Raszyn

“Tragedia”
Restauracja Picanto — recenzja

Restauracja Picanto
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Raszyn)
Zrecenzowano 8 września 2019

Obsługa tragiczna wiecznie coś nie tak albo czegoś nie przywiozą albo nie to co się zamawia zimne nie maja wiecznie reszty
Do tego ostatnio strasznie się skiepściło dziś ostatni raz zamówiłem nie zjadłem bo nie szło dawno tak paskudnie nie jadłem

Dziękujemy, marcinp79

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzin, pizza bardzo smaczna, a obsługa miła i sympatyczna... Na pewno jeszcze nie raz tu zawitam. Dziękuję!

Dziękujemy, gwid0nw
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam, pysznie i niedrogo. Pizza jedna z lepszych które jedliśmy. Obsługa bardzo miła. Imprezy zamknięte w bardzo dobrej cenie, super przygotowane i obsłużone.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, paulinapam
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja na uboczu. Miła obsługa. Na dania nie trzeba było długo czekać. Pizza i makarony bardzo dobre. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 8 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Restaurację odwiedziliśmy już wielokrotnie i za każdym razem jedzenie było pyszne. Polecam zwłaszcza polędwiczki w sosie borowikowym z gnocchi.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Aleksandra C

Restauracja Picanto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Picanto? Podziel się wrażeniami!