“Brudno i obrzydliwie ”
Konoba Akustik — recenzja

Konoba Akustik
Nr 6 wśród 20 Restauracje (Dobrota)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza niesmaczna, podana na brudnym talerzu. Kawa zimna. O cukier trzeba bylo się prosić a kiedy został przeniesiony środku w cukiernicze były mrówki które wpadły do kawy. Stoliki nie sprzątane.

Unikać za wszelką cenę !!!!!

Dziękujemy, mkkkm2017

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze ? Nie polecam. Jest tyle pięknych knajpek z tak samo dobrym widokiem jak ta. Byliśmy trzy razy o dwa za duzo. Za każdym razem wciskają na sile chleb - ok świeży chyba wypiekany na miejscu ale jeżeli ktoś nie je lub nie chce to nawet się nie zapytają(od razu doliczają do rachunki). Mięso (wieprzowina) było niedosmażone. Herbatę (wodę żeby włożyć saszetkę) dostałam w ceramicznym kubku który był albo brudny albo miał takie czarne wyżłobione dziury z których wypływały farfocle - poprosiłam o wymianę. Jedynie na plus sałatka Sopska - ale to nie jest wielki wyczyn pokroić ogórka i pomidora i posypać serem z tym ze duża porcja i ser dobry. Nic nie zapisują a potem zdziwienie ze pomylili zamówienia i człowiek otrzymał nie to co chciał. A ceny? Takie same jak w knajpkach wzdłuż nabrzeża.

Dziękujemy, olabo49
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, dobre wino, jedzenie mnie nie powaliło, ale było w porządku. Szybka i uprzejma obsługa. Lokalizacja obiektu wprost wspaniała. Warto wypić tam lampkę wina o zachodzie słońca.

Dziękujemy, Milvay
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ogromne porcje. Polecam kurczaka i wołowinę duszoną. Pasta z ajwaru i fety pyszna. Zupa rybna bardzo dobra. Pozytywna obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Michau B
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Do Kotoru trafiliśmy po drodze wiec restauracje wybraliśmy tylko po opiniachz Trip. Jedzenie ładnie podane na glinianych talerzach. Jedzenie poprawne, porcje wystarczające, obsługa sympatyczna ale nic zaskakującego. Wszytko rekompensuje fakt położenia restauracji. Znajduje sie zaraz przy małej kamienistej plaży, a ze stolika możemy podziwiać piękno zatoki kotorskiej.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, WillSeee

Konoba Akustik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dobrota, Kotor Municipality

Dobrota, Kotor Municipality

Kotor, Kotor Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Akustik? Podziel się wrażeniami!