“Kolejny raz”

Schronisko na Śnieżniku - Restauracja
Zrecenzowano 7 września 2019

Zupa według męża dobra, wg mnie ciasto pyszne! Obsługa jak w fast foodzie, bardzo szybko to idzie. Ceny wiadomo, trochę wygórowane, ale nie dziwne, skoro konkurencji brak :) A po wysiłku fizycznym fajnie mieć możliwość wstąpić do takiego miejsca.
Tym razem nawet udało się kupić magnesik i pocztówkę, w całkiem normalnej cenie.

Dziękujemy, Pati_Krzysiek

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśniki z jagodami, żurek, kwaśnica. Pyszne i świeże jedzenie. Dzieci szły 2,5 godziny dwa razy podczas tygodniowego wyjazdu, żeby zjeść takiego naleśnika :)

Dziękujemy, Norbert W
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bywałem w wielu schroniskach ale te jest najgorsze ze wszystkich. Pierwszy kontakt z właścicielem (panem Jackiem) stojącym za barem - masakra. Facet naburmuszony, z fochem, opryskliwie się odnoszący i cały czas narzekający, że ma dużo pracy. Robił szopki, siadał na krześle i kazał czekać, bo on musi teraz odpocząć. Nie można było się od niego nic konkretnego dowiedzieć.

Mamy XXI wiek, a płatność w schronisku wyłącznie gotówką. Niby nie ma problemu, tylko za złożone zamówienia, nocleg i pościel nie dostałem żadnego paragonu! Lewizna! Wszystko znika gdzieś poza kasą fiskalną. Skoro właściciel narzeka, że ma dużo pracy i brak ludzi, to w takim razie skoro jest duży ruch w biznesie to warto zatrudnić dodatkowy personel, nieprawdaż?

Ceny w bufecie jak z kosmosu, na poziomie schronisk wysokogórskich. Toaleta i prysznic z automatem na pieniądze. Aby skorzystać - trzeba wrzucić monetę. Na szczęście w momencie mojego pobytu automaty nie działały.

Brak gniazdek 230V aby podładować chociażby telefon. Gniazdka USB w jadalni nie działały. Schronisko zatrzymało się na etapie pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych. Toalety, prysznice w słabym stanie technicznym i wizualnym.

Najgorsze jest to, że właściciel, mimo iż sam wywiesił informację o ciszy nocnej trwającej od godz. 22.00, tego nie przestrzega. Nie przeszkodziło mu to uczestniczyć w mocno zakrapianej imprezie kilkunastu czechów, którzy darli się i "śpiewali" w akompaniamencie dwóch gitar do północy. Przestali dopiero gdy zwrócono im uwagę.

Turysta w tym schronisku jest złem koniecznym, z którego doi się kasę do cna. Sala bufetowa jest czynna od godz 8.00 więc śniadania (własnego) przy stole jak człowiek nie zjesz. Wrzątek dostępny wyłącznie w czasie działania bufetu, więc wczesnym rankiem lub wieczorem gorącej herbaty czy kawy nie da się zrobić.

Aby być obiektywnym, miłym zaskoczeniem była przemiła pani z obsługi, która stanowiła zupełne przeciwieństwo szanownego pana właściciela.

Schroniska nie polecam i cieszę się, że już nigdy tam nie będę musiał nocować.

Dziękujemy, czarnadziura
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Obsługa w ogóle nie zainteresowana klientami, drogo i niesmacznie istnieje tylko bo brak konkurencji w okolicy

Dziękujemy, mblawat
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Polecam bee gees o każdej porze roku plus szarlotka z jagodami w sezonie :) Miejsce z wyjątkowymi widokami idealne na popas po zejściu ze Śnieżnika. Duża karta dań, na miejscu spory wybór pocztówek, map i pamiątek. Przed schroniskiem kilka stołów i ławek skąd rozpościerają się piękne widoki,w razie niepogody oczyska można cieszyć wewnątrz w sali widokowej popijając herbatę z cytryną lub jak kto woli lokalne piwo ;) Idealny punkt na odpoczynek na szlaku , polecam

Dziękujemy, brodziu13

Schronisko na Śnieżniku - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzygórze, Województwo dolnośląskie

Międzygórze, Województwo dolnośląskie
Dolni Morava, Pardubice Region

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Schronisko na Śnieżniku - Restauracja? Podziel się wrażeniami!