Bijela
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Co do samego hotelu:
- nowy budynek (oddany do użytku w 2017 roku), co za tym idzie nowoczesny wystrój, piękne lobby;
-brak możliwości wykupienia pokoju z widokiem na morze przez polskie biuro podroży, na miejscu 20 euro dopłaty za dzień, jeszcze nie ma gwarancji, że taki pokój będzie dostępny. My mieliśmy widok na ulicę, ale z racji dość wysokiego piętra mieliśmy piękny widok na góry, a ulicznego hałasu nie było słychać.
- miła i sprawna obsługa restauracji;
- prywatna, hotelowa plaża, na której zawsze były wolne leżaki, ale bez specjalnych butów ciężko było wchodzić i wychodzić z wody, bar przy plaży - napoje, wino, piwo
- klimatyzacja w pokoju indywidualnie sterowana również na plus;
- jedzenie OK, dużo, smacznie;
- fajny basen zewnętrzny, jednak żeby załapać się na wygodniejszy leżak, trzeba było wyjść z pokoju trochę wcześniej
- mały balkon od strony ulicy na którym nie było nawet krzesełka albo możliwości powieszenia czegoś mokrego do wyschnięcia;
- my akurat mieliśmy też trochę małych mrówek w pokoju,
- sprzątanie w miarę OK, ale room service wchodził sobie bez pukania, zdarzyło się nawet zaglądanie o 8:00 do pokoju
- generalnie w hotelu nuda, w ciągu tygodnia pobytu jeden wieczór ludowy, potem dwa wieczory z muzyką i śpiewaniem, jakoś nie porwało. Zero jakiejkolwiek muzyki w ciągu dnia na terenie hotelu - oprócz lobby.
-faworyzowanie innych narodowości, szczególnie odczuliśmy to na rejsie po zatoce z biura Itaka, zaproszono wszystkich uczestników do "odliczenia się" pod pokładem, by następnie kazać czekać, aż francuscy i niemieccy turyści zajmą wygodne miejsca na górnym pokładzie - polakom pozostały miejsca niezadaszone na starych ławkach i krzesłach w strasznym upale;
-napoje alkoholowe i bezalkoholowe w opcji all inc.: soki albo bardzo słodkie, albo w wersji zdrowszej mega gorzkie, rozwodnione z wodą napoje gazowane, piwo i wino z dystrybutorów, te mocniejsze trunki nalewane przez barmana - wszystkie w wersji mega ciepłej (ciepła Rakija - nie polecam) Lepsze napoje były już za dodatkową opłatą.
Podsumowując Bijela to fajna baza wypadowa do zwiedzania innych miejsc. Wynajęcie auta przez biuro w hotelu mega drogie. Wystarczy przejść kilkadziesiąt metrów i znaleźć coś u miejscowych - zdecydowanie taniej. Dla osób ceniących sobie spokój i odpoczynek polecam gorąco. Brak jakichkolwiek atrakcji w ciągu dnia może być problemem dla rodzin z dziećmi. W każdym razie polecamy wziąć tablet bądź laptop - internet śmiga w obrębie całego hotelu, więc wieczorem można obejrzeć chociaż jakiś film - niestety w tv tylko kanały niemieckie i francuskie. Przechodząc obok Hotelu Delfin który znajduje się obok miałam wrażenie, że jest w bardziej "imprezowych" klimatach.
Ogólnie polecamy, ale nie dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze - dopłata i tylko na miejscu
Dziękujemy, ania_gab
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Położenie
Hotel położony w super miejscu. Zaraz obok znajduje się przystanek autobusowy, skąd można wyruszyć do Herceg Novi czy Kotoru. Hotel leży nad samą plażą, kamienistą, polecam wziąć buty do wody. Deptak przyjemny z ciekawymi knajpkami.

Jedzenie i drinki
Kuchnia bardzo, ale to bardzo słaba. Mały wybór, monotonia i dość tłuste jedzenie. Jestem zawiedziona, bo nie tego spodziewałam się po tylu gwiazdkach. Napoje w porządku, chociaż za drinki np. mohijto czy cosmo trzeba płacić. Za darmo z alkoholi sa wina,rum, whisky czy piwo.

Pokoje
Duże, sprzątane codziennie lecz mam wrażenie że byle jak. Brak wody czy czajnika w pokoju trochę mnie zdziwił.

Obsługa hotelowa na plus. Chętni do pomocy, uśmiechnięci młodzi ludzie.

Dziękujemy, angie1992_16
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Byliśmy w lipcu 2019. Hotel spełnił nasze oczekiwania, jest czysto z super obsługą. Obawialiśmy się centralnie sterowanej klimatyzacji (zawsze mieliśmy opcję indywidualnie sterowanej) ale nie było źle. Dziwnym było to że pomiędzy obiadem a kolacją w opcji all inclusive jedyną możliwością przegryzienia były ciasteczka i owoce ( bardzo mały wybór) wystawione od 16.00 do 17.00. Do 16.00 albo po 17.00 jedzenia brak.
Sejf jest nieduży i jeżeli ktoś wziął laptopa to nawet 11 calowego nie da rady tam zmieścić. Dużym zaskoczeniem był internet - działał nawet w pokoju i o każdej porze dnia chodził bez zarzutu.
W hotelu pracuje mnóstwo młodych ludzi gotowych pomóc w każdej sytuacji. Na plaży pełno leżaków i nawet po 9.00 można było znaleźć miejsce w 1 linii brzegowej.
Ogólnie bardzo bardzo dobry hotel, polecamy!

Dziękujemy, Ewusia K
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Nowoczesny hotel, zadbany, czysty. Obsługa bardzo miła i pomocna mimo, że pracują dużo i długo. Pokoje niewielkie, przynajmniej te od ulicy ale gustownie urządzone, nowe i czyste, sprzątane codziennie. Jedzenie bez zbytków ale zawsze można znaleźć coś dla siebie, jest smacznie i swojsko. Najsłabszy punkt jedzenia to ciasta ale można było je zastąpić owocami i francuskimi drożdżówkami. Alkohol w opcji all ile dusza zapragnie. Ogólnie hotel ze spokojną atmosferą. Bardzo przyjemna była cisza, taka odmiana od resortowych "łomotów". Ewentualne braki rekompensowały rewelacyjne widoki na Zatokę Kotorską.

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok na morze z dopłatą.
1  Dziękujemy, Klara1410
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Ładny hotel, dobre jedzenie, dużo wysokiej jakości szynek dojrzewajacych. czystość przeciętna, pięknie położony hotel w zatoce. Woda przy hotelu głęboka. Ale kilka metrów dalej jest już lepiej. Ładne pokoje, pokoje od ulicy mają widok na zielone góry. Okna wygluszaja i w pokoju jest cichutko. Klima cichutka. Genialna miejscówka.

Dziękujemy, Mmmjhfd5yh