Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, pokój i łazienka ładne, czyste i wygodne. Jedzenie bardzo dobre. I do tego położenie domu - można usiąść przy stoliku na zewnątrz i zjeść obiad słuchając szumu wodospadu albo usiąść wieczorem przy barze i spróbować grillowanego pstrąga. Szczerze polecam!

Dziękujemy, An-na W
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Budynek z zewnątrz jak i jego otoczenie bardzo urokliwe. W restauracji smaczne jedzenie, miła obsługa, za wyjątkiem Pani obsługującej grill-bar,
która miała minę jakby obsługiwala nas za karę.
Śniadania różnorodne ze świeżych produktów, dobra jakość. Plus za ciepłe, świeże jagodzianki.
Natomiast jeśli chodzi o pokoje to tu kwestia wygląda już trochę gorzej. Łazienka owszem nowa, fajnie zrobiona, ale grzyb pod prysznicem sięgał sufitu. Fuga miejscami była czarna.. Pokoje nie są odpowiednio sprzatane. Widać, że ktoś nie sprawuje nad tym należytej kontroli. Szkoda, bo nowa łazienka a już taka zaniedbana. Do tego z łazienki bardzo brzydko pachnialo kanalizacja. Na zewnątrz z tyłu budynku ten zapach też był wyczuwalny. Wyposażenie pokoju skromne. Brudne pufy, które chyba pamiętają komune. Szkoda że podłoga cała z płytek, żadnego dywaniku, mało przytulnie. Za to pościel świeża i czysta. Nie wiem, być może pokoje są dopiero do remontu. Oby tak było, bo pokoje psuja cały urok tego pensjonatu.
Jeśli wrócę to na pewno żeby coś zjeść, ale niekoniecznie nocować.

Dziękujemy, 548aleksandrat
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Byliśmy z mężem tej zimy na kilka dni i jeśli chodzi o nocleg to nie polecimy. Przez telefon właścicielka zaproponowała nam "mniejszy pokój" za niższą cenę, zgodziliśmy się na taką opcję bo i tak zamierzaliśmy spędzać całe dnie w terenie a w pensjonacie praktycznie tylko spać, nie zdawaliśmy sobie jednak sprawy, że to będzie aż taka klitka. Wzięliśmy też śniadania w formie bufetu za 25 zł od osoby, ale to był bardzo zły wybór. Zjawiliśmy się na śniadaniu ok. pół godziny od momentu, od kiedy było dostępne i już nie bardzo mieliśmy co zjeść. Większość stołów było niesprzątniętych po poprzednich gościach, a kelnerka kręciła się bez celu. W końcu usiedliśmy przy jednym z nich (na drugim jego krańcu brudne naczynia) i po piętnastu minutach oczekiwania aż coś ruszy, poprosiłam tą samą kelnerkę czy mogłaby donieść nam sok, czyste szklanki, pieczywo i wędlinę (bo tego już autentycznie w ogóle nie było przy bufecie). Wybór prawdopodobnie był spory, ale gdy my się zjawiliśmy, większości rzeczy do wyboru już nie było lub były bardzo rozgrzebane resztki. Za 50 zł/2 osoby takie śniadanie? Zdecydowanie nie polecam.
Kolejny wielki minus to hałasy w nocy, dochodzące z korytarza i innych pomieszczeń, chociaż zmęczeni nie mogliśmy spać. Hałasowały zorganizowane grupy, które również nocowały w tym miejscu. Wyjeżdżając dowiedzieliśmy się, że do dyspozycji gości była także sauna, z której nawet chętnie byśmy skorzystali któregoś wieczoru pobytu, gdybyśmy w ogóle o niej wiedzieli...

Polecić możemy tutaj natomiast restaurację. Ceny przystępne, a potrawy naprawdę bardzo dobre i za to tylko ogólna ocena 3. Wystrój restauracji też bardzo fajny, przytulnie i klimatycznie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Pati_Krzysiek
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Korzystaliśmy jedynie z restauracji. Jedliśmy pierogi ruskie oraz z kapustą i grzybami. Ciasto niegrube, farsz bardzo dobry i właściwie doprawiony. Ilość grzybów zadowalająca. Zakończyliśmy szarlotką domowej roboty - również godna polecenia. Obsługiwał nas Pan, chyba właściciel - bardzo uprzejmy, pomocny i z poczuciem humoru. Restauracja świetne położona, zaraz przy zejściu do wodospadu.

Dziękujemy, Tomasz I
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Restauracja położona w malowniczym miejscu u stóp Wodospadu Wilczki.i to już pierwsza rzecz dla , której warto tam przysiąść:) Pyszna kuchnia. Jadłam kaczkę w musie z mango oraz kolejnego dnia po wędrówce sałatkę z szynką parmeńską.( kolejny plus restauracja mieści się przy szlaku ) .No i Prosecco idealnie schłodzone niezastąpione w upalny dzień :) Muszę jeszcze dodać że obsługa w restauracji sympatyczna i profesjonalna . Polecam

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę