“Jedzenie”
Zajazd Spalski — recenzja

Zajazd Spalski
Nr 3 wśród 5 Restauracje (Spała)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na dania nie trzeba było długo czekać. Jedzenie dobre chodź nie najwyższej klasy. Dużo jedzenia dla osób które lubią dużo zjeść. Polecam.

1  Dziękujemy, arturj947

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania poprawne, choć bez szału. Frytki okropne - suche i twarde. Pani kelnerka niestety nie jest wulkanem optymizmu. Ceny ok.30 zł. Można zjeść, ale raczej tu nie wrócę.

Dziękujemy, Martyna K
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi mrożone, bez znajomości sztuki barmańskiej. Aperol Spiritz bez wody gazowanej. Gorzki, że znikomą ilością Prosecco. Nie Polecam. Obsługa niemiła, z wejścia uprzedzają że zamykają za 30 minut mimo to, iż była 21.00. Jedyny plus to ładny wystrój.

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy śledzia na przystawkę to śledź wyjęty bezpośrednio z paczki lisnera mocno solony ..... straszne. Na drugie danie zamówiliśmy pstrąga był kompletnie bez jakichkolwiek przypraw.

Dziękujemy, konradn824
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Placek ziemniaczany z gulaszem po spalsku niesmaczny. Gulasz z oliwkami, groszkiem, wszystkim co się da ?! Kotlet po spalsku był ok. Kwaśnica MAŁO kwaśna, w zasadzie niekwaśna. Najlepsze zsiadłe mleko i ziemniaki.

Dziękujemy, Paulina K

Zajazd Spalski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Zajazd Spalski? Podziel się wrażeniami!