Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do chaty przyjeżdżam od kilkunastu lat gdy jestem w pobliżu. To już nie jest ten lokal co kilkanaście lat temu, nie jest już tak smacznie. Ostatnich kilka wizyt utwierdzają mnie w przekonaniu ze czas szukać nowych miejsc na jedzenia na drodze z Wrocławia do Łodzi czy Warszawy. Ostatni mój pobyt i jedzenie (zestaw: pomidorowa, karczek w sosie z ziemniakami i buraczki) był poprawny, ale bez rewelacji. Stwierdziliśmy z żona ze najlepsze buły buraczki, kilkanaście lat temu to mięso było nr 1. Wielka szkoda

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

W drodze, czyli gdzie i jak smacznie zjeść. Wybór padł na Chatę, troszkę za podpowiedzią znajomych, korzystających wcześniej z posiłku. Miejscem i jadłem jestem zauroczona. Po raz kolejny udowadniam sobie, że w Polsce znajduję to, co satysfakcjonuje mnie najbardziej. Świeże jedzonko, stylowy wystrój, pomocny i uprzejmy Pan Za Barem (kelner?właściciel?barman?). Poczułam się obsłużona i oczekiwana, doprawdy miło w tym miejscu gościć. Polecam bezwzględnie!

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, eskulapa
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Chata Walichnowska oferuje bardzo dobre pierogi, ryby, naleśniki, dania mięsne, dania z grilla. Wszystko pyszne i duże porcje. Bardzo dobre surówki i pyszne zupy.Polecam za to ze wszystko jest szybko podane mimo wielu chetnych

Dziękujemy, Patrycja M
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Do Chaty Walichnowskiej pojechaliśmy odwiedzić restaurację. Nie korzystaliśmy z hotelu. Duży parking przed budynkiem, prawie pełny. To był dobry znak.
Restauracja urządzona w stylu zajazdu, z gadżetami w środku, drewno, itp. Na środku schody na poddasze.
W restauracji obsługa to młodzi ludzie. Uśmiechnięci, mili. Sympatyczni.
Jechaliśmy z nastawieniem na placki ziemniaczane po węgiersku. Niestety nie były w ofercie. Za to dostaliśmy żeberka oraz drób i kluski śląskie.
Starym zwyczajem i zwykłym łakomstwem zdecydowałem się na żeberka. Tym bardziej, że tydzień wcześniej sprawdzałem w innych restauracjach.
Miłym zaskoczeniem, nie do końca jednak, był kawałek pasztetu i żurawiny. Niestety brakło kromeczki chleba. Chociaż sam pasztet - dobry.
Chwilę później dostałem solidną porcję jedzenia. Trzy kawałki mięsa, ziemniaki i kapusta. Żeberka były w glazurze. Trochę gorzkawej, za mocno chyba przygrzanej. Nie mniej jednak dobre. Ale...... słabo doprawione. Zmora Polskich restauracji.
Zastrzeżenie mam także do "mięsności" żeberek. Kilka dni wcześniej jadłem potrawę z większą ilością mięsa pomiędzy kośćmi.
Ziemniaki i kapusta na dobrym poziomie.
W Chacie Walichnowskiej da się zjeść dobrze i w rozsądnych pieniądzach. Za trzy potrawy i soki zapłaciliśmy 120 zł. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.
Obsługa sprawna, uśmiechnięta, miła. Nie trzeba zjeżdżać daleko z S8, żeby dobrze zjeść. Warto odwiedzić to miejsce. Jeśli jedziesz z rodziną, to tym bardziej. To miejsce jest przyjazne dla dzieciaków.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, mabut2017
Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, porcje spore, syte, nie czekalismy dlugo na obiad, ale moze dlatego, ze nie bylo wielu gosci. a moze kuchnia jest tak dobrze zorganizowana Ogromny plus to bliskosc do ekspresowki, latwo trafilismy i latwo wrocilismy na trase. Minus - obsluga. Moze trzeba ich zmotywowac? "rzucenie" talerza z surowkami na stol po tym jak kelnerka zapomniala przyniesc to totalny brak klutury. Trzeba nad ekipa popracowac, bo dobrze obsluzony gosc to zadowolony gosc, ktory bedzie wracal

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, catewkrs