Spała

“Dziękuję i polecam.”

Restauracja Geś i Wino
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Spała)
Zrecenzowano 7 września 2019

Ogromny plus za możliwość wejścia z psem. Przemiły i profesjonalny Pan Kelner. Znakomite dania, a i piwniczka dobrze zaopatrzona. Polecam!

Dziękujemy, Sylwia M

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wystrój, jakość dań , ceny warte odwiedzenia. Możliwość wyjścia na zewnątrz , gdzie znajduje sie piękny ogród hotelowy. POLECAM!

Dziękujemy, aga x
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingHP, Kierownik ds. PR, Restauracja Geś i WinoOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!!!

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wyborne jedzenie, mięsa wyśmienite. Gęsina genialna. Pięknie podane i profesjonalną obsługą. Wystrój klimatyczny i elegancki. Możliwość zjedzenia posiłku na zewnątrz z wyjściem na piękny ogród. Polecam :)

Dziękujemy, agnieszkadrk

Dziękujemy za pozytywną opinię i polecamy się na przyszłość :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała sałatka z kozim serem i buraczkami !!!! Doskonała kompozycja smakowa i pięknie podana. Rewelacyjna gęsina i jaki wybór, żołądki gęsie to od dziś moje ulubione danie!!! W niedzielę warto zarezerwować stolik bo ruch bardzo duży... Wszystko świeże i smaczne... Super skomponowane smakowo i wizualnie.

Dziękujemy, 90 122
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingHP, Kierownik ds. PR, Restauracja Geś i WinoOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dziękujemy za uznanie, polecamy się na przyszłość!!!

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli smacznie i wykwintnie w Spale to tylko Gęś i Wino. Polecam gęsinę i królika ale dwa rodzaje tatarów tez super.

1  Dziękujemy, konradn824

Restauracja Geś i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Geś i Wino? Podziel się wrażeniami!