Zrecenzowano: 12 marca 2017

Typowo biznesowy. Warto podkreślić wczesne śniadania (już od 5:30), więc nawet na wczesny lot nie idzie się głodnym :-) Sprawna obsługa nawet po późnym przylocie. Bardzo wygodny pokój, łazienka, szybkie, sprawna wi-fi.

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano: 2 grudnia 2016

Hotel ma wszystko czego potrzeba podróżnemu. Mile zaskoczyło mnie wczesne śniadanie o 5.00 rano,, Nie musieliśmy wyruszać w podróż głodni. Pokoje są przestronne i ciche.No może centrum fitness i basen powinny być trochę większe.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Przemysław Ś
Zrecenzowano: 26 czerwca 2015

Hilton przy lotnisku Kastrup jest jednym z najlepszych jakie odwiedziłam do tej pory. Z lotniska można szybko dostać się do hotelu. Niezwykle przestronny hol, bar oraz restauracja, w której serwowane są smaczne i urozmaicone śniadania. Obsługa jest niezwykle miła i profesjonalna.
Na górnych piętrach znajduje się lobby, w którym można wypić drinka, poczytać gazetę i odprężyć się przy kominku, podziwiając panoramę miasta.
Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie strefa z basenem i spa. W ciszy i spokoju można się odprężyć w basenie i saunie, popijając pyszną herbatę imbirową. Jest możliwość zamówienia masażu.
Pokoje urządzone są niezwykle gustownie, nowocześnie a co najważniejsze czysto. Dobrej jakości kosmetyki w łazience. Do dyspozycji jest wszystko to, co jest potrzebne w podróży a czego nie może zabrać ze sobą z domu.
Pobyt tam był niezwykle komfortowy i czułam, że jestem w tym hotelu naprawdę mile widzianym gościem.
Ten hotel to klasa sama w sobie. Szczerze polecam!

Termin pobytu: grudzień 2014
1  Dziękujemy, pkami1
Zrecenzowano: 17 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Jedzenie kolacja i śniadanie przepyszne daje 10/10 wszystko świeże i duży wybór wyciskane soki i inne świeże dodatki materace wygodne duzo kanałow czysto i przyjemnie wrócę tu najpewniej gdy bede miała jakieś miedzy londowanie wspaniały hotel

Termin pobytu: marzec 2015
Dziękujemy, clarac132
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CPHAPBD, Business Development Coordinator, Clarion Hotel Copenhagen AirportOdpowiedź udzielona 19 marca 2015

Dear clara c,

We are so pleased to read your review. Thank you for your great feedback on the food and also on your room.

We look forward to welcoming you again in the near future.

Best regards
Hilton Copenhagen Airport

Karina Erringsoe

Zrecenzowano: 2 listopada 2013

Nie mam zastrzeżeń: duży ładny pokój, wanna i prysznic, zestaw kosmetyków, kablówka, mega dobre śniadanie. IMHO wygodna lokalizacja, jak ktoś przyjeżdża na 1-2 dni: bezpośrednie dojście do kolei miejskiej, ale na dłużej poleciłabym coś w mieście.

Termin pobytu: grudzień 2012
  • Typ podróży: Podróż służbowa