“Kolacja”
Konoba Zavala — recenzja

Konoba Zavala
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Zavala)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce w ktorym. Widoki ida w parze z jakoscia jedzenia. God e polecenia wszystkim ktorzy lubia smaki i widok jedzenia.

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak do tej pory najlepsze jedzenie w w tej części wyspy. Przepyszne owoce morza, ryby i wypiekany przez właściciela chleb. Ceny na tym samy poziomie jak w pozostałych restauracjach. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Wariat
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nasza druga kolacja na wyspie Hvar w Zavali. Stwierdzamy, że były to wspaniałe doznania kuchni dalmatyńskiej. Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecamy każdemu, my na pewno tu wrócimy. Bardzo dziękujemy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 694wieslaww
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super kolacja, bardzo elegancko podawane dania z grilla. Spechaly miejscowe. Dania firmowe z owoców morza. Nastrojowa muzyka oraz piękny widok. Zdecydowanie spokojniej niż w porcie. Można dojechać samochodem a to w Zawali spora zaleta.

Termin wizyty: sierpień 2018
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Rodzinna konoba, bardzo miła obsługa no ale najważniejsze to wspaniałe jedzenie. Polecam owoce morza ale także dania mięsne i na dodatek wspaniale podane. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2017

Konoba Zavala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Konoba Zavala? Podziel się wrażeniami!