego wieczoru tematycznego podano mięso z kebaba, jeszcze innego wieczoru z kurczaka. Panie na recepcji zawsze pomocne. Opalajac się na hotelowej plaży możemy podziwiać piękne widoki, naprawdę są cudowne. Wszystko dopełnia to bar przy plaży w którym barmani serwują dobre drinki. Animacje odbywały się co wieczór. Animatorzy próbowali prowadzić je po angielsku lecz z marnym skutkiem. Większość z nich gadała po rosyjsku. Minusem hotelu są Rosjanie. Piją nadmierne ilości alkoholu, zakłócają porządek na plaży, awanturją się. Ogólnie polecam! Jeśli wybierzecie ten hotel na pewno nie będą to zmarnowane wakacje :)
Pozdrawiam

Dziękujemy, maksym661
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bomopalmariva, Γενικός Διευθυντής, Bomo Palmariva Beach HotelOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dear maksym,

Thank you very much for your review and for sharing your experience in Bomo Palmariva Beach Hotel with the visitors of Tripadvisor.com.

We are very pleased that you enjoyed your stay in our hotel and we wish to see you again next year!

Kind regards
Delaveridis Dimitris