“Kozak”
Bella Vista — recenzja

Bella Vista
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy tam przypadkiem, wlasciciel nas super przywital, jedzenie bylo super, obsluga tak samo. Po wszystkim dostalismy domowej rakiji na sprobunek, czesto pozniej tam wracalismy. 3/4 wyjazdu jedlismy wlasnie tam

Dziękujemy, 935arkadiuszs

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja. Nie należy do najtańszych, ale warto. Porcje nie za duże, w sam raz.
Duży wybór mięs i ryb. W cenie każdej pozycji mięsnej są frytki, które można wymienić na warzywa grillowane, ziemniaki czy sałatkę.
Oczywiście dostaliśmy tez pieczywo, które jak na wypieki czarnogórskie było naprawdę dobre.
Przepyszne warzywa grillowane.
Bardzo miła obsługa, mówią po angielsku.

Dziękujemy, dbedkowska
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Spacerując po Ulcnij, trafiliśmy w zasadzie przypadkiem do Bella Visty. Urzekająca troska właściciela, bardzo miła i fachowa obsługa, a przede wszystkim pyszne jedzenie. Miłym akcentem w trakcie naszej wizyty było polskie menu dla naszych towarzyszy nieposługującymi się językiem angielskim. Polecamy lokalne cevapcici i pljeskavice. Frutti do mare było obłędne!
Do zobaczenia! P

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Cudowna restauracja. Wszystko co jedliśmy było przepyszne. Nie mają konkurencji. Polecam przede wszystkim Cevapi, Pljeskavicę i wspaniałą pizzę. Bardzo dobra, miła i szybka obsługa. Też jest bardzo ważną rzeczą, że nie są drodzy. Korzystaliśmy z posiłków w restauracji Bella Vista codziennie. Dodatkowo nocowaliśmy w hotelu Bella Vista, który znajduję się na górnych piętrach budynku. Pokoje śliczne, czyściutkie, pachnące i z wygodami. Bezproblemowy dostęp WIFI na terenie całego obiektu. Hotel i restauracja znajduje się w centrum miasta, co bardzo nam odpowiadało. Właściciel obiektu bardzo gościnny, bardzo miły i bardzo pomocny. Samochód był parkowany w zamykanym garażu. Zaskakującą rzeczą było dla nas to, że właściciel restauracji udostępnił nam własny samochód w chwili, gdy garaż w którym znajdowało się nasze auto, został zastawiony przez inny pojazd, co czasem niestety może się zdarzyć. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Brawo Bella Vista Ulcinj. Polecamy w 100 % i jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, 757agnieszka
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje lokacja dobra zawsze świeże jedzenie i dobre dobre ceny zapraszam wszystkich super chef

1  Dziękujemy, F4435BQmaciejs

Bella Vista — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Bella Vista? Podziel się wrażeniami!