“Byłoby całkiem nieźle gdyby nie surówki :)”

Restauracja Złoty Spichlerz
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Rydzewo)

Bardzo czujna i sprawna kelnerka nie jest w stanie zadowolić gości, jeśli nie ma pewności, że jakość jej pracy idzie w parze z jakością serwowanych potraw. W zupie kurkowej zabrakło świeżości leśnych grzybów i od nadmiaru ziemniaków zatraciła swój smak. Za to Rumcajs okazał się solidnym i nieoszukanym kotletem mielonym, z nutką majeranku, podanym pod pierzynką ze smacznej, smażonej cebulki. A treściwe, domowe cepeliny (kartacze) były zbyt wielgachne żeby dały się zjeść. I w zasadzie kulinarnie byłoby zupełnie nieźle, gdyby nie surówki ... mdłe i bez wyrazu, mocno obniżyły nasze noty

Dziękujemy, 2Millen

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Coś się zdecydowanie zmieniło przejeżdżaliśmy tu co rok; było zupełnie inne menu i byliśmy zawsze zachwyceni. W tym roku, niestety, jest inaczej. Ceny poszły w górę o 30%, jest naprawdę dużo drożej. Dania o smaku przeciętnym, naleśniki z musem dyniowym nie do zjedzenia. Jedynie placek po węgiersku zachował swój smak. Szkoda knajpy, już tu nie wrócimy.

Dziękujemy, Hanna L
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe menu. Super obsługa, dobre jedzonko, fajny wystrój, rozsądne ceny, obok budka z lodami. Polecam.

Dziękujemy, Lomza
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę nie wiem skąd takie dobre opinie. Jedzenie było mocno średnie bardzo tłuste. Na dodatek połowa karty został wycofana z powodu braku składników. Zamówiliśmy wiele różnych zdań i jedynie placek po bosmański był ok. Najbardziej odradzam szczupaka słabo przyprawiony i z pewnością mrożony.

Dziękujemy, kjod21
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu na plus, obsługa bardzo miła, jednak co do jakości jedzenia: nie polecam. Zamówiony szczupak był w dużej mierze niedosmażony. Po zwróceniu uwagi, ten sam kawałek został wrzucony na olej i położony z powrotem na frytki, co sprawiło, że były one jeszcze bardziej tłuste. Reszta dań, (pierogi, placek bosmański i placki ziemniaczane) również były na średnim poziomie.

Dziękujemy, knvpi

Restauracja Złoty Spichlerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rydzewo, Warmińsko-Mazurskie

Prażmowo, Warmińsko-Mazurskie

Miłki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Złoty Spichlerz? Podziel się wrażeniami!