“Polecam”
Dom Nad Rozlewiskiem — recenzja

Dom Nad Rozlewiskiem
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Wołkowyja)
Zrecenzowano 6 września 2019

Jako że wrzesień to i klientów mało dlatego można było spokojnie zjeść. Dania bardzo dobre szczególnie zupa grzybowa z łazankami , wołowina z kluskami śląskimi ,żurek i kwaśnica. Ceny przystępne a obsługa bardzo miła .Z czystym sumieniem polecam .

Dziękujemy, Maria C

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Opierając się na opini innych klientów, zdecydowaliśmy się zjeść tam obiad, nie żałujemy. Polecamy. Miejsce bardzo ładnie położone, czyli oprócz doznań dla podniebienia, oczy też odpoczywają.

Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcecie zjeść coś dobrego w okolicach Zalewu Solińskiego polecam serdecznie Dom nad Rozlewiskiem. Na szczególną uwagę zasługuje najlepszy żurek na świecie i przepyszna wołowina. Nieco mniejszy entuzjazm wzbudził miks pierogów, ale dlatego, że nie było napisane, iż są odsmażane. Młoda obsługa - sympatyczna i sprawna. Zastrzeżenie, że przy płaceniu przy barze a taka jest forma i zamawiania, i płacenia) nie ma puszki na napiwki. Plus: mo zna przy barze kupić lokalne specjały - również smaczne. Dobre, solidne miejsce.

Dziękujemy, AsiaBanan
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna "restauracja" z ładnym widokiem, a niestety z bardzo niesmacznym jedzeniem. Wszystko smakuje podobnie źle i na dodatek w równie złych cenach jak na tę jakość.

Dziękujemy, Dawid S
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sandacz (15 zł za 100 g) suchy i w ogóle nieposolony. Dodatki (śmietana, pieczywo, czosnek niedźwiedzi, surówki) dobre. Gulasz wieprzowy przesolony i żylasty. Pierogi średnie. I nie wiadomo czemu bez pytania podano smażone, podczas gdy wszyscy inni dostawali gotowane. Pieczony spód od pizzy tłustawy i niezbyt smaczny. Nie polecam.

Dziękujemy, 673mariuszi

Dom Nad Rozlewiskiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Baligród, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Dom Nad Rozlewiskiem? Podziel się wrażeniami!