“Kolacja *****”

Dobrotski Dvori Restaurant
Nr 4 wśród 26 Restauracje (Dobrota)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Doskonałe jedzenie, świeże, duży wybór, ceny ok, świetny serwis. Dokładnie tak jak powinno być. Najlepsze jedzenie w okolicy.

Dziękujemy, Kamas30

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Troszeczkę schowana perełka. Zjadłem tam z Narzeczoną przepyszną rybę. Ceny są dość wysokie (acz jak na Kotor nie jest zle), ale odpowiadają jakości potraw. Uprzejma, proaktywna i elegancka obsługa wraz z gustownym wystrojem restauracji nadają jej tonu miejsca z wyższej półki. Polecam!

Dziękujemy, Milvay
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jednym słowem...Rewelacja!
Przez 5 dni szukaliśmy z narzeczoną restauracji ktora spełni Nasze oczekiwania. Żałujemy że dopiero na dzień przed wyjazdem trafiliśmy do Dobrotski Dvori! Jedzenie pyszne!
Ceny? Porównując do innych nadmorskich "knajpek" (gdzie rachunek dostawalismy maksymalnie 2min po złożeniu zamówienia)...bajecznie niskie :-)
Gorąco polecamy!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Błażej H
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Raj dla mięsożerców! Doskonale przyrządzone potrawy z mięsa w najróżnieszej postaci. Klasyka typu pljeskavica czy cevapcici smakuje tu ponadprzeciętnie dobrze, a porcje są naprawdę duże. Jest też spory wybór ryb. Obsługa sympatyczna, pomocna, na bardzo wysokim poziomie.

Termin wizyty: lipiec 2017
3  Dziękujemy, Mirek K
Zrecenzowano 21 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Przez dziesięć dni zamówiliśmy większość dań z karty. Palce lizać. Dania z grilla doskonałe. Ogromne porcje. Doskonała obsługa. Jeśli znowu będę w Zatoce Kotorskiej na pewno tam wrócę.

Termin wizyty: styczeń 2017
2  Dziękujemy, Robert K

Dobrotski Dvori Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kotor, Kotor Municipality

Kotor, Kotor Municipality

Dobrota, Kotor Municipality

Byłeś(-aś) w Dobrotski Dvori Restaurant? Podziel się wrażeniami!