“Niepozorna mała przydrożna restauracyjka”
Korupsteak House — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Korupsteak House
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Brenderup)
Kuchnie: Duńska
Zrecenzowano 20 lutego 2015 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem, przejezdzajac,zatrzymaliśmy się na kolacje,tym bardziej że,w okolicy nie było nic innego.W środku,prawie wszystkie stoliki zajete.Zamówiliśmy steki,wyśmienita w smaku,soczysta i miękka polędwica z whisky sosem dosłownie rozpływała się w ustach,frytki na świeżym oleju,niestety podsmazane warzywa nie do końca są odpowiednie do tego dania,brakowało mi świeżych jarzyn,bo tak to danie było trochę za ciężkie.Na innych stołach dużo salad pięknie podanych,może innym razem zamówię coś innego,bo że wrócę tu,to pewne.

Dziękujemy, dorota56
Zrecenzowano 22 lipca 2016

Termin wizyty: październik 2015
Zrecenzowano 29 lipca 2015

Termin wizyty: lipiec 2015

Korupsteak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brenderup, Middelfart

Byłeś(-aś) w Korupsteak House? Podziel się wrażeniami!