Zrecenzowano: 26 czerwca 2015

Hilton przy lotnisku Kastrup jest jednym z najlepszych jakie odwiedziłam do tej pory. Z lotniska można szybko dostać się do hotelu. Niezwykle przestronny hol, bar oraz restauracja, w której serwowane są smaczne i urozmaicone śniadania. Obsługa jest niezwykle miła i profesjonalna.
Na górnych piętrach znajduje się lobby, w którym można wypić drinka, poczytać gazetę i odprężyć się przy kominku, podziwiając panoramę miasta.
Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie strefa z basenem i spa. W ciszy i spokoju można się odprężyć w basenie i saunie, popijając pyszną herbatę imbirową. Jest możliwość zamówienia masażu.
Pokoje urządzone są niezwykle gustownie, nowocześnie a co najważniejsze czysto. Dobrej jakości kosmetyki w łazience. Do dyspozycji jest wszystko to, co jest potrzebne w podróży a czego nie może zabrać ze sobą z domu.
Pobyt tam był niezwykle komfortowy i czułam, że jestem w tym hotelu naprawdę mile widzianym gościem.
Ten hotel to klasa sama w sobie. Szczerze polecam!

Termin pobytu: grudzień 2014
1  Dziękujemy, pkami1
Zrecenzowano: 17 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Jedzenie kolacja i śniadanie przepyszne daje 10/10 wszystko świeże i duży wybór wyciskane soki i inne świeże dodatki materace wygodne duzo kanałow czysto i przyjemnie wrócę tu najpewniej gdy bede miała jakieś miedzy londowanie wspaniały hotel

Termin pobytu: marzec 2015
Dziękujemy, clarac132
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CPHAPBD, Business Development Coordinator, Clarion Hotel Copenhagen AirportOdpowiedź udzielona 19 marca 2015

Dear clara c,

We are so pleased to read your review. Thank you for your great feedback on the food and also on your room.

We look forward to welcoming you again in the near future.

Best regards
Hilton Copenhagen Airport

Karina Erringsoe

Zrecenzowano: 2 listopada 2013

Nie mam zastrzeżeń: duży ładny pokój, wanna i prysznic, zestaw kosmetyków, kablówka, mega dobre śniadanie. IMHO wygodna lokalizacja, jak ktoś przyjeżdża na 1-2 dni: bezpośrednie dojście do kolei miejskiej, ale na dłużej poleciłabym coś w mieście.

Termin pobytu: grudzień 2012
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dariya L
Zrecenzowano: 1 września 2013

Hotel jest bardzo fajnie połączony z lotniskiem i metrem, tak naprawdę to nie musisz wychodzić na zewnątrz lotniska zeby znaleść sie w hotelu. Ta sama sytuacja z metrem wychodzisz na zewnątrz dopiero w centrum Kopenhagi do której jest z hotelu ok 12min. Miła obsługa, smaczne śniadanie, rower za friko. Jedyny minus to mały i płatny basen. Ogólnie polecam aaaa bym zapomniał zanim wyciagniesz szampana z lodówki zeby pokazać żonie jaki fajny macie mini bar to przeczytaj tabliczkę na lodówce ze każda ruszoną rzecz doliczaj odrazu do rachunku, taki psikus :)

Termin pobytu: sierpień 2013
Dziękujemy, PiotrJ214
Zrecenzowano: 12 października 2012

Bardzo dobry hotel w poliżu portu lotniczego, duże, przestronne pokoje,wyposażone w mini bar duża, czysta łazienka, wyposażone w mini bar, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, bardzo duży wybór potraw, doskonałe połączenie z centrum metrem, neistety nietanio....

Termin pobytu: listopad 2011
  • Typ podróży: Podróż służbowa