Rajska plaza🌞

Polecam bardzooo ale trzeba się przygotować fizycznie do zejścia i wejścia na ta plaze🌞ale warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019
Joohana79
Reykjavik, Islandia
The top of the world!

Zrecenzowano: 18 marca 2019
piotrb779
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 272)

Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzooo ale trzeba się przygotować fizycznie do zejścia i wejścia na ta plazeale warto niesamowite przeżycie .polecam adidasy

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joohana79
Zrecenzowano: 18 marca 2019

Jak w tytule. Nic dodać, nic ująć. KOlejny cud natury epatujący pięknem, które na zawsze pozostaje w pamięci. Ten widok będzie mi się śnił do końca życia.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, piotrb779
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Rajska plaża położona pod przepięknym klifem. Warto zejść na dół, choć trasa łatwa nie jest. 192 metry różnicy wysokości w dużej części po szczebelkach i stopniach wyżłobionych w skale. Może nie jest to trudne technicznie, ale temperatura na ścianie wystawionej po południu prosto w stronę słońca robi swoje. Po pobycie na rajskiej plaży sama świadomość powrotnej wspinaczki jest przytłaczająca i zniechęcająca. Warto wziąć ze sobą sporo wody. Sama plaża z dość silną falą - potrafi poturbować po dnie. Pływanie też nie jest najbezpieczniejsze - powrót na plażę po odpłynięciu kawałka od brzegu był wyzwaniem. Za to jak się już wróci na górę (wejście zajęło 20 min, ale wydawało się, że były to 2 godziny ;) i wypije zimnego radlera to wspomnienia na wiele lat gwarantowane. Trudny dojazd jak na całej Nusa Penida - lepiej nie ryzykować skutera jeśli ma się średnie umiejętności.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, 194dariuszw
Zrecenzowano: 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce , lecz trzeba mieć w pamięci ze droga na plażę nie jest najłatwiejsza , zejście to jakieś 20 minut jeśli nie ma za dużo plażowiczów wspinających się z powrotem na górę .
Wspaniałe fale ( na niektóre trzeba uważać )piasek i spokój.Nie polecam dla rodzin z małymi dziećmi .

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, 518konradk
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce trzeba to zobaczyć będąc na Nusa Penida.
Choć zejście na plażę i powrót z niej to nie lada wyczyn ponieważ jest bardzo męczące i trochę niebezpieczne to kto już zejdzie na plażę znajdzie się na jednych z najpiękniejszych plaż jakie widziałem w swoim życiu.
Odradzam próby zejścia z małymi dziećmi, zbyt niebazpieczne.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
2  Dziękujemy, 428tomaszm