“Miłe miejsce i smaczne jedzenie”
Damnoni Taverna — recenzja

Damnoni Taverna
Nr 3 wśród 5 Restauracje (Damnoni)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Stoliki ustawione pośród drzew. Miła obsługa. Doskonałe jedzenie. Świetne miejsce na popołudniowy wypad. Można rozpocząć od ok dwugodzinnego trekkingu wokół półwyspu Kako Mouri, potem chwila na plaży, potem coś smacznego w tawernie. Brzmi dobrze?

Dziękujemy, tomaszr91

Zrecenzowano 17 stycznia 2019

Dotarliśmy tutaj stateczkiem z plaży Preveli.Skuśiliśmy się na posiłek czytając pozytywne oceny i nie zawiedlismy się .Sałatka grecka,tzatziki,grzanki i souvlaki były bardzo dobre.Na koniec sok z pomarańczy.Stoliki w cieniu a absługa bardzo miła i to wszystko nie nadwyręży naszego portfela,bo ceny umiarkowane.Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Bardzo miła obsługa. Kącik dla dzieci. Naturalnie zacienione przy samej plaży. Najlepiej podana dorada jaką jadłem na Krecie.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, 201mareks
Zrecenzowano 24 maja 2015

Super jedzenie, super obsługa, niewygórowane ceny, polecam białe wino bio. Mimo małego zamówienia (tylko jedna musaka, butelka wina i baklawa na trzy osoby, gdyz chcieliśmy tylko spróbować) kelner przyniósł nam grzanki z oliwą i czoskniem w czasie oczekiwania na posiłek (szybko podane) a do rachunku także po kieliszku raki. Byłam naprawdę pod wrażeniem.

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 3 września 2014

Jedzenie bardzo smaczne w cenach umiarkowanych. Wybór spory. Obsługa bardzo dobra. Kameralnie przy plaży.

Termin wizyty: sierpień 2014
Dziękujemy, Marek S

Damnoni Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Damnoni, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Damnoni Taverna? Podziel się wrażeniami!