Tylicz

“Najlepsza baranina w Polsce”
Wiejska Chata — recenzja

Wiejska Chata
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Tylicz)
Zrecenzowano 12 września 2019

Najlepsza baranina w Polsce! Przygotowana przez osobę, która naprawdę wie, jak przyrządzić to mięso aby było kruche, mięciutkie, aromatyczne i pyszne!
Pozostałe dania: smaczne, porcje obfite.

Ale baranina.... Niebo !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, LidiaKatarzyna70

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Doskonale placki, pierogi i szaszłyk, sympatyczne ceny i dobre piwo! Pomijam klimat wnętrza i miłą obsługę :) brawo

Dziękujemy, Ola Z
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera. Bardzo ładny wystrój stylizowany na drewnianą chatę. Minus za jedną ubikację. Ceny jak najbardziej ok. Duże smaczne porcje. Bardzo miły i sympatyczny właściciel.

Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, rodzinna knajpka, którą prowadzą bardzo sympatyczni ludzie. Pani kelnerka wita gości powiedzeniem, że od nich się nie wychodzi głodnym - i to było czysta prawda. Porcje ogromne. Polecam od serca, miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Jana I
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do Wiejskiej Chaty z mężem trochę na chybił-trafił wybierając losowe miejsce, ale to był strzał w 10. Po pierwsze, pytajcie o lokalne piwa - nie było ich w karcie, a zaproponowany nam wyrób browaru z Grybów jest wart spróbowania. Zamówiliśmy kwasnice za poleceniem Pan z obsługi, i półmisek Bacy - jedzenie pyszne i najedlismy się po korek za rozsądne pieniądze. Do tego miejsce bardzo klimatyczne i schludne.

1  Dziękujemy, 281magdalenat

Wiejska Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tylicz, Małopolskie

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wiejska Chata? Podziel się wrażeniami!