Polecam nurkowanie

Bardzo mila i pomocna obsluga. Nurkowanie z odpowiedzialnym dive masterem (Sandra), ale trzeba... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 lipca 2019
oooixxx
Przewodnik na kacu

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2018
Konrad P

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Bardzo mila i pomocna obsluga. Nurkowanie z odpowiedzialnym dive masterem (Sandra), ale trzeba uwazac na prady.

Dziękujemy, oooixxx
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2018

Dobry sprzęt i kapitan statku. Niestety mój instruktor przewodnik miał kaca i tego nie krył. Dziwne uczucie ktoś kto powinien być dla ciebie wzorem dawać ci pewność i zadbać o twoje bezpieczeństwo taki nie jest.

Dobry przebieg całej wyprawy super miejsca. Niestety wartości popsuł kac przewodnika!!!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Konrad P