Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo udany pobyt czyste i zadbane pokoje piękny widok na góry na pewno przyjedziemy w zimie ponieważ jest bardzo blisko do stoku narciarskiego a w lecie spacerowaliśmy po górach polecamy wille u Marty

Dziękujemy, Szkola1
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo dobre miejsce na wyjazd, zadbane i wygodne pokoje, duża łazienka. Dodatkowo korzystaliśmy z basenu u jakuzy. Świetna kawa, szczególnie rano na tarasie. Dobra lokalizacja niedaleko do Krynicy Zdrój, Nowego Sącza i miasteczek na Słowacji. Są tu wszystkie udogodnienia dla osób poruszających się na wózku, winda , podjazdy, szerokie korytarze.
Polecam Willę u Marty

Wskazówka dotycząca pokoi: Są wszystkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, winda, podjazdy, barierki.
Dziękujemy, Mika170
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel ślicznie położony, a co najważniejsze wspaniała, ciepła atmosfera. Gospodarze zapewniają nie tylko wysoki standard zakwaterowania, ale także wiele rozrywek w tym możliwości skorzystania z basenu. Cały pobyt uważam za udany, serdecznie polecam!

Dziękujemy, Rena0496
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Bardzo dobre miejsce na odpoczynek. Pokoje wygodne i ładne, jedzenie domowe i smaczne. Dookoła willi jest nie duży basen, balia ale też miejsce na grilla, leżaki huśtawki. Odpoczynek na świeżym powietrzu po obiedzie wśród wielu kwiatów oraz bujnej zieleni. Parking pod ręką z którego jest widok na pobliski wyciąg narciarski Master Ski. Jakby padało można się schronić pod altanami oraz grać w różne gry np. billard i ping pong w strefie zabaw w willi. Bardzo przyjemnie wspominamy pobyt w Willi u Marty. Polecamy!

Dziękujemy, Willi_pl
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Willa u Marty to świetne miejsce na pobyt z dziećmi, zastałam tu wszystkie udogodnienia dla małych dzieci oraz dwa fantastyczne place zabaw. Właściciele są serdeczni i gościnni co stwarza sympatyczną atmosferę w hotelu. Lokalizacja ośrodka sprzyja zwiedzaniu co uatrakcyjnia pobyt. Bardzo polecam

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Dominika R