Miłki

“Bardzo miło!”
Stara Kuźnia — recenzja

Stara Kuźnia
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Miłki)
Zrecenzowano 6 września 2019

Pojechaliśmy zachęceni recenzją na jednym z poczytnych blogów i... się nie zawiedliśmy. Czuć lokalne smaki i szacunek do produktu. Trafiliśmy na samą końcówkę sezonu i wielu dań już nie było ale zjedliśmy pyszny biały chłodnik, placki ziemniaczane (pycha!) i kaczkę. Deseru nie zmieściliśmy ale wrócimy na niego w przyszłym sezonie.

Dziękujemy, HoReCaPassionate

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną :) okolica bardzo piękna :) zamówiliśmy chłodnik i barszcz niebo w gębie. Zapowiadało się bardzo dobrze. Po zupach wjechało mielone z koziny i szaszłyk z jagnięciny :) No po prostu coś niesamowitego <3 a sernik to przysłowiowa wisienka na pysznym torcie. Dziękuje za ta pyszną biesiadę <3 do zobaczenia

Dziękujemy, kapitanjacek
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowita restauracja i wybitna mazurska kuchnia.
Miejsce w starej stodole z niezwykłym klimatem.
Wysokiej jakości produkty w większości pochodzące z Mazur.
Kocham to miejsce i uwielbiam tam wracać.
Z całego serca polecam

1  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w okolicy postanowiliśmy wpaść i zobaczyć jak to miejsce zmieniło się przez ostatnie trzy lata . Samo jedzenie nadal na przyzwoicie wysokim poziome , sandacz świeży bez ości aromatyczny z fajnie zrobiona kasza i kurkami . Przystawka z szczupaka smakowała trochę jak ryba po grecku i była chyba najsłabszym elementem obiadu . Zupa chłodnik bardzo dobra a deser w postaci sernika świetny . Co się zmieniło ? Liczba gości na parkingu nie było miejsca praz wielkości porcji które są mniejsze . To akurat nie było złe bo można zjeść deser bez poczucia ze się zaraz pęknie . Nadal polecam to miejsce .

Dziękujemy, rados_awg893
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Zupa "jagnięca" bez smaku,w bulionie rybnym ości,w sandaczu ości..W środku unosi się zapach dymu,nie da się wysiedziec.Ogólnie bardzo słabo.Nie polecam

Dziękujemy, Anita P

Stara Kuźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rydzewo, Warmińsko-Mazurskie
Rydzewo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Stara Kuźnia? Podziel się wrażeniami!