Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bawiłam się tam na weselu w sierpniu. Plus jest taki, że sala jest na prawdę ładna. Niestety jeśli chodzi o kuchnię to nie polecam tego miejsca. Wszystko jest jakieś takie nijakie. Tak jakby chcieli na siłę robić kuchnie w jakimś lepszym wydaniu, ale im to nie wychodzi. Dania bez smaku. Półmiski na stole: dekoracje na półmiskach w większości są niejadalne, jakieś dziwne liście!! To przecież jest niedopuszczalne!! Lustra na których były podane jakieś tam przekąski-większość wyszczerbiona... nie wiem czy nikt z personelu tego nie widzi. Napoje gazowane postawione gdzieś daleko w jednym miejscu, chyba po to, aby nikt ich nie brał. Na większości sal weselnych napoje stoją na stole!! Stół słodki... jakieś takie kulki z melona.. ani to ładne, ani brzydkie..Tyle, że tak się robiło kilka lat temu, a tam czas stoi w miejscu. I to mnie bardzo dziwi. Wiem o tym, że właściciele mają też Restauracje Receptura w centrum Białegostoku, która jest uważaną za jedną z najlepszych w naszym mieście, gdzie jest szyk, elegancja oraz to co najważniejsze na prawdę bardzo bardzo dobra kuchnia na bardzo wysokim poziomie... wręcz światowym! Byłam tam kilka razy jako gość w restauracji oraz na dwóch małych bankietach. Wiem, że są też w jakimś przewodniku po najlepszych restauracjach. To moje pytanie brzmi... skoro to są Ci sami właściciele, to dlaczego międzi lokalami są dwa inne światy? Może warto wysłać ekipę Sosonewego Zacisza do Receptury na jakieś szkolenie? To taka moja opinia.
Jeśli chodzi o obsługę wesele w Sosnowym Zaciszu to jest na prawdę bardzo miła i sprawna.
Pozdrawiam, Ewa.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 8 października 2017

Przyjechaliśmy tam na początku września 2017 z grupą około 40 osób. Okazało się, że jest też inna grupa oraz .... wesele i goście weselni ulokowani chyba po sąsiedzku, gdyż nie raz przechadzali się w nocy po korytarzu. Muzykę słychać było w całym hotelu. Nas, ponieważ przyjechaliśmy później niż tamta grupa ulokowano na 1, 2 piętrze i na parterze. Wiele osób nie zmrużyło oka do rana. Ja także. W niedzielę dla odmiany były poprawiny pod wiatą z tyłu hotelu. Na szczęście młodzi, którzy w nich uczestniczyli byli już mocno "zmęczeni" i bawili się tylko do 23. Drzwi wejściowe są nieszczelne, więc dobrze słychać odgłosy z korytarza.
Pierwszy raz spotkałem się z takim zwyczajem, żeby wycieczki lokować razem z gośćmi weselnymi i z weselem. I o takie rzeczy trzeba pytać przed zamówieniem noclegu, jeśli chce się wyspać

Wskazówka dotycząca pokoi: Pytajcie przed rezerwacją noclegu czy nie ma tam jakiejś imprezy.
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 17 lipca 2015

Obiekt z puli "nie masz gdzie" to wybieram najmniejsze zło. Dlaczego?:
1. miał być pokój małżeński a okazał się dwuosobowym z dwoma oddzielnymi łózkami
2. po jednym cienkim ręczniku
3. przez 4 dni żadnej sprzątaczki w pokoju, kosz się wysypywał, papier toaletowy kończył
4. "restauracja" zamykana chyba o 20:00 wiec najedz się gdzie chcesz, ale nie w hotelu
5. kawa..chyba kawopodobna z Biedronki, jakiś brązowy sztuczny piasek rozpuszczalny
6. w pokoju brak nawet jednej szklanki, 1 krzesło nawet w pokoju 3-osobowym
7. miniparking przed wejściem, a z tyłu budynku smród z koszy - nie wiem jak mieszkańcy pokoi z tej strony obiektu, ale okna nie otworzą
8. miejsce na grila - beton dach i już

Nie polecam ani na wyjazd biznesowy ani na inny. Obiekt nastawiony na wesela - pójdziesz spać lekko wstawiony nie zauważysz niczego

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej poszukajcie innego hotelu bo zapłacicie tyle samo co tutaj.
Termin pobytu: czerwiec 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa