Horni Mala Upa

“Obiad w trakcie wycieczki - złodziejski przelicznik CZK”

Penzion Lesní zátiší
Zrecenzowano 8 września 2019

Do odwiedzenia miejsca z dobrą kuchnią czeską skierowała nas Pani w informacji turystycznej 150 m do pensjonatu. Jedzenie znośne, chociaż jedna z uwag to, że bardzo szybko Panie zabierają talerze i sztućce. Wszystko było by ok. gdy jednak doszło do płacenia Pani poinformowała nas, że nie można płacić kartą, zrobiliśmy przegląd kto ma gotówkę i zapłaciliśmy złotówkami. Przelicznik jest złodziejski za rachunek 936 koron (CZK) zapłaciliśmy 208 złotych (PLN). Nie będziemy się zastanawiać płacimy i wychodzimy i więcej tam nie przyjdziemy !!! Nie polecamy również innym. To złodziejski przelicznik i traktowanie gości jak owce do golenia !!!! A mogło być tak miło i innym razem moglibyśmy znów przyjść na obiad. Właścicielowi, życzę by zastanowił się czy tak się dorobi, byliśmy tu dwa razy PIERWSZY I OSTATNI !!!

Dziękujemy, 183robertz

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poprosiłam o danie z karty na zamówienie- sarninę z pieczarkami i przyprawami, gniecione ziemniaki i kapustę zasmażaną i do tego piwo bezalkoholowe. Jako pierwsze otrzymałam piwo, niestety ciepłe- w tym czasie temperatura powietrza wynosiła ok. +30 st, a ja siedziałam przy stoliku na tarasie. Po kilku łykach tknęło mnie, żeby obejrzeć butelkę- piwo jak najbardziej alkoholowe- 5,4 %. Zwróciłam uwagę kelnerce-zrobiła duże oczy i bez słowa zabrała butelkę. Na , tym razem puszkę(!!!) z piwem , doczekałam się dopiero w czasie jedzenia dania głównego, i to dopiero po zwróceniu uwagi. Zamówiona sarnina była porażką- mięso bez smaku, niesłona, w żaden sposób nie zamarynowane, po chamsku usmażone, podeszwowate , wbijające się między zęby- malutkie trzy skrawki przykryte kupką niedosmażonych pieczarek Moją jedyną myślą w trakcie i po zjedzeniu go było to, żeby jak najszybciej dotrzeć do domu i wynitkować zęby. Mięso w ostateczności zjadła moja suka. Poprosiłam o rachunek- brak możliwości płacenia kartą- no ale można płacić złotówkami. I tu - szok, przelicznik lichwiarski, oszukańczy - a rachunek za danie po przeliczeniu na złotówki- 94 zł! W załączeniu zdjęcie. Poczułam się oszukana, miałam samopoczucie jakbym właśnie wyszła z knajpy na praskim starym rynku skręcona przez oszukańczych restauratorów.
Szczerze nie polecam!

Dziękujemy, deGarance
Zrecenzowano 6 marca 2018

O ile wnętrze i wystrój zachęcają do zjedzenia posiłku, są to jedyne plusy tej miejscówki. No, może poza lokalizacją. Mrożone jedzenie, brak możliwości płatności gotówką i złodziejskie przeliczniki z koron na złotówki... Nie polecam, choć na początku nic nie wskazywało, że to będzie rozczarowanie...

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Magda Z
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 14 maja 2019

Termin wizyty: czerwiec 2018

Penzion Lesní zátiší — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Horni Mala Upa, Hradec Kralove Region

Byłeś(-aś) w Penzion Lesní zátiší? Podziel się wrażeniami!