Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Na razie najlepszy camping na jakim w życiu byliśmy. Ciepła woda całą dobę, czyste sanitariaty, podłączenie prądu do namiotu bezproblemowe. Żadnych ukrytych kosztów. Plaża dla dzieci idealna, płytko pewnie ze sto metrów od plaży. Raki świadczą o czystości wody.
Brakowało mi tylko jakiejś łodzi motorowej bez patentu.
Staram się nigdy nie jeździć w to samo miejsce ale Echo zostanie na zawsze jako system awaryjny w wyprawach na Mazury.
Szkoda że miałem tylko 4 dni na pobyt, bo musiałem wracać do pracy.
Kurde pierwszy raz w życiu nie chciało mi się wracać do domu.
Łomża pozdrawia...

Dziękujemy, Lomza
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Cudowne miejsce.!!!Pięknie położony kemping,zadbany w każdym szczególe,czyściutko.Ale najważniejsze,to postawa Pani Basi,cudowna kobieta,która tworzy taką pozytywną atmosferę od pierwszej chwili.Mieliśmy poczucie,że znamy się od lat.Pozdrawiamy również Pana Romana,dziękujemy za wszystko.Jeszcze do Was wrócimy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, GoPlaces708386
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto. Właścicielka wraz z rodziną bardzo dobrze dba o interesy.
Generalnie wszystko jest jak należy.
Piękne położenie nad brzegiem jeziora i własną plażą, kilkaset m od Rydzewa.
Problem kempingu polega na zbyt dużej ilości turystów w stosunku do powierzchni jak i sanitariatów.
Do toalety i do zmywania naczyń musiałam stać w kolejce.
Dobre miejsce dla tych co lubią tłumy.
Cena za nocleg: kamper, 2 osoby i pies wraz z energią elektryczną 87zł

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, KasiaDerewicz
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Miejsce rewelacyjne na wyczekany urlop, ciche z dala od gwaru miejskiego, atmosfera cudowna, czyste sanitariaty I ciepła woda non stop. Pani Basia - kobieta pierwsza klasa, pomocna, bardzo miła I konkretna. Na pewno będziemy wracać.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, kasiaipawel22022003
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Właścicielka zabrała telefon mojemu dziecku za to że spojrzało która jest godzina i powiedziała ze do odebrania jest o 13 następnego dnia. Zięć właścicielki miał problem do mojego dziecka że ze znajomymi siedzi pod recepcją jak pada deszcz

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Ania X